Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bunu hiç unutmıycam seventh hiç ama hiç aslaa taaam mı. :sadsmile::sadsmile::sadsmile:

Maşallah nurTOPu gibi olmuşsun, bu gidişle çatlayan sen olacaksın. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Hepsini yanaklarımda stokladım acıktıkça yicem ondan böyle oldu :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hepsini yanaklarımda stokladım acıktıkça yicem ondan böyle oldu :rofl::rofl:

Şu an yanında olup iki elimi açıp yanaklarına aynı anda vurmak geldi içimden. :rofl::rofl::rofl:

Sonucu nasıl olurdu aceba phuahahaha. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Şu an yanında olup iki elimi açıp yanaklarına aynı anda vurmak geldi içimden. :rofl::rofl::rofl:

Sonucu nasıl olurdu aceba phuahahaha. :rofl::rofl::rofl:

O dediğini yaparken tam karşımda olacağını düşünürsek pekte güzel şeyler olmayabilir :giggle::giggle::giggle::giggle:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bunu hiç unutmıycam seventh hiç ama hiç aslaa taaam mı. :sadsmile::sadsmile::sadsmile:

üzülme martin bak bir tane de sana sakladım

GB2x9.jpg

al bak kimse görmesin ama tamam :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha da mı var kız seni gidi seni dök eteğindeki bütün helvaları size ikram etmekten ben yiyemedim :rofl::rofl::rofl:

Sen gittin geldin biz hala bi top helvanın kavgasını yapıyoruz, ne görmemişiz arkadaş. :D

O dediğini yaparken tam karşımda olacağını düşünürsek pekte güzel şeyler olmayabilir :giggle::giggle::giggle::giggle:

Önlüklü geliriz tabi üstümüz başımız tatlı olmasın. :D:D

üzülme martin bak bir tane de sana sakladım

GB2x9.jpg

al bak kimse görmesin ama tamam :rofl:

Teşekkür ederim bende seni zaten böyle biliyordum paylaşımcı ve kibar Nilgün'ün gazına geldin sen. :rofl::rofl::rofl:

auZG2.jpg

:rofl::rofl::rofl:

Önemli değil ya siz dilimlerinizin yarısı verin bana yeter fazla istemem. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Sen gittin geldin biz hala bi top helvanın kavgasını yapıyoruz, ne görmemişiz arkadaş. :D

Önlüklü geliriz tabi üstümüz başımız tatlı olmasın. :D:D

Teşekkür ederim bende seni zaten böyle biliyordum paylaşımcı ve kibar Nilgün'ün gazına geldin sen. :rofl::rofl::rofl:

Önemli değil ya siz dilimlerinizin yarısı verin bana yeter fazla istemem. :rofl::rofl::rofl:

Yok sana Martin hepsini yidin zaten:D bak sana üzerine iç diye soğuk su veriyorum limonuda var sinirleri yatıştırır :rofl::rofl: hadi bakayım :rofl::rofl:

530798.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Martinnnn vurdun mu naptın nilgünün yanaklarına yok gitmiş bihoşçakal demeden :sadsmile:

Yok bahçedeki ağıcın arkasına gizlenmiş aceba Yeliz ben gidince başka yiyecek birşeyler ikram eder mi diye bekliyordu, nasıl gördün dersen yüzünü ağaca yaslamış ama maalesef yanakları hesaplamamış yandan çıkmış iki tarafı da. :rofl::rofl::rofl:

Ne kadar güzel dilekler bunlar :D:D:D

Hahaayy kim demiş buradayım hala :devil::devil::giggle:

Daha ne güze dilekler var bende benimle iyi geçinin dilek ağacını kökünden söküp vereyim, o kaaaa paylaşımcı şuparım ben. :D:D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim berhudar ol su gibi akıp gitsin ömrün. :D:D:D

Yok bahçedeki ağıcın arkasına gizlenmiş aceba Yeliz ben gidince başka yiyecek birşeyler ikram eder mi diye bekliyordu, nasıl gördün dersen yüzünü ağaca yaslamış ama maalesef yanakları hesaplamamış yandan çıkmış iki tarafı da. :rofl::rofl::rofl:

Daha ne güze dilekler var bende benimle iyi geçinin dilek ağacını kökünden söküp vereyim, o kaaaa paylaşımcı şuparım ben. :D:D:D

Tüh kahretmesin yaa yanakları hesap edemedik, ele verdi bizi tontiş yanaklar :D:D
Vay tehdit haa, düştün gözümden :crying: :rofl:

bende dedim gittin herhalde bi hoşçakal demeden ama martin gitmiş anlaşılan :D

Gider miyim hiç sabahtan beri parmaklarım tetenek oldu burada laklak yapmaktan :rofl::rofl: Bi hoşçakal demeden çıkmam :smile: