Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

CihatKisa

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, belki biraz alakasız olacak ama forumun çok aktif kullanıcıları olmasına rağmen arama sistemi pek sağlıklı çalışmıyor. Daha önce gördüğümüz konulara tekrar ulaşamıyoruz :) Saygılar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

CihatKisa

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler güzel bir kılavuz olmuş elinize sağlık. Ancak arama kısmıyla ilgili bilgi bulamadım.

Sorunum şu şekilde:

Örneğin "Banner" kelimesini arattığımda sonuç bulunamadığı yazıyor İngilizce olarak. Aslında banner kelimesiyle ilgili içeriğin var olduğunu biliyoruz ama arama kısmında bir hata yapıyorum veya arama kısmında bir hata bulunuyor.

glsm86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aa evet bende böyle bir sorun yaşıyorum bazen

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
vay be Ne oldum değil ne olacağım diyeceksin

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar Yurdumun Güzel İnsanları Herkese Kolay Gelsiz İşsiz Arkadaşlarada İş Nasip Etsin Rabbim ;)

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece bir gözlem

burası çok tenhalaşmış yapılan işlere bakan sayısı azalmış yorum yapan hiç yok neredeyse adminlerin bunları görmesi lazım :(

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uzayda yaşam çok zor topraam, çetin yollardan geçiyorum. :D

Sen nasılsın, nasıl gidiyor buralarda hayat? :)

Samanyolunu kullansana topraaam niye zorlaştırıyorsun işini. :D

Gördüğün gibi ne uzadık ne kısaldık hala avare geziyoruz. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Samanyolunu kullansana topraaam niye zorlaştırıyorsun işini. :D

Gördüğün gibi ne uzadık ne kısaldık hala avare geziyoruz. :D

Yok zor yoldan gidince daha iyi yoğrulursun diyorlar :D Yani bindik bi elamete gidiyoruz kıyamete anlıcağın :D

Buraların eski havası kalmamış ama sanki niye böyle oldu :D Hani bizim kızlar neredeler :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok zor yoldan gidince daha iyi yoğrulursun diyorlar :D Yani bindik bi elamete gidiyoruz kıyamete anlıcağın :D

Buraların eski havası kalmamış ama sanki niye böyle oldu :D Hani bizim kızlar neredeler :)

Senin için iyi binici diyorlar topraam kıyameti de geçer gidersin sen :D

Kısa kes Aydın havası hakim buralara ama yaz geliyor artık düzelir, kızları altın kızlar karmasına aldık özel günlerde istek üzerine çıkıyorlar. :D:D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ve tüm arılar horuldariken,
pireler saydıkları koyunların yünlerinde nefis rüyalara dalariken,
elinde rengarenk keçeli kalemleriyle bla, ben deniz büyük çizer tarafından yine basılır :D :D

Önce gözler kısılır, sora dudak kenarı yukarı kayar, ve bir kaç horuldak arı gazabımın tadına bakmak için seçilir :D :D :D

Gelelim keçeli kalemin faydalarına :D :D

_Anathema_ çok tatlı uyuyosun bibiğim, minik bi öpücük ve öptüğüm yere goççük bi galp cızıttırdım <3 :D rengin narçiçeği ;)

Nur Hoyy sana hiç kıyamam kuzum <3 ateş kızılı saçlarından öpüyorum bebeğim <3 birde sürmeli nefis gözlerinin yanı başına minik galp şeettim <3 sena kırmızı seçtim yafrum ;)

Martin Seni horuldak seniiiii :) sana bi kaytan bıyık çiziyorum :D şu sıra trend bu biliyosun :D hem malum yaz geldi imaj yenilemek şart B| öhüm.. mavi iyi gider ;)

Creedwar ama sigarasız uykunun tadı olmaz diiim :D hemen iliştiriyorum dudak kenarına :D küllere tikat blayı yakmayalım :D pembe seçiyorum sana ;)

Harunirgin Gözlük şart diyoruz, malum gece gündüz iş başında.. olmazsa olmaz :D senin rengin de mor olsun güle güle kullan ;)
İveeeet sanırım bu kaaa, bi baskının daha sonuna geldik, ben kaçar gudnayt herkese O)o

Yalnız olayın üstüne parça süper gitti B|

https://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I

Son düzenleme: