Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Artist - Ankara

aliarcom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3D Artist

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Kullandığım bazı programlar: Adobe serisi, Autocad, Corel, 3ds Max, Zbrush, Keyshot, Vray render motoru, Marvelous Designer.

İş deneyimi ve içeriği: 2 ay grafikerlik yaptım. 3 boyut istemem ileriye dönük hedeflerim ve isteklerimden dolayıda o işten ayrıldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Yapmış olduğum bazı çalışmaların bulunduğu link : artstation.com/artist/aliarcom

İşle ilgili açıklama: İşimi gerçekten seviyorum ha bazen öğrenmek istediğim programı kullanamadığımda yada yapmak istediğimi yapamadığım da kafamı duvardan duvara vurmak istiyorum ama olur o kadar her işin bir sıkıntısı oluyor :) hayalim aklımdaki her şeyi 3 boyuta dönüştürebilmek ve oynatabilmek çizgi film animasyon haline getirebilmek, mimari, otomasyon parçalar çoğu eşyayı, tank, uçak, silah aklınıza ne geliyorsa 3 boyutlu olarak modelleyebilirim.

Öncelikli tercihlerim Çizgi Film Yapımı ve Oyun Sektörüdür. Mimari görselleştirmede,tv sektöründe, grafik ajanslarında ve dizi sektörlerinde de çalışabilirim, sektöre göre yardımcı olarak da çalışabilirim kendimi geliştirebileceğim bir iş yer olması önemli elimden geldiğinin fazlasını yapacağımdan emin olabilirsiniz yeterki gelişim olsun...

Ankara da oturuyorum, 22 yaşındayım gazi üniversitesi önlisans grafik tasarım mezunuyum, herhangi bir kötü alışkanlığım yok, ne kadar araba kullanmasam da ehliyetim var, seyahat engelim yok şehir içi şehir dışı hatta yurt dışı sektöre göre çalışabilirim...

E-posta: ali_arcom3@hotmail.com

Telefon: 0507 121 40 18