Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Tatlı teadüflerimiz bol olsun şekerim :wink:
Dedete eskiden çiftçilerin kullandığı bitki haşeratları için kullandıkları zehirli bi tozdur yavrucum :wink:

Hahayy :kiss1::kiss1::kiss1:
Gözümün Nur'usu hoş geldin :angel::angel:
Gel gel yavrucum kuştüyü minder attım çöm üstüne :wink:

Cannım, elma şekerim nasılsın, keyfin sağlığın sıhhatin ne durumda :angel::angel:
Bizsiz günlerin nasıl geçti anlat bakim :)

Sizsiz gunlerim cok bedbahtti.. Hasretinizden prangalar eskittim :D
haha dur bi yemek yiyelim biz anlatirim ins Yavrucugum :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sizsiz gunlerim cok bedbahtti.. Hasretinizden prangalar eskittim :D
haha dur bi yemek yiyelim biz anlatirim ins Yavrucugum :D

Oyy kıyamam kuzumaaaa :angel::angel:
Hemen içine pamuk döşenmiş pranga kargoluyorum sana :D:D:D
Ama duuuuur, sanırım simit göndersem daha makbule geçer hım? :wink::wink:

Hahaha italyan yemekleri yeme sakın yavrucum malum, böğürtlenin ağzının tadı bozulmasın :D:D
Teyzesi sarma yapıp yollar kuzusuna haha :angel::angel:

Hadi acele etmeden sakince ye yemeğini de gel biraz öpim iki makas alayım azat edicim seni :kiss1::kiss1::kiss1::kiss1:

Son düzenleme:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Oyy kıyamam kuzumaaaa :angel::angel:
Hemen içine pamuk döşenmiş pranga kargoluyorum sana :D:D:D
Ama duuuuur, sanırım simit göndersem daha makbule geçer hım? :wink::wink:

Hahaha italyan yemekleri yeme sakın yavrucum malum, böğürtlenin ağzının tadı bozulmasın :D:D
Teyzesi sarma yapıp yollar kuzusuna haha :angel::angel:

Hadi acele etmeden sakince ye yemeğini de gel biraz öpim iki makas alayım azat edicim seni :kiss1::kiss1::kiss1::kiss1:

Simit dedinde canjim ne zamandir simit cekiyo kiz :)
Birak italyan mutfagini falan, ben cilgin aci yiyorum :D
Sarma degil ama adana durume asla hayir demem :D Burada tum turk kebapcilarinin eti hindili mindili, karisik etle oluyo. Kokusu igrenc

Kiymetini bilin valla durumculerin
Siz tabi bensiz bensiz bi suru sey yemissinizdir benim yavru kusumla birlikte :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Simit dedinde canjim ne zamandir simit cekiyo kiz :)
Birak italyan mutfagini falan, ben cilgin aci yiyorum :D
Sarma degil ama adana durume asla hayir demem :D Burada tum turk kebapcilarinin eti hindili mindili, karisik etle oluyo. Kokusu igrenc

Kiymetini bilin valla durumculerin
Siz tabi bensiz bensiz bi suru sey yemissinizdir benim yavru kusumla birlikte :D

Oyyy canımsın yaa, şom ağzımın kusuruna bakma sen yavrucum.
Hemen ayarlıyorum..
Kız valla organize edelim mi yavru kuşunla, gönderelim en hızlısından bi kargo ayarlayayım, taptaze kalacak şekilde vakum poşetlerine atayım gönderelim, ne dersin yavru kuş :D:D:D Ciddiyim yaaa :wink:
Valla sen istiyorum de istanbulu tepetaklak getiririz hiç sıkıntı değil yani emin ol :wink::wink::wink:

Hahaha kız acıya çok gömülme ne olur ne olmaz erken tıklanmasın sonra kapı :D:D:D ne bilim işte şeetim biran :D:D:D

