Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ma®tin'in işine karışmayın akıl sır ermez vitesi kuyuya atarsa görürsünüz o zaman, uğraş dur artık :) ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
günaydın millet... bugün yogun çalışıyorsunuz sanırsam

Günaydın twist çalışanlara kolay gelsin diyelim. :)

tamir edeken parça da artırdın mı ma®tin :) ...

Günaydın ZxxxE, bizdeki parçalar sabit portatife geçmedik henüz. :wink:

Amin amin:angel:

Ben hep öyledim hıh:emo1:

Şarttı artık ama senin trafikten men edilme zamanın gelmedi mi ya :D halatla mı çekiyorlar seni yoksa yoldan gelen geçen bir el atıyor mu ?

Hadi ya o zaman ben yalnış cv okumuşum senin değilmiş. :D:D

Hahha biz erkekler sizin gibi kaportaya (sadece görüntü) değil motora (aracın can damarı) önem veririz o yüzden çok şükür motor daha çoooook yolcu taşır. :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eee bugün niye durgunsunuz ne oldu? Bana bakmayın benim her zaman ki halim aklımın nerede olduğu belli ya sizin ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hadi ya o zaman ben yalnış cv okumuşum senin değilmiş. :D:D

Hahha biz erkekler sizin gibi kaportaya (sadece görüntü) değil motora (aracın can damarı) önem veririz o yüzden çok şükür motor daha çoooook yolcu taşır. :D:D:D

Bana bak egzozuna çer çöp tıkıştırırsam görürsün :D motoru kaportayı :D
balataları sıyırttırma şimdi bana :D levye mi kaptığım gibi dalarım farına da camlarına da :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eee bugün niye durgunsunuz ne oldu? Bana bakmayın benim her zaman ki halim aklımın nerede olduğu belli ya sizin ...

Hahha bu senin aklı bulana yarısını hediye edeceğim zaten, kim bilir nerede düşürdün. :D:D

Bana bak egzozuna çer çöp tıkıştırırsam görürsün :D motoru kaportayı :D
balataları sıyırttırma şimdi bana :D levye mi kaptığım gibi dalarım farına da camlarına da :D

Hahhaa elektrikle çalışıyoruz anam biz elektriği (önemli olan o elektriği almak) alırsak durmak yok yola devam o yüzden egzozu çok arama bulamazsın. :D:D
Dalarım malarım aman dikkat et kaporta çizilmesin tamiri zor olur bu yaştan sonra. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Badem işini ben hallederim dedin sana bıraktık şimdi ben de merak ettim denedin mi bademleri? :) ...

Dün kaçmasaydın deneyecektik ya kaçtın gittin hemen :D hem kullanmak için sabırsızlanıyorsun hemde kaçıyorsun :D ama bu gün kurtulamazsın Martin de burda :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Dün kaçmasaydın deneyecektik ya kaçtın gittin hemen :D hem kullanmak için sabırsızlanıyorsun hemde kaçıyorsun :D ama bu gün kurtulamazsın Martin de burda :D

Sen Muğla üzerinden yavaş yavaş gel gerisine bakarız artık, o zaman kaçmak nasıl oluyor görürsün ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahha bu senin aklı bulana yarısını hediye edeceğim zaten, kim bilir nerede düşürdün. :D:D

Hahhaa elektrikle çalışıyoruz anam biz elektriği (önemli olan o elektriği almak) alırsak durmak yok yola devam o yüzden egzozu çok arama bulamazsın. :D:D
Dalarım malarım aman dikkat et kaporta çizilmesin tamiri zor olur bu yaştan sonra. :D:D

ZxxxE aklını sen kuyuya attın heralde ondan bulabilen yok :D

Sen meraklanma kadın her yaşta güzeldir :D kapatıcılarla idare ederz biz :D çiziği bile çekici gelir :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sen Muğla üzerinden yavaş yavaş gel gerisine bakarız artık, o zaman kaçmak nasıl oluyor görürsün ...

Cenaze arabası getiriyorum ayağına sen Muğla dan gel diyorsun :D Neyin tribindesin anlamadım ki millet bu arabaya binmek için ölüyor :D kçaarsanda ezer geçerim :D haberin olsun :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne o "en güzel benim" yarışına mı girdiniz, süslüler sizi ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bulmaktan yana ümidimi kaybettim ki zira düşüreli çok oldu :) ...

Bi bak bi yerlere kaçmasın. :D

ZxxxE aklını sen kuyuya attın heralde ondan bulabilen yok :D

Sen meraklanma kadın her yaşta güzeldir :D kapatıcılarla idare ederz biz :D çiziği bile çekici gelir :D

Hahhaa bu palavrayı da yutanlar var ya acırım o erkeklere, üç günlük bayat yemek koysalar önüne yer misin? :D:D

Kapatıcı denmez ona sıvası dökülmüş duvara beton yama yapsan ne kadar kapatırsa o kadar ama iz kalıyor benden söylemesi :D ben yutmam çizik arabayı sıfır diye kakalayamazlar bana, ama yutanlar var. :D:D:D

Ne o "en güzel benim" yarışına mı girdiniz, süslüler sizi ...

Yok kaporta mı motor mu daha önemli davası bu. :)
Yoksa sen güzellik yarışması sandın da beni almadılar diye üzüldün mü? :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Cenaze arabası getiriyorum ayağına sen Muğla dan gel diyorsun :D Neyin tribindesin anlamadım ki millet bu arabaya binmek için ölüyor :D kçaarsanda ezer geçerim :D haberin olsun :D

Allah'dan gel dedim bu kadar fırça yiyorum ya bir de gelme deseydim aman Allah korusun :) ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaa bu palavrayı da yutanlar var ya acırım o erkeklere, üç günlük bayat yemek koysalar önüne yer misin? :D:D

Yok kaporta mı motor mu daha önemli davası bu. :)
Yoksa sen güzellik yarışması sandın da beni almadılar diye üzüldün mü? :D:D

:D:D sen çok fenasın çok :D

ne motoruna ne kaportası mevzu derinden derine senin yaşlılığın emekliye ayrılma zamanın gelmiş olması :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aramaya gerek yok senin aklın ikimize de yeter gibi geliyor bana :D ...

Az ile yetinmeyi biliyorsan ayarlarız bişiler bi kasaba bakayım ben. :D

:D:D sen çok fenasın çok :D

ne motoruna ne kaportası mevzu derinden derine senin yaşlılığın emekliye ayrılma zamanın gelmiş olması :D

Hahhaa sen içten içe yaşlanıyorsun ama dışa vurmuyorsun en fenası da bu, görüntü değil önemli olan için kurumasın hep zıpır kalsın ama bu gidişle ileride çocuğunu okula götürdüğünde babaannen mi derlerse hiç kızma. :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu durumda ma®tin malülen emekli olabilir :D ...