Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vayy kaşla göz arasında Hasan kardeşimi de Bla'cı yapmışsın yaa korkulur senden...
Hoş geldin Hasan kardeşim nasılsın, iyi misin? ...
Value monotonluk sana uzak bir konu değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Eskiden boş vakitlerinde boyama çalışmaları filan yapıyordun şimdi tembellikte oscara aday gösterebilirim :D ...
ma®tin'i sorarken aklıma gelmişti sen gittin, eskiden sık gördüğüm isimlerin bir çoğu kayıp siz de farkettiniz mi? ...

(Value: Aforizmal konusundaki yazı içinde aklıma "Kayıp Aranıyor"a yazdıkların geldiği için demiştim. Az değerli veya çok demekki birileri özlenebiliyormuş gelmese de...)

Teşekkürler ZxxxE çok şükür yuvarlanıp giriyoruz, sen nasılsın ?
Ben çok takılmasamda bla'da baya kaynattığım olmuştu Value'de bir unsur yok :D
Çoğu kişinin gelmediğinin farkındayım hayat şartları diyorum ben :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler ZxxxE çok şükür yuvarlanıp giriyoruz, sen nasılsın ?
Ben çok takılmasamda bla'da baya kaynattığım olmuştu Value'de bir unsur yok :D
Çoğu kişinin gelmediğinin farkındayım hayat şartları diyorum ben :)

Ben de iyiyim sorduğun için teşekkür ederim ...
Blaya geldiğini farketmemiştim, kafam durduğu zaman kafayı dağıtmak için giriyorum genelde...
Hayat şartları ben kendimi bildim bileli kötüye gidiyor, siyasetçiler gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor ama hiç bir zaman iyiye gitmedi ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Brek brek ben _Anathema_ :) Sevgili değerli bla bla sakinleri ve canım dostlarım. :) Bebekimin yanına geldim. Malum forum açıktı, forum açık olunca blasız olmaz tabi. :) Baktım kulağım çok çınlıyor selam vermek istedim. :) Kendinize iyi bakın, hayırlı işler, bol kazançlar, iyi dedikodular :D :D :D

Dip Not: Arkamdan sakın konuşmayın.
2. dip not: Kelebekim, her bişeyim. Keşke şimdi sende olsaydın :/
3. dip not: Martin arıyorum seni her yerde, ne gecem var ne gündüzüm leyla oldum sayende :D :D :D
4. dip dip dip not: Sevgili Zxxxe Beyefendi :D Valuenin esip gürlemesine bakmayınız sıkar biraz beni unutması ;) İstesede yapamaz zaten. :)

Kendinize iyi bakın, hoşçakalın...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Brek brek ben _Anathema_ :)
Çok kötü _Anathema_ takliti yapıyorsun haberin olsun, diğer yeteneklerin de taklit yeteneğin gibiyse çok kötü :D ...
(Hazır ismi geçmişken gördüğünüzde selamlarımı da iletirseniz sevirim)

Son düzenleme:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
ZxxxE;1105l106' Alıntı:
Çok kötü _Anathema_ takliti yapýyorsun haberin olsun, diðer yeteneklerin de taklit yeteneðin gibiyse çok kötü :D ...
(Hazýr ismi geçmiþken gördüðünüzde selamlarýmý da iletirseniz sevirim)

Askolsun anathema olduðumu kanýtlamak için biþeyler aradým ama bulamadým. oysaki beni kelimelerimden tanýmanýz gerekirdi :D valueya gerek kalmadan selamýnýzý aldým :)

Hahaha ne güldüm varya :D:D
Bizi ayýrt edememene þaþýrmadým aslýnda ;)
Bu arada aforizmada bebegimi kast etmemistim o bunlarin cook dýþýnda bikere özlemime cevap vermeden duramaz kuzum;)

Bebeðim sürprizlere dayanamadýðýmý biliyosun bitirdin beni bugün seviyorum seni kahretsin :*:*:* muck

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu nasıl bir cevaptır Allah aşkına. Value kim? _Anathema_ kim karıştı mı yoksa beni kandırmaya mı çalışıyorsunuz? _Anathema_ olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsan nasıl oluyorda Aforizmal'de bebişini kastedmiyorsun? Kelimelerinizden ayırt ettim işte _Anathema_ gelip brek brek demezki :) beni seven kim o sondaki "muck" bana değil herhalde hala yaşadığıma göre :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu nasıl bir cevaptır Allah aşkına. Value kim? _Anathema_ kim karıştı mı yoksa beni kandırmaya mı çalışıyorsunuz? _Anathema_ olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsan nasıl oluyorda Aforizmal'de bebişini kastedmiyorsun? Kelimelerinizden ayırt ettim işte _Anathema_ gelip brek brek demezki :) beni seven kim o sondaki "muck" bana değil herhalde hala yaşadığıma göre :)