Amaaaan hindi etinden kebap mı olur çocuk mu kandırıyor bunlar şekerim :D hahaha :D dur kargoya birde koyun atayım :D:D:D hahaha:D
Canımsın ya senin yavru kuşu yakalayana aşk olsun, kız ha sen ha ben aynı :D hasretlik ümüğüme kadar geldi :D
En son bi cinema yapalım dedik o da havadan ötürü yattı :crying::crying:
Ama bi yakalarsam varya yandı senin yavru kuş :wink::wink:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kargo isleri sakat canim ya. Cok uzun suruyo bi hafta on gun civari. Ya da biz beceremedik :D
Valla en son buurada piknik yaptik po nehrine karsi, tipik turk ailesimodunda mangal yaptik :D
Fonda neset ertas esliginde falan, oldukca komiktik :D
yavru kusumu kargolasan ya bana sevabin daniskasi olurdu valla :)
Demek sinema ha
ah ulen buraya geldim bi suru film vizyona girdi. Turk sinemasi bana gicik ya. Sagligim daha iyi olsa almanyaya sirf sinema icin giderdim :D

Neyse ben cok zorlaniyorum telefonla yazarken, kollarim agridi, malum karnimada yaslayamiyorum
optum seni tatlim
aetik az da olsa buralardayim
gorusuruz cnm :)
Iyi geceleeeer

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kargo isleri sakat canim ya. Cok uzun suruyo bi hafta on gun civari. Ya da biz beceremedik :D
Valla en son buurada piknik yaptik po nehrine karsi, tipik turk ailesimodunda mangal yaptik :D
Fonda neset ertas esliginde falan, oldukca komiktik :D
yavru kusumu kargolasan ya bana sevabin daniskasi olurdu valla :)
Demek sinema ha
ah ulen buraya geldim bi suru film vizyona girdi. Turk sinemasi bana gicik ya. Sagligim daha iyi olsa almanyaya sirf sinema icin giderdim :D

Neyse ben cok zorlaniyorum telefonla yazarken, kollarim agridi, malum karnimada yaslayamiyorum
optum seni tatlim
aetik az da olsa buralardayim
gorusuruz cnm :)
Iyi geceleeeer

Yahu okadar uzak da değil aslında niye böyle yapıyorki kargolar :sleepy:
An itibariyle bütün hevesim dizimdizim dizildi kursağıma :emo1:

Hahaha süpersiniz yavrucum, ya espri yapıcam canın çekicek sansürlüyorum artık nekadar anlarsan :D
.......ları missss gibi kokutsaydınız şöööyle çatır çutur mangalda :D:D
Hahaha türkler italyanlara karşı, özüyle sözüyle mangalıyla kendini bilerek piknik yapan millet yarışması hahaha :D:D:D
Şahsen bu konuda kendimize rakip göremiyorum :D:D
Ama eminim keyifli olmuştur, heleki türkiye sınırları dışında alaturka parçalarla tadı bir başka olmuştur :D:D:D
Ben olsam nehire girer bi suyun ısısına bakardım hahaha :D

Canım, istediğin yavru kuşun olsun hemen vize işlemlerini başlatıyorum. Eminim o da çok mutlu olurdu zira seni çok özlüyor yavrucum:crying::crying:
Hahaha azcık daha dişini sıkta, sinemayada gidersin inş. cannımm :kiss1::kiss1:
Hadi git yavrucum dinlen ilk günden yormiim seni, iki makas aldım yanaktan çıtır, birde öptüm :kiss1::kiss1:
İyi geçeler fıstık :wink:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla rabiacim canimin cekmesi icin yemek ismi anmaya gerek yok. Catir cutur citir kutur gibi yemek efektleri bile kafi oluyo an itibariyle :D dusun sinema bile aseriyorum :p

sagolasin cicegim kisa kisa mesajlarla araniza katilirim artik. Muck :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla rabiacim canimin cekmesi icin yemek ismi anmaya gerek yok. Catir cutur citir kutur gibi yemek efektleri bile kafi oluyo an itibariyle :D dusun sinema bile aseriyorum :p

sagolasin cicegim kisa kisa mesajlarla araniza katilirim artik. Muck :)

