Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

m3Lis

🌱Yeni Üye🌱
Yardım Edin Lütfenn :((

Bu resimdeki Sultanlar Aşkına yazan fontu bir türlü bulamıyorum..Nolur yardım edin :(:(

colorsid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lays kaşık cips fontu

arkadaşlar bu fontun ismini bilenler?

not: tam resmi görmek için resme tıklayın

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
bay vejdi, gördüğüm kadarıyla bu konuda yorum yazan bir sürü kişinin yardımına arı gibi yetişmişsiniz. acaba benim küçük sorunuma da yardım edebilir misiniz?

Dostum , istemiş yolduğunuz fontun görüntüsünü eklediğiniz andan itibaren gördüm ve araştırdım ama bulamadım :( olsa inanın hemen yüklerdim umarım diyer arkadaşlar bulur ve size yardımcı olur ...

huseiin

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar mMerhaba,

RotisSansSerifPro-Extrabold-Extrabold
RotisSansSerifPro-Normal

fontları çok acil gerekiyor, yardımcı olursanız çok sevinirim..

zoGasxL.png

colorsid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum , istemiş yolduğunuz fontun görüntüsünü eklediğiniz andan itibaren gördüm ve araştırdım ama bulamadım :( olsa inanın hemen yüklerdim umarım diyer arkadaşlar bulur ve size yardımcı olur ...

neyse :( en azından denediğin için teşekkürler

alix1910

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar PF Din Display Pro Regular fontunu arıyorum elinde olan varsa yardımlarınızı bekliyorum bir çpk font sitesinde mevcut ama ücretli teşekkürler...

sercanergormus

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar houschka rounded medium ve bold fontlarına acil ihtiyacım var. hiç bir yerde bulamadım arşivinde olan varsa yardımcı olabilir mi ?

nightime

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1iGQj.jpg

arkadaşlar yukarıdaki fontu 2000 fontluk arşivimd<e bulamadım. önce basit bir font gibi geldiyse de aynısını malesef bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz?