Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Destek - Sosyal Medya, Basılı Mecralar, Seo ve Web Tasarım hz. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifkarahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan içeriğindeki bilgiler tamamen değiştiği için konunun kapatılmasını rica ediyorum.

Freelance Destek - Sosyal Medya, Basılı Mecralar, Seo ve Web Tasarım hz.

Program/Seviye: Photoshop - İleri
İllustrator - İleri
Freehand - İleri

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Okan üniversitesi grafik tasarım mezunu, marka iletişimi öğrencisiyim. Özel bir kursa Grafik&web tasarım eğitimleri aldım. Mimar Sinan Görsel Sanatlar mezunu, 30 yıllık tasarım tecrübesi olan bir tasarımcının ve ekip yanında Ajans deneyimleri kazanma imkanım oldu. Müşteri ilişkileri, takım çalışmasına yatkın, iş birliği içerisinde hareket etmekten keyif duyan biriyim. Mesajlarınızı doğru şekilde iletmek görsel iletişimi dikkatli ve yerinde kullanmaktan geçer. Müşterilerinize maximum algı sağlar ve daha hızlı dönüşüm alırsınız. Önemli olan önce memnuniyetiniz ve gülümseyerek ayrılmanızı sağlamaktır.

Freelance/Part time Katalog, Afiş, Broşür, Sosyal Medya, Banner tasarımları v.b. bir çok alanda özel tasarım hizmeti vermekteyiz.

Bunun yanı sıra Web Tasarım - Yazılım ve Seo hizmetlerinden de güvenle yararlanabilirsiniz.

Sizde bizimle çalışmak isterseniz, bana ulaşabilirsiniz.
Güzel tasarımlarda buluşmak dileğiyle.

E-posta: elifkarahan87@yandex.com

Telefon: 0535 964 72 17

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...