Hahaha valla bende seni yerim çatır çutur, elma şekeri seniii :D:D:D
Tamam lütfen tüketimimizi bilinçli yapalım :angel::angel:
Hahah tamam ya, sen free takılabilirsin :kiss1::kiss1::kiss1:

İngilizceyi ne yaptın bu arada?
Ayy! benim sorular bitmez fıstığım sonra şeederiz öpüyorum cannımm :kiss1::kiss1:

Cannım sohbetlerimiz seninle anlam bulacak, onur duyarız :kiss1::kiss1:
Görüşmek üzere çıtır...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha valla bende seni yerim çatır çutur, elma şekeri seniii :D:D:D
Tamam lütfen tüketimimizi bilinçli yapalım :angel::angel:
Hahah tamam ya, sen free takılabilirsin :kiss1::kiss1::kiss1:

İngilizceyi ne yaptın bu arada?
Ayy! benim sorular bitmez fıstığım sonra şeederiz öpüyorum cannımm :kiss1::kiss1:

Cannım sohbetlerimiz seninle anlam bulacak, onur duyarız :kiss1::kiss1:
Görüşmek üzere çıtır...

Ingilizce ile ilgili bi sikinti yokta italyanca zor geliyo
burada ingilizce bilen cok nadir. Almanca ise sifir

Tarzanca anlasiyorum iste :)

Iyi geceler :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ingilizce ile ilgili bi sikinti yokta italyanca zor geliyo
burada ingilizce bilen cok nadir. Almanca ise sifir

Tarzanca anlasiyorum iste :)

Iyi geceler :D

Hahaha :D anlayışına sağlık tatlım :D

Öpüyorum :kiss1:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
2012 nin farklı olacağını biliyordm, biliyor musun grafikerler.net , her yıl en azından bi kutlayanım olmuştu bu sefer operatörüm dahil kimse hatırlamadı , sağlık olsun :D

bu sene aldığım en iyi doğum günü hediyem valuenin ballı süt tarifini kendime uygulamak oldu :D hayatım da daha önce hiç yoktu bu tarz bi şey ama hala içiyorum müptelası oldum süper bişeymis :D :D sağol canım ablam yoksa çok çekecektim serumlari iğneleri bende :D

herkese mutlu yıllar ve yarınlar diliyorum :)

iyi geceler grafikerler.net in güzel insanlarına :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
2012 nin farklı olacağını biliyordm, biliyor musun grafikerler.net , her yıl en azından bi kutlayanım olmuştu bu sefer operatörüm dahil kimse hatırlamadı , sağlık olsun :D

bu sene aldığım en iyi doğum günü hediyem valuenin ballı süt tarifini kendime uygulamak oldu :D hayatım da daha önce hiç yoktu bu tarz bi şey ama hala içiyorum müptelası oldum süper bişeymis :D :D sağol canım ablam yoksa çok çekecektim serumlari iğneleri bende :D

herkese mutlu yıllar ve yarınlar diliyorum :)

iyi geceler grafikerler.net in güzel insanlarına :D

Hıım! Ben gördüm de özellikle kutlamadım :emo1:
Bilindiği üzre bazı besinler bayatladığında daha lezzetli olur :D

Ya da şöyle söyliim sıradan olmak pek tercihim değildir :angel:
Şimdi, rica ederim çocuğum da o ballı süte çok gömülme yoksa uzaydan bize el sallarsın :D:D

Eee! geçmiş gün olmasından ötürü doğum gününü kutlamama gerek yok sanıyorum :D:D:D:D

Mutlu yıllar dilerim..Sen eski yaşın eskimesin :D:D:D:D

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hıım! Ben gördüm de özellikle kutlamadım :emo1:
Bilindiği üzre bazı besinler bayatladığında daha lezzetli olur :D

