Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
valla bilmiyorum ama böyle giderse inatlaşmaya devam edeceğim
ben hem gidip bilmem kaç sene okuyacam sonra gidip kpss denilen saçma bi sınava girecem bölüm ayrımı yapmayan bi sınav :S:S ( ben güzel sanatlar okudum matematik hiç görmedik ve bir matematik öğretmeni ile bir tutulan bi sınava tabii tutuluyoruz ... ) sonra hadi diyelim bi türlü şans geldi iyi bi sonuç aldın sınavdan sonra birde atanmak için bekliyorsun.. neden emekliliği gelmiş ve emekli olmak isteyemen öğretmenler yüzünden :S:S

valla şimdiden allah kolaylık versin ne diyim :)

Ekmek almaya gittiğin zaman bile merdivenleri iniyosun sonra çıkıyosun birde parayı taşıyosun sonra ekmeği tabi :D :D hiç kolay değil hemde hiç :D :D
O değilde yolda giderken para bulduğunu düşün sonra onu harcamakla hayır vermek arasında gidip gelmelerini bir değerlendir sonra karar ver :D :D
Ne dedim ben ya :D :D :D hahaha ben bile çözemedim :D :D

Bu ülkede herkes kendine yamadığı işi değilde bildiği işi yapsa aslında kalkınmak daha kolay olurdu.
:D :D :D heh biyere bağladım sanırım :D :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ekmek almaya gittiğin zaman bile merdivenleri iniyosun sonra çıkıyosun birde parayı taşıyosun sonra ekmeği tabi :D :D hiç kolay değil hemde hiç :D :D
O değilde yolda giderken para bulduğunu düşün sonra onu harcamakla hayır vermek arasında gidip gelmelerini bir değerlendir sonra karar ver :D :D
Ne dedim ben ya :D :D :D hahaha ben bile çözemedim :D :D
Bu ülkede herkes kendine yamadığı işi değilde bildiği işi yapsa aslında kalkınmak daha kolay olurdu.
:D :D :D heh biyere bağladım sanırım :D :D

valla bi yere bağladın ama bağladığın yeri ben tam olarak algılayamadım .. :D aslında algıladım ama benim dediğimle senin bağladığının arasında bi bağ bulamadım haha yaa çok karışmaya başladı aynı bu bizim sınav sistemleri gibi oldu :rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
valla bi yere bağladın ama bağladığın yeri ben tam olarak algılayamadım .. :D aslında algıladım ama benim dediğimle senin bağladığının arasında bi bağ bulamadım haha yaa çok karışmaya başladı aynı bu bizim sınav sistemleri gibi oldu :rofl::rofl:

Bağlantıyı kurmak için ince düşünmek lazım :D :D
Eski şartelleri hatırlarmısın attığı zaman ince tel sarılırdı :D :D
Nerden geldiyse aklıma çok ilgimi çekerdi :D :D
boyum yetmezdi o ayrı tabi :D :D :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Bağlantıyı kurmak için ince düşünmek lazım :D :D
Eski şartelleri hatırlarmısın attığı zaman ince tel sarılırdı :D :D
Nerden geldiyse aklıma çok ilgimi çekerdi :D :D
boyum yetmezdi o ayrı tabi :D :D :D

hatırlamammı az tel sarmadım öyle ben :D hey gidim günler hey şimdi ne kolay öle git düğmeyi kaldır o kadar eskiden ölemi evde tel arardık olmayınca bi kablo kes ondan tel çıkart onu sar hey gidim heyy :D:D
harbiden nerden geldi şimdi aklı o bea

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
hatırlamammı az tel sarmadım öyle ben :D hey gidim günler hey şimdi ne kolay öle git düğmeyi kaldır o kadar eskiden ölemi evde tel arardık olmayınca bi kablo kes ondan tel çıkart onu sar hey gidim heyy :D:D
harbiden nerden geldi şimdi aklı o bea

Ne bilim geliyolar arada :D :D :D
Geçmiş zamanda birgün serdivan AVM ye gittim :D :D
Çok sakindi daha alışamamış bizimkiler belliki..
Güzel olmuş yakışır sakaryama :D :D
İstanbulda gibi hissettim kendimi mağazaları gezerken :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Hoşgeldin şekerim.

Hadi dökün incileri kıslaar :D

Benden duymuş olmayın ama bizim şu Martin var ya artık bizi küçük görüyormuş, bla blaya tepeden bakıyormuş, hiç gelmiyor zaten görüyorsunuz ki.Aman aramızda kalsın gene :D:D:D:rofl:

hoşbulduk nilgüncüm nasılsın nasıl geçti bayram ve tatil...

Ehhh iyi demek adet olmuş.İyiyiz :) Bayramdan pek birşey anlamadım.Biraz daha tatil olsa anlayabilirdim belki :D:D Senin nasıl geçti bakalım, nasılsın :)

dayanamadım bende geldim :)

Dayanamazsın işte böyle :D:D
Hoşgeldin :)

mustafa158

Acemi Tasarımcı
Arkadaşlar bişey soracağım.Yazmak için uygun bi yer bulamadım.Bana kız kulesinin corelde çizilmiş vektörel hali lazım .acaba yardımcı olabilecke olan var mı?

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benden duymuş olmayın ama bizim şu Martin var ya artık bizi küçük görüyormuş, bla blaya tepeden bakıyormuş, hiç gelmiyor zaten görüyorsunuz ki.Aman aramızda kalsın gene :D:D:D:rofl:

Ehhh iyi demek adet olmuş.İyiyiz :) Bayramdan pek birşey anlamadım.Biraz daha tatil olsa anlayabilirdim belki :D:D Senin nasıl geçti bakalım, nasılsın :)

Dayanamazsın işte böyle :D:D
Hoşgeldin :)

Aynen bende bişi anlamadım dediğin gibi acık daha olaydı iyiydi :)
bende herzamanki gibi pazartesi sendromu tatil bitişiyle beraber iyi değilim somurtuk somurtuk iş yapıorum :sadsmile::sadsmile: :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Aynen bende bişi anlamadım dediğin gibi acık daha olaydı iyiydi :)
bende herzamanki gibi pazartesi sendromu tatil bitişiyle beraber iyi değilim somurtuk somurtuk iş yapıorum :sadsmile::sadsmile: :rofl:

Somurtuk iş yaparsan çalışmalarda somurtuk olur ona göre :rofl::rofl: Uyku problemi mi yaşıyorsun yoksa :D