Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Özak'tan makina almayı düşünüyorum Lütfen Yardım

grafta

🌱Yeni Üye🌱
erkan ne diyorsa dogrudur sanki özak ın personeli mesajları yazmıs gibi duruyor bazıları ark birisi iyi tespit yapmıs boya ladıgın sürece serviste sorun yasamazsın almadıgınızda sorunlar başlar makine güzel ama çok daha hızlıları var su an

by_oren

🌱Yeni Üye🌱
göç reklamda var adamlar bi negatif basınç ayarını çözemedi nasıl iise bu özak çok ii elemanları var ama hepsi değil

BEZEK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduyuna eminim...yenı bi baskı makınası almayı planlıyoruz,firma seçiminide özaktan yana kullandık fakat tam olarak nasıl bi firma olduklarını
bilmıyorum.teknık servısı ve yedek parça durumları nasıldır acaba bilgisi olan
varsa paylaşmasını isterım...????????????
Şimdiden teşekkürler...

herkese önerdiğim özak bana yanlış yaptı almanı tavsiye etmem biz spektra ve cnc aldık spektra geldi ama cnc için 2 aydır oyalıyolar

eladijital

🌱Yeni Üye🌱
Satılık 3.2 8 kafa konica infiniti sıfır ayarında 2.EL

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
özak a para kazandırdığınız sürece her şey güzel... çıkarlarına aykırı olaylarda anından siler...yani beş para etmez.başımdan geçtiği için söylüyorum..

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
özak ....iyidir ...iyidir ... :)....süper...istemeden servis gelir ..ondan sonra 250 dolar servis.. artı bütün masraflar istenir yol yemek yatak vs ..hiç bir iş becerilemez..bilerek yanlış parça gönderir. olmadı kullanılmış parça gelir. özak uyanık .... müşterilerde keriz..reklamcılık ile ilgili hiç bir konuda yardım ve desteklerini esirrgemeyen bir tek firma tanırım İSTANBUL REKLAM... YİRMİ YILLIK TECRÜBEM İLE SABİTTİR....

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benim arkadaşlarım Troyjet kullanıyor. Hepsi memnun. Bir alternatif olabilir belki. Dikkate almanızda fayda var.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben de aynı kanaattayım Özak tercih etmeyiniz. Problem baştan sona. Bla bla bla... uzatmaya gerek yok olayları anlatmayım burda. Tavsiye etmem.

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam her iki firmanın sitesine de bir bak. Zaten ayrışma orada başlıyor. Bu troyjetin açma sarma kolunun motoru renault megan ın silgeç motoruymuş mesela. Bence harika bir çözüm. Ben çaktırmadan şirketi arayıp bir yoklama yapardım galiba. Bir de kullananlara sormak lazım. Benim arkadaşım Aydında kullanıyor. Tedmar reklam, Turgut. Sıcak insandır, yalan söylemez. Arayın konuşun bence

baransel1071

🌱Yeni Üye🌱
telefon numarasını verebilirim servisinde bende özakla çalışıyorum ama burdan telefon vermek yasak sanırım

Reklamcy65

🌱Yeni Üye🌱
İNFİNİTİ Xaar 126 plus 50 pl 1 yıl garantilidir.160 CM 4 KAFA 2 ay önce bütün bakımları yapıldı kafaların % 97 açıktır makina yapıldığından beri 1 sefer kesme yaptı kaliteli boya kullanılırsa oda olmaz 320 alacağım için değişiyorum 1 yıl hem parça garantisi hemde servis garantisi vardur ******************************

Moderatör tarafında düzenlendi:

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
İNFİNİTİ Xaar 126 plus 50 pl 1 yıl garantilidir.160 CM 4 KAFA 2 ay önce bütün bakımları yapıldı kafaların % 97 açıktır makina yapıldığından beri 1 sefer kesme yaptı kaliteli boya kullanılırsa oda olmaz 320 alacağım için değişiyorum 1 yıl hem parça garantisi hemde servis garantisi vardur ******************************

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.

Son düzenleme: