Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
eee ilk maçımızı ne zaman yapıyoruz? :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
abi 7 benım uğurlu sayımdır o yüzden elimden gelenin daha fazlasını yapmak için zorluyacağım :)

abi senin yüzünden grafiker olmak ıstıyorum yaa :D

Aman olma karaböcek sonra senin için üzülmekten ve vicdan azabından yaşayamam. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya bir takım varmış ismi "özel üyelik sohbetgücü" diye onlar teklif etti. :rofl::rofl::rofl::rofl:

ahahaha :D:D

bence arı vız vızlara karşı yapalım.. zira ben zaman zaman özel üyelik sohbet gücünde de oynuyorum :rofl:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
1000 olmamak için elimden geleni yapıyorum ama 800 olmuşum :D:D
eyvahh ciyak

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D :D :D :D :D :D

tamam yapalım abi :D taraftara haber salmak gerekir :D desteğe ihtiyaç var

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ahahaha :D:D

bence arı vız vızlara karşı yapalım.. zira ben zaman zaman özel üyelik sohbet gücünde de oynuyorum :rofl:

Ya ayıpsın biz onlardan daha çok bal veririz olur biter. :rofl::rofl::rofl::rofl:

ahaha :D:D

hayır.. 1000. mesaj nedeniyle kutlanmaktan acayip tırsıyorum affan torunum:rofl:

Neden tırsıyorsun ki benim oldu en fazla 4-5 kişi kutladı o kadar korkulacak bişi yok, 1000 mesaj olunca yaşlanmaktan korkuyorsan o başka. :D:D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya ayıpsın biz onlardan daha çok bal veririz olur biter. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Neden tırsıyorsun ki benim oldu en fazla 4-5 kişi kutladı o kadar korkulacak bişi yok, 1000 mesaj olunca yaşlanmaktan korkuyorsan o başka. :D:D:D

ben tazecik bir user olmak istiyorum bu sitede.. hatta içimde ukdedir
bir merhaba, selam diye konum yok diye çok içlenirim memo:sweating:

tamam ben kutlamam o zaman, hatta 1000 olduğunuzda ben yazarım kutlama bölümüne kutlamayın diye olmaz mı? :D

olma mı :D bence olar yani :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
demoN ne zaman özel üye oldu yahu. :D:D
Arı vız vızları vız vız kulübünden sayıyoruz biz kardeş kulüp yani. :rofl::rofl::rofl:

ya ben arı vız vız gurubundan transfer yaparız dedin sanmışım :D:D ne güzel sol bek demoN var dicektim :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya ben arı vız vız gurubundan transfer yaparız dedin sanmışım :D:D ne güzel sol bek demoN var dicektim :D:D

Zaten demon sol bekte Affan, Nur'u kastettim ben, senin kafa gitti yine. :rofl::rofl::rofl::rofl: