Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sergi için afiş çalışması 2# Dünya Barışı

Ejder'Graphıc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2511.png

Yorumlarınızı bekliyorum..​

Benzer konular

Nonnstop

🌱Yeni Üye🌱
O kadar iç karartan görüntüde sadece güvercin umut verse ? Bence yeşili tekrar düşün derim.

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu kadar sade bir mesaja daha sade bir tasarım uyar gibi, fazla uçuk olmasına gerek yok (arkaplan ve efektler).
"dünya barışı" kısmında kullandığın onca efektin bir manası var mı mesela, mesaja ne katıyor.
ayrıca tipografi olarak güzel olmuş. biraz sadelikle güzel bir afiş çıkar burdan bence, eline sağlık :smile:

Ejder'Graphıc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güvercideki yaprakla yeşili ilişkilendirmeye çalıştım açıkçası :) Sadelikten kastınıza veya öneriniz varsa öğrenebilirmiyim acaba? Yorumlarınızı için teşekkürler..

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nonnstop'un da dediği gibi çok iç karartıcı olmuş. özellikle arka zeminin bunda katkısı çok, sanırım tipografi'ye gönderme yapmak istemişsiniz.
bence düz beyaz bir zemin verilmek istenen mesaj için daha iç açıcı dururdu, kullandığınız yeşil kuşaklar yerine de mesela zeytin dalları düşünülebilir. bakınca benim aklıma bunlar geliyor..

BtaÖğretmeni

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arka plan rengini birazdaha İç açıcı yapsaydın konuyu daha iyi anlatan bir afiş haline gelirdi
Eline Sağlık ;)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
afişin güvercinden alt kısmı çok kopuk olmuş üstü farklı altı farklı duruyor afişte bütünlüğü yakalamalısın kolay gelsin

[emrahbay]

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahbay.com
Dunya Barışındaki tüm efektleri atıp sade bir yazı ile yazmanda fayda var rengide tekrardan düşün bence yeşil yerine mesela soru işaretinde kullandığın beyaz nasıl olur du?

erxomiger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akademihacamat.com
güvercini dünya barışının üstüne kondursan sanki daha güzel olurdu birde güvercin biraz küçük kalmış gibi geldi bana çalışmalarında başarılar dilerim.. :)

utopyas

🌱Yeni Üye🌱
bence o yeşil rengi hakikaten çok sırıtmışş ama fikir farklıııı ve etkileyci olmuş kırmızı siyah da iyi ama o yeşil olmamış ve barışı ifade eden bir afişte güvercin artık çok rutinleşmiş bence farklıı bişey daha mantıklı olur ...