Offf öldürdün bizi resmen yaa yani deve olsa hendeği atlatmıştık :)))
Suan anathemayla beraber kahve keyfi yapıyoruz buyrun dicim isleriniz vardi :D
İlk mesajin tamami ikinci mesajin ilk kismi kendisine ait olup son kisimdaki burun şahsıma aittir.
Karısacak bisiy yok bebegimeydi opucuk ;) sana olmasi icin hicbir neden yok bu arada ;)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Offf öldürdün bizi resmen yaa yani deve olsa hendeği atlatmıştık :)))

Tamam anladık işte ne kızıyorsun ki. Sen de buldun benim gibi safı geç bakalım dalganı ama madem ki _Anathema_ yanında keyfin yerindedir bir şey demeyeceğim şimdi, ama ahanda şuraya yazdım haberin olsun. Kelebeğin miydi? Kuşun muydu? Minişin miydi? Bebişin miydi? Her ne ise O'na iyi bak ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam anladık işte ne kızıyorsun ki. Sen de buldun benim gibi safı geç bakalım dalganı ama madem ki _Anathema_ yanında keyfin yerindedir bir şey demeyeceğim şimdi, ama ahanda şuraya yazdım haberin olsun. Kelebeğin miydi? Kuşun muydu? Minişin miydi? Bebişin miydi? Her ne ise O'na iyi bak ...

Saf mı kimmiş o saf pardon :D
Öfff o biçim keyifliyim varya kimse limon sıkamaz :D
Tamam yaz oraya biyere haftaya hesaplaşırız artık :wink:
Kelebeğimede bebeğimede gözüm gibi bakarım sen rahat ol :emo1:

Uunutmadan biyerde alışveriş merkezi açılışı varmış, ilk girenler safında yerini aldı burda olmayanlar :D:D
Meydanı bulduk koştur işte atını sende gerisini boşver :wink:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Saf mı kimmiş o saf pardon

Keyfinin yerine geldiğine sevindim, başta inanamadım ama demek sonunda gelmey ikna edebildin. Kayıp aranıyor'a ben de yazsam bu tarafa da gelir mi? acaba :D ...
Saf diye kendime dedim anlamamış gibi yapıp itiraf ettirmeye mi çalışıyorsun? Tamam itiraf ediyorum ediyorum işte saf olan benim...
Senin misafirin gelirde benim gelemez mi? Az önce ben de misafirimi uğurladım geri geldim :emo1:
AVM açılışına gelene kadar tören biter, yine açıkta kalırız zaten bende bu şans varken ...
Meydan boş ama koşturacak atım bile yok. Türklerin yüz karası olabilirim at, avrat, silah hiç biri yok...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Keyfinin yerine geldiğine sevindim, başta inanamadım ama demek sonunda gelmey ikna edebildin. Kayıp aranıyor'a ben de yazsam bu tarafa da gelir mi? acaba :D ...
Saf diye kendime dedim anlamamış gibi yapıp itiraf ettirmeye mi çalışıyorsun? Tamam itiraf ediyorum ediyorum işte saf olan benim...
Senin misafirin gelirde benim gelemez mi? Az önce ben de misafirimi uğurladım geri geldim :emo1:
AVM açılışına gelene kadar tören biter, yine açıkta kalırız zaten bende bu şans varken ...
Meydan boş ama koşturacak atım bile yok. Türklerin yüz karası olabilirim at, avrat, silah hiç biri yok...

Hep yerindeydi benim keyfim sadece asıcık stok yaptım :wink:
Oldu canım görürsem söylerim sen çık kapıya bekle :emo1: Höyt nereye gidiyo benden habersiz bebeğim hım? Dünyada olmaz adım bile atamaz düşünemez bile :wink:
Safımsı :D:D:D bizzat şahit olsam inanmam :D

Laflarını koştur boşver :wink:
Zaten at dediğin tee fii tarihinde kaldı, ha ingiltereye gidersen kullanabilirsin o ayrı :D
Avrat dediğin şu zamanda bildiğin sakız :D şöyle 22 ayar bişiy yok artık 18 in altına düştü geneli olmasada olur yani :D
Ssilahsa ondan kolay ne var atıyorum bitane 38 lik :D:D kap :wink:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
hahahha huniler çok değerlenmiş bozdurmaya gittiler :D

lodos da yok ama nerden düştün yavrucum sen hım :kiss1::kiss1:

Huniseverler derneğine üye olmanın tek şartı huninizi ne koşulda olursa olsun kafanızdan çıkarmayacaksınız değil miydi :D Korsan üyelere HAYIIRR :D

Hafif bir rüzgar esti pencereden burnuma bla kokusu geldide ondan damladım buralara. :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hep yerindeydi benim keyfim

