Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1q0Lq.jpg

pardon :DDDDDDDDDDDD

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Yanlış tanımlar insanların kafasında yanlış şeylere yönlenmesini sağlar alınganlık yapılması normal çünkü "adi üye" diye bir tabir yok böyle bir tabiri yada benzetmeyi biz kabul etmiyoruz. Lütfen sizde böyle kelimelerle bu tarz cümlelerle yanlış anlaşılacak cümleleri bir araya getirmeyin ki insanlar alınganlaşmasın.

Herkes burada güzel güzel zaman geçiriyor herkes birbiriyle arkadaş kimsenin kimseye alınganlık yapacağıda yokta buna m e i l vermeyelim...

ZyDNK.gif

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Mausla bi tık çocuk hazır diyosun yani. :D

O zaman iyi toner kullanmak lazım düşünsene siyah fazla geldi zenci, sarısı fazla çinli, kırmızı fazla iskandinav, mavisi avatar. :D

Hay allah hangi dosyanın içine girdi bu çocuk, az önce masaüstünde oturuyordu. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Ben sana demedim mi o dosyayı indirme diyee virüsler kapıya dayandı yinee :D:D:D:rofl::rofl::rofl:

hahaha :D:D:rofl::rofl: :giggle::giggle:

1q0Lq.jpg

pardon :DDDDDDDDDDDD

Offff yapılır mıı bu yaaaaaa :D:D :D

Gökhan Bey açıklamanız için teşekkürlerimi sunuyorum...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sana demedim mi o dosyayı indirme diyee virüsler kapıya dayandı yinee :D:D:D:rofl::rofl::rofl:

hahaha :D:D:rofl::rofl: :giggle::giggle:

Gökhan Bey açıklamanız için teşekkürlerimi sunuyorum...

Hemen böcek ilacını getir aaah ah koskoca vinci çağırırsan indirmek için olacağı bu. :D:D

ben kaçırdım hepsini itiraf ediyorum ama baktım illa görünsün istiyordunuz hepsini yerine koydum :rofl: niye farkettiniz ki sanki :rofl:

Topları sen mi topladın yoksa, ama bitane kalmış buralarda dolaşıyor haa. :rofl::rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Nilgün cüğüm hemen al hemen herkesin canı çekmiş meğer afiyet olsun... :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Nilgün cüğüm hemen al hemen herkesin canı çekmiş meğer afiyet olsun... :rofl::rofl:

Nilgün'ü çekip aldılar buradan kurtardılar kızı gitti :D neys kalmasın ben yiyeyim bari yazık Yeliz o kadak uğraşmışsın. :rofl::rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
helva toplarındansa dokunmayın ben yakalarım onu şimdi :rofl:

Bilmiyorum ama, i(t)s top, i(t)s top, i(t)s top, diye zıplıyor, havalanıp yakalayın beni diye bağırıyor ortalıkta. :rofl::rofl::rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Hemen böcek ilacını getir aaah ah koskoca vinci çağırırsan indirmek için olacağı bu. :D:D

Topları sen mi topladın yoksa, ama bitane kalmış buralarda dolaşıyor haa. :rofl::rofl::rofl:

Ah ah zamane çocukları bizim zamanımızda gugıl mı vardı, her istediğimize böyle kolay ulaşamazdık.Teknoloji çok şımarttı bu çocukları çoookkk :D:D :D

Geçen bizim çocuk forum kapattırmış kızın gözüne girecek diyee :D ikisi blaa blaa mı dersin deneme çalışmalar mı dersin girip girip çıkmışlar :D:D

Topları toplamadım ama çok pis gözüm kaldı :D

Meğersem herkes bunu bekliyormuş :D:D Böyle boğazımda bi tükürükçük oldu vallahii yutkundum bir kere :D:D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Martin sakın dokunayım deme gözümden kaçmadı çarparım elektrik yüklüyüm biliyorsun :D:D