Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kadıköyde ki firmamızda çalışabilecek Grafiker Arıyoruz.

Turintr

🌱Yeni Üye🌱
Kadıköyde ki firmamızda çalışabilecek. Deneyimli, yaratıcı ve hızlı bir grafikere ihticamız var. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj atarsa onları yönlendirecem teşekkürler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

krrr

🌱Yeni Üye🌱
Özel mesaj yollanamıyor. Ben Küçükbakkalköy' de oturan freelance grafiker ve illüstratörüm. Kadıköy' e otobüs ile yarım 40 dakikada gelebiliyorum. Mail adresim kkayserilioglu@gmail.com . Mail atın size CV ve grafik işlerimi yollayayım. İllüstrasyon işlerime ise isterseniz, https://hornedcrown.wordpress.com adresinden göz atabilirsiniz. İyi günler

gripinim

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba 12 yıllık grafikerim.
Çeşitli ajans ve Ambalaj tasarım firmaların da çalıştım.

Orhan Günay
Anadolu Yakası ( maltepe )
0534 386 54 45

Freehand
Photoshop
Coreldraw
illustrator

çok iyi decede kullanıyorum.

Saygılarımla

yay87

🌱Yeni Üye🌱
meraba kadıkoyde oturuyorum -corel ve photoshop iyi derecede bılıyorum.daha oncedn ajans ve matbaa da çalıştım şuanda öğrencıyım. part time iş arıyorum.
Bilginize...

yay87

🌱Yeni Üye🌱
meraba kadıkoyde oturuyorum -corel ve photoshop iyi derecede bılıyorum.daha oncedn ajans ve matbaa da çalıştım şuanda öğrencıyım. part time iş arıyorum.
Bilginize...

tongucci

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Kadıköy'e 15 dk dolmuş mesafesinde oturuyorum. Daha önceden ajans ve web sitesi tecrübelerim var. İlgilenirseniz size CV'mi gönderebilirim. Mail adresim tonguc81@gmail.com