Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok kötü şeyler olucak zaten şu dkdan sonra Allah yardımcımız olsun....

savaşın başlangıcı bu.. açıklamalar falan hep bu yönde..
elimden ağlamaktan ve dua etmekten başka birşey gelmiyor..
hemde asker yolu beklerken bir yandan..
öyle ağır ki hissettiklerim çok güçsüzüm bugün..

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
savaşın başlangıcı bu.. açıklamalar falan hep bu yönde..
elimden ağlamaktan ve dua etmekten başka birşey gelmiyor..
hemde asker yolu beklerken bir yandan..
öyle ağır ki hissettiklerim çok güçsüzüm bugün..

üzülme demek isterdim teselli etmekte isterdim ama kelimeler yok bugün bunları söyleyebilicek :S üzgünüm başımız sağolsun diyebiiliyorum ancak....

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim anlayamadığım sabah 6da uyandığımda haberleri annem ablam ben üçlüsü olarak izlediğimizde televizyonda anlatılan israilin gemi olayı ve isknderuna roketatarlarla saldırılmasıydı 3 kişi dinledi 3 kişi aynı şeyi duydu ve yorumladı. bu olay neden şu an gemi mevzusu israilin ama iskenderundaki olay teror saldırısı olarak anlatılmaya başladı? beynim oynadı artık. ben mi saçmalıyorum basının dedikleri mi bir birini tutmuyor? olayın aslı nedir bilen gören duyan yardım edin nolur. :/

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim anlayamadığım sabah 6da uyandığımda haberleri annem ablam ben üçlüsü olarak izlediğimizde televizyonda anlatılan israilin gemi olayı ve isknderuna roketatarlarla saldırılmasıydı 3 kişi dinledi 3 kişi aynı şeyi duydu ve yorumladı. bu olay neden şu an gemi mevzusu israilin ama iskenderundaki olay teror saldırısı olarak anlatılmaya başladı? beynim oynadı artık. ben mi saçmalıyorum basının dedikleri mi bir birini tutmuyor? olayın aslı nedir bilen gören duyan yardım edin nolur. :/

İkisi de ayrı olaylar. (ben yine de iki olayda bağlantı arıyorum birileri yine oyun oynuyor bizimle her zamanki gibi)

İskenduruna saldıranlar şerefsiz hainler, İsrail ise Gazze ye giden yardım gemilerine saldırmış ele geçirmiş.

Bilmem seni tam anlayabilmişmiyim müge.

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
isknderuna atılan roket prof. miş nokta atışı yapmışlar buda bölücü örgütün işi değil olarak söyleniyor

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
İkisi de ayrı olaylar. İskenduruna saldıranlar şerefsiz hainler, İsrail ise Gazze ye giden yardım gemilerine saldırmış ele geçirmiş.

Bilmem seni tam anlayabilmişmiyim müge.
tamam şu an gördüğümüz duyduğumuz hali bu. (ama bahsettiğim sabah haberlerinde böyle anlatılmıyor oluşu) ki inanmak ve inanmamak konusunda biraz sağlam düşünmek gerekiyor.
diyelim teror örgütünün ayrı bir saldırısı roketatarlar falan? akıl almıyor apaçık ortada destek var ya da kandırmaca.

ve aslında herşey bir yana israil gemilere saldırmadan önce türkiyenin en güneyindeki deniz üssünün hemde roketatarlarla bombalanması sizce tesadüfmü? o mağdur gemiye yardım edecek ilk birlik neresi? iskenderun? önce yardımı engellediler peşinden hain planı tamamladılar.

olay budur. tıpkı amerikanın saldırı önceleri ilk başlangıçta hastaneleri yerle bir etmesi gibi bir mantık.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tamam şu an gördüğümüz duyduğumuz hali bu. (ama bahsettiğim sabah haberlerinde böyle anlatılmıyor oluşu) ki inanmak ve inanmamak konusunda biraz sağlam düşünmek gerekiyor.
diyelim teror örgütünün ayrı bir saldırısı roketatarlar falan? akıl almıyor apaçık ortada destek var ya da kandırmaca.

ve aslında herşey bir yana israil gemilere saldırmadan önce türkiyenin en güneyindeki deniz üssünün hemde roketatarlarla bombalanması sizce tesadüfmü? o mağdur gemiye yardım edecek ilk birlik neresi? iskenderun? önce yardımı engellediler peşinden hain planı tamamladılar.

olay budur. tıpkı amerikanın saldırı önceleri ilk başlangıçta hastaneleri yerle bir etmesi gibi bir mantık.

İkisi de ayrı olaylar. (ben yine de iki olayda bağlantı arıyorum birileri yine oyun oynuyor bizimle her zamanki gibi)

Bende bunu belirtmiştim zaten.

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆

tamamen katılıyorum müge sana bütün düşünce budur bence ama umarım yanlarına kalmaz

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oha ya!!! İsrail kıyım yaptı resmen :S

Biz yine her gün kaç şehit verdik diye duvarlara çentik atıp duruyoruz...

Satılmış bu ülke satılmış.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışma yapmam lazım hiç birşey yapamıyorum çıksa gitse aklımdan şu kabus.

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Apo iti asilmadikca imralidan emir sinyal vermeye devam ettikce bizim analarimiz aglamaya devam edecek!Turk halki uzerine oynanan bu oyun devam edecek!

Herkese selam..

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
şuan taksim meydanında olmak biraz olsun o seslerin içinde bende kendi sesimi yükseltmeyi çok isterdim....

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
Günaydın Bla.Bla. iyi günler hayırlı işler...

Bu resmi herkes profiline eklesin Facebook ta,
öylede böylede dur denilecekti bu zulme israil bu süreci hızlandırdı.
Yardım gemilerine destek, Filistin'e özgürlük!

Rabbim yardımcımız olsun devletimize milletimize zeval vermesin.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın Bla.Bla. iyi günler hayırlı işler...

Bu resmi herkes profiline eklesin Facebook ta,
öylede böylede dur denilecekti bu zulme israil bu süreci hızlandırdı.
Yardım gemilerine destek, Filistin'e özgürlük!

Rabbim yardımcımız olsun devletimize milletimize zeval vermesin.

Şehitlerimizi de unutmamak lazım, bence facebook ta türk olan herkes profiline anlı şanlı türk bayrağını koysun.