Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor.

Program/Seviye: Merhaba,

Takriben 90 sayfalık bir müzik eğitim kitabı hazırlanacaktır. Nota dizgisine hakim freelance grafiker aranmaktadır. Dizgisi yapılacak sayfalar mail ortamında size ulaştırılacaktır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: salih_kent@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor.

Program/Seviye: Merhaba,

Takriben 90 sayfalık bir müzik eğitim kitabı hazırlanacaktır. Nota dizgisine hakim freelance grafiker aranmaktadır. Dizgisi yapılacak sayfalar mail ortamında size ulaştırılacaktır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: salih_kent@hotmail.com

merak ettim doğrusu hem grafiker olup hem de nota bilgisine sahip olmak nasıl birşey. ayrıca hem grafiker olup aynı zamanda kasaplık yapmak. boş zamanlarda da doktor olup ameliyatlar yapmak

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merak ettim doğrusu hem grafiker olup hem de nota bilgisine sahip olmak nasıl birşey. ayrıca hem grafiker olup aynı zamanda kasaplık yapmak. boş zamanlarda da doktor olup ameliyatlar yapmak

"Nota dizgisine hakim" tanımından "nota bilgisine sahip" anlamını nasıl çıkardınız ben de bunu merak ettim doğrusu.

Biz daha önce nota dizgisi tecrübesi olan bir arkadaş arıyoruz, bunu ifade etmek için de "nota dizgisine hakim" tanımlamasını kullanıyoruz. Siz nasıl ifade ederdiniz? O muhteşem "kasap-grafiker" ve "doktor-ameliyat" örneklerinizde olduğu gibi buna da bir örnek verip bizi aydınlatsanız?

rahmandurak

🌱Yeni Üye🌱
salih bey sanırım bu konularda acemi, terim sıkıntısı yaşıyor müzik notaları genellikle ya bir program vasıtasıyla yapılır yada çeşitli fontlar aracılığıyla yapılır. Sizin yaptırmak istediğiniz, notaları vektör olarak çizdirmek heralde bu hem zor hemde meşakatli bir iş astarı yüzünden pahalı olur

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
salih bey sanırım bu konularda acemi, terim sıkıntısı yaşıyor müzik notaları genellikle ya bir program vasıtasıyla yapılır yada çeşitli fontlar aracılığıyla yapılır. Sizin yaptırmak istediğiniz, notaları vektör olarak çizdirmek heralde bu hem zor hemde meşakatli bir iş astarı yüzünden pahalı olur

Rahman Bey yaşadığım terim sıkıntısı nedir?

"Müzik notaları genellikle program kullanılarak ya da fontlar aracılığıyla yapılır" tespitiniz beni kahkaya boğdu eminim okuyanlar da gülmüştür. Yahu biz de kalkıp torna makinasında nota yapılır demedik değil mi? İşin zorluğu ve meşakatli oluşu da malumumuz zaten. Ama afedersiniz ben acemiyim değil mi bu konularda? Sizin o üstün profesyonelliğinizden yararlansak diyorum yani terimleri biraz daha açsanız. Mesela nota dizgisi için program kullanılması fikriniz bi harikaydı :)))

rahmandurak

🌱Yeni Üye🌱
Sizi bir an bil güldürebildiysem ne mutlu bana, insanları mutlu etmek hoşuma gider doğrusu. Benim yazdığım yorum "Nota dizgisine hakim" tanımından "nota bilgisine sahip" bu kelimeler içindi ama neyse gevezeliğe gerek yok ben mail attım size oradan kontrol edebilirsiniz :) iyi günler

ali çoban

🌱Yeni Üye🌱
Nota dizgisi

Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba,

Örnek bir dosya atarsanız size fiyat bilgisi verebilirim.

iyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi: