Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karikatürist Aranıyor? - Türkiye Geneli

knightx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karikatürist Aranıyor?

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Yeni bir mizah sitesi projesi için renkli çizim yapabilen Karikatürist arıyoruz.

Projede Karikatürist 2 ayrı çizim yapacak.

Birincisi hergün gündemle ilgili güncel 1 karikatür çizilecek.(Bu çizim sadece haftaiçi olabilir haftasonu tatil olabilir ayarlayabiliriz.)İkincisi sitemizin bir kahramanı olacak ve bu kahraman ile ilgili haftanın belirli bi gününde karikatür çizilecek.Mesela cumartesi seçildi bu günde 1-2 sayfa dergi sayfası gibi olacak şekilde çizilecek ve devamı gelecek şeklinde haftayı bekletecek.

Projede karikatüriste düşen görev bu kadar.Proje sadece karikatür ile ilgili değil.Farklı bir mizah amaçlıyoruz.

Fiyat veya çalışma şeklini görüşelim.Dileyen fiyatını yada isteklerini konu altından belirtebilir.

Eğer düşünürseniz projede ortaklıkda yapabiliriz.Projenin Hostu ve domaini hazır durumda ve forum sistemide kurulmuştur.

Herkese kolay gelsin...

E-posta: mustafa_sevkicosar@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

aceratur

🌱Yeni Üye🌱
Selam, bana ( aceratur@hotmail.com ) 'dan ulaşabilirsiniz... Arşivim sağlamdır.. 25 Yıllık. Dilerseniz çizgi öykümde vardır 250 sayfa kadar. Bilgilerinize...

kalika96

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba...

6 yaşımdan bu yana karikatür çizerim, çizgim sağlamdır fakat tekli karikatürler çizmem.Zombi öyküleri çiziyorum şu aralar, Facebook'ta lionelcan@windowslive.com yazarak amatör iken çizdiğim karikatür mevcuz,tabii şu anki çizgimden farklı ve tek sayfa oluğundan ilginizi çekmeyebilir. İlgilenirseniz Facebook'tan bana mesaj atabilirsiniz :)