Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Meaşallah tü tü tü:D geç olsun güç olmasın:D benden kaçamazsınız yorulmayın boşuna:D

Senin tren kaçmış başka da gelmez macera yaşannmadan bitti :D salaklar ya hepsi sağa sola kaçıyor la yengeç bu düz koşun zaten yan yan gidiyor :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senin tren kaçmış başka da gelmez macera yaşannmadan bitti :D salaklar ya hepsi sağa sola kaçıyor la yengeç bu düz koşun zaten yan yan gidiyor :D:D

Asıl macera şimdi başlıyor desene:D survivor brc :D Yapımcı Martin :D sunucu gene brc :D
hahaha şekerim sen düz gittin de ne oldu ilk seni kıstırdım:D şimdi kurtul kurtulabiliyorsan:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Asıl macera şimdi başlıyor desene:D survivor brc :D Yapımcı Martin :D sunucu gene brc :D
hahaha şekerim sen düz gittin de ne oldu ilk seni kıstırdım:D şimdi kurtul kurtulabiliyorsan:D

Hahhaha yine açıkta kaldın di mi :D len ben 1 saat aç kalamam :D he he he aceba kim kimi kıstırdı? :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaha yine açıkta kaldın di mi :D len ben 1 saat aç kalamam :D he he he aceba kim kimi kıstırdı? :D

hahaha çaktırma :wink:
biliyoruz canım o göbeği tarlada büyütmedin ya :D
hahaha şşşşt çırpınma boşuna benden ve güçlü kıskaçlarımdan kurtulamazsın:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha çaktırma :wink:
biliyoruz canım o göbeği tarlada büyütmedin ya :D
hahaha şşşşt çırpınma boşuna benden ve güçlü kıskaçlarımdan kurtulamazsın:D

Tamam aramızda :D kalmadı len eridi gitti vallaha bunca yıl uğraş didin bi doktor yüzünden yitirdim göbüşümü :D:D:D:D hahhaha sen kendi kendine dolamışsın kıskaçlarını ben ağacın gölgesinde seni izliyorum :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamam aramızda :D kalmadı len eridi gitti vallaha bunca yıl uğraş didin bi doktor yüzünden yitirdim göbüşümü :D:D:D:D hahhaha sen kendi kendine dolamışsın kıskaçlarını ben ağacın gölgesinde seni izliyorum :D:D

Hahaha merak ettim önceki snraki halini:D aferim park ettiğim yerde bekle beni işim btince geri geliciğim:D

Yontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
su geçirmeyen pc yapsalarda iş yerleride bizi düşünerek şöyle havuzlu mavuzlu bi iş yeri ayarlasa fena olmaz mıydı ?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Yontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onlar 124 sayfa yazıları kırılmış kitabı 1 günde böyle böyle böyle böyle olsun diye istiyor ben bunu istemişim hangisini yapmak daha zor karar sizin :))

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
onlar 124 sayfa yazıları kırılmış kitabı 1 günde böyle böyle böyle böyle olsun diye istiyor ben bunu istemişim hangisini yapmak daha zor karar sizin :))

Vallaha şimdi havuz yapılır ama havuz probleminin içinden nasıl çıkacaklar orası meçhul şöyle mi dolsun böyle ne kadar zamanda dolacak çık işin içinden çıkabilirsen. :D:D

Hİç gerek yok:D

En güzel giysiniz cildiniz' Mösyö. :D:D

Hahhaa cildimi koruduğum için üstüne kılıf sayıyorum giydiklerimi. :D:D