Ya da şöyle söyliim sıradan olmak pek tercihim değildir :angel:
Şimdi, rica ederim çocuğum da o ballı süte çok gömülme yoksa uzaydan bize el sallarsın :D:D

Eee! geçmiş gün olmasından ötürü doğum gününü kutlamama gerek yok sanıyorum :D:D:D:D

Mutlu yıllar dilerim..Sen eski yaşın eskimesin :D:D:D:D

teşekkür ederim sağol :) ama uzay konusunda pek endişe etme :D çünkü Einstein la aynı günde doğan ve aynı mesleği paylasan biri olarak diyebilirm ki uzayda hayat var :D (biliyorsunuz burçlar önemli :D ) hem keşke gerçekten de çıkabilsem , böyle bi hayalim var doğrusu :)
:D

hiç olmadi benimde görebildiğim bi gözüm olsa Oralarda yeter yani :D hazır on binlerce amerikan uydusunun yüzbinlere yakın süper objektifi bizi gözlemliyoken kimse farketmezdi benim kıytırık megapiksellimi :D

NOT : evimizin içinde bile gözlemlenebildiğimizin farkında olalım lütfen :D

"ama benim böyle iğrenç bi fantazim yok tabi ki, sadece iş için gerekirse ev içi gözlem yapılır, teröristlere falan. . . " şeklinde konuşanlar gördüm bu güce sahip olan, ama sakin inanmayın ve tedbiririnizi alin uzaydaki röntgencilere karşı :D :D :D

korunma yollarını bi ara anlatırım buradan merak eden olursa :D

çok ciddiyim :cool:

Son düzenleme:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim sağol :) ama uzay konusunda pek endişe etme :D çünkü Einstein la aynı günde doğan ve aynı mesleği paylasan biri olarak diyebilirm ki uzayda hayat var :D (biliyorsunuz burçlar önemli :D ) hem keşke gerçekten de çıkabilsem , böyle bi hayalim var doğrusu :)
:D

hiç olmadi benimde görebildiğim bi gözüm olsa Oralarda yeter yani :D hazır on binlerce amerikan uydusunun yüzbinlere yakın süper objektifi bizi gözlemliyoken kimse farketmezdi benim kıytırık megapiksellimi :D

NOT : evimizin içinde bile gözlemlenebildiğimizin farkında olalım lütfen :D

"ama benim böyle iğrenç bi fantazim yok tabi ki, sadece iş için gerekirse ev içi gözlem yapılır, teröristlere falan. . . " şeklinde konuşanlar gördüm bu güce sahip olan, ama sakin inanmayın ve tedbiririnizi alin uzaydaki röntgencilere karşı :D :D :D

korunma yollarını bi ara anlatırım buradan merak eden olursa :D

çok ciddiyim :cool:

Ben seve seve seni bi mekiğe bindirip uzaya fırlatmak için gönüllü olabilirim, hiç sorun değil hemen ayarlayabilirim bitane :emo1::emo1:

Biraz yalnız kalmak sana da iyi gelir, kafanı dinlersin, baktın sıkıldın yıldızları sayarsın olmadı gezegenler arası sörf yaparsın hem ufkunda genişler ne kaaa güzel olur.

Valizini hazırla gidiyorsun :D

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aynı teklifi NASA da yaptı ama röntgencilerle isim olmaz dedim :D

alışığım yani bu tarz tekliflere güzel ablam ama yine de sağol, ben TUK la anlaştım:D artık 2023 de görürsünüz beni göklerde :D

"KAPTAN TURKONOT N... E.... " unutma bak adımı :cool: olmadı doğum günümden tanırsın :D einsteinla aynı gün :cool:

tanıyordm diye hava atarsın millete :D tabi ama 2023 de :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Aynı teklifi NASA da yaptı ama röntgencilerle isim olmaz dedim :D

alışığım yani bu tarz tekliflere güzel ablam ama yine de sağol, ben TUK la anlaştım:D artık 2023 de görürsünüz beni göklerde :D