"Dünya'da olamaz benden habersiz adım atamaz" derken aklıma çikolatadaki yaptığın cimrilik geldi şimdi bu konuda da cimrilik yapıyorsun, aklıma takılan O'nu da yemeye kalktın mı? :D ...
Ben ne söylesem inanmıyorsun, kırılmaya başlayacağım ama yalancı mıyım sence?...
Hımm tarih öncesine gidemem 18 ayarla da işim olmaz attan avrattan vazgeçebilirim ama bu 38'lik iyi oldu, bakarsın lazım! olur :D ...
Sen de az uyanık değilsin varya dün öğrendin tabii ki kahvenin kırk yıl hatırı olduğunu hemen kahve ikramına yöneldin değil mi? yoksa hava sıcak iyi gider deyip gazoza devam diyecektin :D Ondan da şüpheliyip yaa neyse ...
Birde şu keyfi stok yapmak nasıl oluyor bize de anlatsan da bende şöyle 40 yıllık! :D depolasam :) ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Huniseverler derneğine üye olmanın tek şartı huninizi ne koşulda olursa olsun kafanızdan çıkarmayacaksınız değil miydi :D Korsan üyelere HAYIIRR :D

Hafif bir rüzgar esti pencereden burnuma bla kokusu geldide ondan damladım buralara. :D

Hımm neler çektim o vantilatörü pencerene uzatıcam diye yok ara kablosuydu yok bla kokusuydu :D:D hahaha yordun beni kuzum :wink:

Valla çok gördüm çakmasını :D ama napıcaksın işte denetim 0 şekerim :D:D
Vergisi çok olduğundan çıkaranlar varmış öyle duydum artık ne kaa doğru bilemiyorum :D:D

"Dünya'da olamaz benden habersiz adım atamaz" derken aklıma çikolatadaki yaptığın cimrilik geldi şimdi bu konuda da cimrilik yapıyorsun, aklıma takılan O'nu da yemeye kalktın mı? :D ...
Ben ne söylesem inanmıyorsun, kırılmaya başlayacağım ama yalancı mıyım sence?...
Hımm tarih öncesine gidemem 18 ayarla da işim olmaz attan avrattan vazgeçebilirim ama bu 38'lik iyi oldu, bakarsın lazım! olur :D ...
Sen de az uyanık değilsin varya dün öğrendin tabii ki kahvenin kırk yıl hatırı olduğunu hemen kahve ikramına yöneldin değil mi? yoksa hava sıcak iyi gider deyip gazoza devam diyecektin :D Ondan da şüpheliyip yaa neyse ...
Birde şu keyfi stok yapmak nasıl oluyor bize de anlatsan da bende şöyle 40 yıllık! :D depolasam :) ...

Hahahaha ucundan yiyorum birasss... ivet :D:D:D
Immm.. lütfen kırılmayalım valla toplaması zor oluyor yani ben uğraşamıyorum :D zahmete sokmayın beni ama :D
Hahaha te allam ya neye niyet ne kısmet bak allahın işine :D:D:D:D:D
Ayılana gazoz bayılan limon felsefesi geldi aklıma bir an nedense :D:D:D neyse..
Şöyleki, anın ortamın ve kişinin tadını çıkarmaya bakıcaksınız bu kadar... hiçte zor değilmiş di mi :D
Ben inanıyorum ama sen yaparsın :D:D:D hahaha öhüm :angel::angel:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Huniseverler derneği üyeleri nasıllar bugün. :D

Hoş geldin Nilgün az önce mesajıı görmemişim kusura bakma. Nasılsın ?...

lütfen kırılmayalım

Bütün lafları söyle, durmadan iğnele sonra "litfen kirılmiyalim" de olsun bitsin, olur kırılmam yeter ki sen rahatsız olma ...
Yoruldum, yaşlılıktan sanırım susuyorum ve gidiyorum, kendinize iyi bakın hayırlı akşamlar ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş geldin Nilgün az önce mesajıı görmemişim kusura bakma. Nasılsın ?...

Bütün lafları söyle, durmadan iğnele sonra "litfen kirılmiyalim" de olsun bitsin, olur kırılmam yeter ki sen rahatsız olma ...
Yoruldum, yaşlılıktan sanırım susuyorum ve gidiyorum, kendinize iyi bakın hayırlı akşamlar ...

Hahahahaha :D

Offf bende genç değilim artık ya koşturmayın peşinizde :D:D:D

Gel gel, kahve yapmıştım tam, içer misin :wink:
(bak herkese yapmıyorum bu kıyağı kıymet bil :D)

Son düzenleme:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
herkeslere günaydınlar hatta tünaydın bile denilebilirnir yani :D
ama bakıyorumda bu arılar bla bla'dan bal almaktan vaz geçmişler sanırım artık ama olmaz bak yaptığınız balların tadlarında bi eksik olur haberiniz olsun :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İyice geç olmadan günaydınımı savurayım, şöööyle kaşa göze gelecek şekilde :angel:

Uyanalım arkadaşlar.. :angel:
Çıkın şu pazartesi sendromundan artık :D

Gretchen Wilson - Redneck Woman - YouTube

herkeslere günaydınlar hatta tünaydın bile denilebilirnir yani :D
ama bakıyorumda bu arılar bla bla'dan bal almaktan vaz geçmişler sanırım artık ama olmaz bak yaptığınız balların tadlarında bi eksik olur haberiniz olsun :D:D

Günaydın art valla ballara bol glikoz kattık katıştırdık, e doğal olarak yatıştayız :D
Nerelerdesin yoksun :wink: