Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Taze sayılır sen sabah sabah gelip ma®tin'in tahtına oturabileceğini mi sandın? O yüzden yedek :D ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Taze sayılır sen sabah sabah gelip ma®tin'in tahtına oturabileceğini mi sandın? O yüzden yedek :D ...

Aman Allah korusun o tahtında uyumuştur zaten hiç işim olmaz :D hem benim yerim farklı bu ailede Martinin yerine neden geçecekmişim ki :D hem Martin Teknik Direktör deli bende A milli deli :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın herkese. :)

Taklitlerimden sakının. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaha elektrik süpürgesi olmaz çalı süpürgesi lazım. :D:D

Keşke gidecek yerim olsa apla. :D:D

Kredi kartına 12 ay taksitle alırım bir tane :D

Ayy kıyamam :D:D Karnında açtır şimdi senin :D üstün başında kirlenmiş :D nefes nefese kalmışsın zabıtaya mı yakalandın ya da kırmızı ışıkta arabalar mı durmadı :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kredi kartına 12 ay taksitle alırım bir tane :D

Ayy kıyamam :D:D Karnında açtır şimdi senin :D üstün başında kirlenmiş :D nefes nefese kalmışsın zabıtaya mı yakalandın ya da kırmızı ışıkta arabalar mı durmadı :D

Karnımız tok cash mümkünse. :D:D

Hahhaa yok ya oyalanmak için dedim başka gidecek yerim yok diye geyik yapacak biri lazımdı seni buldum. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karnımız tok cash mümkünse. :D:D

Hahhaa yok ya oyalanmak için dedim başka gidecek yerim yok diye geyik yapacak biri lazımdı seni buldum. :D:D
YEwVD.jpg

Al sana geyik muhabbeti :D

İşte bunu söylemiycektin bitirdin şimdi beni:sadsmile: bende arabamın camları pis bir tavuk dönere sana sildiririm diyordum :D cash meselesine gelince bende de yok be dayı :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşte bunu söylemiycektin bitirdin şimdi beni:sadsmile: bende arabamın camları pis bir tavuk dönere sana sildiririm diyordum :D cash meselesine gelince bende de yok be dayı :D

Hahhaa ben sana et döner ısmarlayayım kendin yıka :D:D zaten bütün züürtler beni bulur. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaa ben sana et döner ısmarlayayım kendin yıka :D:D zaten bütün züürtler beni bulur. :D:D

Olmaz İskender isterim ben :D hemde 1,5 :D zıt kutuplar birbirini çeker hem ne var yani senin paran benim param benim param yine benim paramdır.
Rica ediyorum bencil olma Sencil ol :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Olmaz İskender isterim ben :D hemde 1,5 :D zıt kutuplar birbirini çeker hem ne var yani senin paran benim param benim param yine benim paramdır.
Rica ediyorum bencil olma Sencil ol :D

Sosundan da koyayım mı :D tüh be benim boş cebim senin boş cebin senin boş cebin yine senin boş cebin bak sencil oldum bi anda :D:D

YEwVD.jpg

Al sana geyik muhabbeti :D

Boynuzlar yakışmamış sana ama biraz uçlarından kırıklarını aldır bence. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sosundan da koyayım mı :D tüh be benim boş cebim senin boş cebin senin boş cebin yine senin boş cebin bak sencil oldum bi anda :D:D

Boynuzlar yakışmamış sana ama biraz uçlarından kırıklarını aldır bence. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Koy tabii ki ekmek banarsın :D
senin cebin dolu benim cebim dolu benim dolu cebim yine benim dolu cebim :D bende tam sencil olacaktım vazgeçtim :D
hep içince böyle sapıtıyorsun yanında ayna olduğunu unutuyrsun ya çok gülüyorum o zaman :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Koy tabii ki ekmek banarsın :D
senin cebin dolu benim cebim dolu benim dolu cebim yine benim dolu cebim :D bende tam sencil olacaktım vazgeçtim :D
hep içince böyle sapıtıyorsun yanında ayna olduğunu unutuyrsun ya çok gülüyorum o zaman :D

Sen istedin iskenderi bana bana ye :D

Hhhaah boşver yalancı dolma gibi olmuş gerçekçi değil :D

Belki içince geyigi (seni) güzel görürüm diye içiyorum, tecrübeyle sabittir. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bira Reklamı - YouTube

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sen istedin iskenderi bana bana ye :D

Hhhaah boşver yalancı dolma gibi olmuş gerçekçi değil :D

Belki içince geyigi (seni) güzel görürüm diye içiyorum, tecrübeyle sabittir. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bira Reklamı - YouTube

Zaten ben yiyicem tabağı sen sıyırcan akıllım :D
Dolma dolmadır yalancısı gerçeği olmaz hele benim eli değdiyse tadına da doyum olmaz:D

Senin kafan güzel olsun gerisi hiç mühim değil :D ayık kafayla hiç çekilmiyorsun :D