"KAPTAN TURKONOT N... E.... " unutma bak adımı :cool: olmadı doğum günümden tanırsın :D einsteinla aynı gün :cool:

tanıyordm diye hava atarsın millete :D tabi ama 2023 de :D

Cidden ne alıyosun sen ya :D
Benimkinden kuvvetli olduğu kesin :wink:
Fazla kullanma buralarda görmeye alıştık seni :D

Bu doğum günlerine de fazla takılma çabuk yaşlanırsın Einstein'da kurtaramaz seni :wink:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok ya doğum günümü hiç takmıyorum , normalde kutlamam bile zaten maksat gır gır olsun, zaten sınavlarla sitresteyim , gittim bide kaç yıl aradan sonra hasta oldum falan... :D:D ... dedim ya mazur gör diye bünye kendi kendine alkol üretiyor işte , değeride baya yüksek çabuk kafa yapıyo :D:D dilersen kan bağışı yapabilirim bi dene harika birşey :D:D:D

...

ama bak balık burcu olmam ve Einstein la aynı günde doğmam bence tesadüf değil :cool: hiç şaka yapmıyorum , çok ciddi şeyler geliyo... yakında türkiyede çok büyük buluşlar olacak , ilk olarak size açıklıyorum:D bekleyin :cool:

bilim adamlarının özelliklede en büyüklerinin genellikle balık burcu olduğunu söylememe gerek yok sanırım :cool:

:D:D:D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
yok ya doğum günümü hiç takmıyorum , normalde kutlamam bile zaten maksat gır gır olsun, zaten sınavlarla sitresteyim , gittim bide kaç yıl aradan sonra hasta oldum falan... :D:D ... dedim ya mazur gör diye bünye kendi kendine alkol üretiyor işte , değeride baya yüksek çabuk kafa yapıyo :D:D dilersen kan bağışı yapabilirim bi dene harika birşey :D:D:D
...

ama bak balık burcu olmam ve Einstein la aynı günde doğmam bence tesadüf değil :cool: hiç şaka yapmıyorum , çok ciddi şeyler geliyo... yakında türkiyede çok büyük buluşlar olacak , ilk olarak size açıklıyorum:D bekleyin :cool:

bilim adamlarının özelliklede en büyüklerinin genellikle balık burcu olduğunu söylememe gerek yok sanırım :cool:

:D:D:D:D

Duyarlı bi vatandaşız yani, hım ilginç :emo1:
Kan vermek sağlık açısından da faydalıdır evet,
Ama sen fazla verme ne olur ne olmaz :wink:

Bu kadar lakırdıya ne buldun cidden merak ettim :D

Ama lütfen, senin içinde olmadığın ve bipolemik yaratmayacak bir buluş olursa sevinirim :wink:
Zira upuzuuun yazılarını okumaya uğraşırken beynim sulanıyor :wink:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Duyarlı bi vatandaşız yani, hım ilginç :emo1:
Kan vermek sağlık açısından da faydalıdır evet,
Ama sen fazla verme ne olur ne olmaz :wink:

Bu kadar lakırdıya ne buldun cidden merak ettim :D

Ama lütfen, senin içinde olmadığın ve bipolemik yaratmayacak bir buluş olursa sevinirim :wink:
Zira upuzuuun yazılarını okumaya uğraşırken beynim sulanıyor :wink:

ayıp ettin senin için kısaltırız ama yine olmadı uzun gelirse kalın yazdığım yerleri okusan yeter , yada hiç okuma vaktini harcadığına değmem belki :D :D

kalbim kırılacak kadar sert değil henüz devam edebilirsin :D:D

ama illa, "senin parmağının olduğu bi buluş görmek istemiyorum" diyorsan kör olman gerek :D fakat benim gönlüm el vermez buna tabi :D ,oyüzden ben en iyisi adımı gizlerim sende rahat edersin :D:D

Son düzenleme: