Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara - Grafiker Araniyor - Facebook/iPhone uygulamari icin, logo, banner, art

kaansor

🌱Yeni Üye🌱
Ben programciyim,
Agirlikli olarak Facebook uygulamalari gelistiriyorum. iPhone piyasasina da girmek uzereyim.
Ayda 2-3 Facebook uygulamasi yaratiyorum, bunlar icin logo, banner vs gibi kucuk seyler gerekiyor, herhangi eli photoshop tutan birinin yapabilecegi seyler.

iPhone icin oyun gelistiriyorum, artwork gerekiyor, neseli karakterler olsun, hikaye arkaplani olsun, renkli ogeler yaratabilecek bir grafiker lazim.

Freelancer kesinlikle aramiyorum, aradigim insan tipi, sabirli, cizimlerini milyonlarca insanin kullandigi uygulamalarda gormek isteyen, ben mezun olunca gelip yanimda calisacak, uzun vadeli bir grafikci.
Tercihen okuyan, sigara kullanmayan;

Ekonomik acidan ise urunler piyasaya ciktiktan sonra emeginin karsiligini veririm. Duruma gore maas da verebilirim.

Eger grafikci olarak aklinizda gelistirilebilecek, uygulama, oyun fikri varsa onlari da gelistiririz birlikte.
Yani hem grafikci hem de designer rolu ustlenebilirsiniz.

Ankara'da bulunmak sart. Flash bilmek veya ogrenmeye yatkin olmak buyuk bir arti. (Sadece flash animasyon)

Bana niyetiniz, ornek cizimleriniz, ozgecmisiniz ile mail atabilirseniz sevinirim.
Isteyen olursa, is basvurusu yolladiysaniz, gelistirdigim uygulamalari mailleyebilirim.
Mail: e1631142@ceng.metu.edu.tr

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular: