Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel kızım şimdi nefes kesmem mümkün değil:angel:
Köprüleri attık artık haberin olsun:D:D
ya bırak bu hatun ağızlarını:D:D şimdi senin burnun et falan da vardır:D:D

Hahaha nefes alsın yeter dediğin kişinin nefesini kesersen diye şeettim ben ama bırak da onu başkaları desin güzel misin değil misin işi şansa bırakmam diyorsun yani :D ben iple geçerim karşıya sorun değil yeğen :D kim ben mi ne hatun ağzı be hatun olsa bot desen botok diye atlar :D hahahhaha yok çelikten benim burun her yere soktuğum için zarar görmesin diye çelikten yaptırdıydım :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahaha nefes alsın yeter dediğin kişinin nefesini kesersen diye şeettim ben ama bırak da onu başkaları desin güzel misin değil misin işi şansa bırakmam diyorsun yani :D ben iple geçerim karşıya sorun değil yeğen :D kim ben mi ne hatun ağzı be hatun olsa bot desen botok diye atlar :D hahahhaha yok çelikten benim burun her yere soktuğum için zarar görmesin diye çelikten yaptırdıydım :D

Nİye başkasına bırakayım canım unutma meyve veren ağaç taşlanır:) kurtuluş yok yani :D:D hımm vardır rutuşluk bir yerleri ya olmadı yağ aldırırsın :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Nİye başkasına bırakayım canım unutma meyve veren ağaç taşlanır:) kurtuluş yok yani :D:D hımm vardır rutuşluk bir yerleri ya olmadı yağ aldırırsın :D:D

Hahhahah sana taş atan eller kırılsın ne diim :D yok :D tamam bi yer var çenem daha da hızlı çalışsın portatif yaptırmak istiyorum :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşbulduk martin sağol:)
Öbür gelişlerim öyle mi oluyordu ki, genelde benim a-ce-le git-mem la-zım şeklinde oluyordu:D

Yani o zaman açık vermiyordun kapıdan bakıp kaçıyordun ben dedim bu bi arkadaşa bakıp kaçacak :D hahha senden süper ambulans şoförü olurdu her iş acele. :D:D:D

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Selamlar:)

Yani o zaman açık vermiyordun kapıdan bakıp kaçıyordun ben dedim bu bi arkadaşa bakıp kaçacak :D hahha senden süper ambulans şoförü olurdu her iş acele. :D:D:D

:):)
Şey benimkisi okula yetişmeye çalışan çocuk misali:D
%25C3%25A7okokrem.bmp

Ama daha önce senden süper ambulans şoförü diyen olmamıştı hiç.:)
Eksik olmayın efenim:)