Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
valla nur senden artık o kadar uyarı alıyorum kı 100 tane de şaka yapsan acaba yine ne yaptım diyorum :D normalde şaka kaldıran biriyim ama dediğim gibi o kadar uyarıp tp puanımı düşürdüğün için şakayı ayırt edemıyorum :D

remzi nerelerde yaa haberi olan var mı ?

Gerekli gördüğüm her anda tp kullanırım. Hatta elimde olsa kendime bile.
Tp nin ne önemi var? Mühim olan insanın hatalarını anlaması değil midir?
Böyle fani şeylere değer vermeyiniz bence.. Bu tür kaygılar gerçek arkadaşlıklarınızı örseleyebilir.
İyi bir paylaşımda/sözde/bilgilendirme de bulundun da sana +tp vermedim mi? :)
Neyse karaböcek.. Hoş sohbetler diliyorum sana.

evet doğrudur ben ölümcül hastalıklarda bile gitmedim doktora :D:D
kendi kendimi iyileştirme gibi bi kabiliyete sahibim ben :p
şaka bi yana ama hastaneler ile ilgili çok kötü anım var o yüzden hiç sevmem hastahaneleri ve kolay kolay değil hiç gitmemeyi tercih ederim
anca şuurumu kaybetmem lazım öyle götürürler beni hastahaneye :D

günaydın skyfox nasılsın

Bir de marifetmiş gibi söylüyorsun. Hastanelere karşı geliştirdiğin bakış açını değiştirmelisin bence. Vallaha üzüldüm şimdi he.

:D Çok gerildim iyi mi? :D Kalp atışım hızlandı, ellerim titriyor, soğukkanlılığımı kaybetmek üzereyim.:D

Selamlar bu arada.:)

Selam Özgül. hayırdır? neyin var?
Varsa bir durum, yapalım açık oturum :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Gereği neyse onu yaptım, ilgili mercilere buradan teşekkürlerimi sunuyorum.:)

O kadar da sakin değilimdir aslında, damarıma basmasınlar yeterli.:) Ama adrenalin iyi oldu sabah sabah.:rofl:

ee ben bilirim istanbulda yaşasanda sakarya'nın toprağından ekmeğinden suyundan almışsın bi kere :D:D normaldir yani bilirim

Bir de marifetmiş gibi söylüyorsun. Hastanelere karşı geliştirdiğin bakış açını değiştirmelisin bence. Vallaha üzüldüm şimdi he.

yaa ama ben onun için söylemedim yahu
yenmek yada yenmemek meselesi değil sevmiyorum sadece hatta bazen dövesim geliyor :D:D bazılarını

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ee ben bilirim istanbulda yaşasanda sakarya'nın toprağından ekmeğinden suyundan almışsın bi kere :D:D normaldir yani bilirim

yaa ama ben onun için söylemedim yahu
yenmek yada yenmemek meselesi değil sevmiyorum sadece hatta bazen dövesim geliyor :D:D bazılarını

Sakın doktorlar bu yazdıklarını duymasın artdevil ilk gittiğin hastanede alırlar ifadeni. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Sakın doktorlar bu yazdıklarını duymasın artdevil ilk gittiğin hastanede alırlar ifadeni. :D

valla o belli olmaz bakarsın ben onların ifadesini alırım :D:D
yaa iyi doktorlar var tabiki ama kötüleride var tabiki ve genelde bana hep kötüleri dek geldi diyebiliriz.. :p
aslında benim hastaneler karşı olan fobim doktorlar yüzünden değil..
açıklaması uzun sürer onun için kalsın şimdilik ;)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlı günler.

hayırlı günler abim

Heyy!!:worried:

yaa iyi doktorlar var tabiki ama kötüleride var tabiki ve genelde bana hep kötüleri dek geldi diyebiliriz.. :p

Yookk vallaha bırakmayız.. İlla anlat :worried:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlı günler.
Size de...

Ama Sakarya'lıların "ketum" olduğu yönünde üzücü bir genel kanı var. Kime memleketimi söylesem "hımmm" tepkisini alıyorum. Halbuki çerkezlerin yoğun olarak yaşadığı bir ilimiz. Çerkezleri de anlatmaya gerek yoktur herhalde.:)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Size de...

Ama Sakarya'lıların "ketum" olduğu yönünde üzücü bir genel kanı var. Kime memleketimi söylesem "hımmm" tepkisini alıyorum. Halbuki çerkezlerin yoğun yaşadığı bir ilimiz. Çerkezleri de anlatmaya gerek yoktur herhalde.:)

Demek sakaryalılar ketum muş :D He ondaaaaaaaaaaan :D

Ben de kabartay çerkeziyim!

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Neeeeeeyyy :surprised:

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi çalışmalar herkese
hoşgeldin kardeşim nerelerdesin yaa

:D Çok gerildim iyi mi? :D Kalp atışım hızlandı, ellerim titriyor, soğukkanlılığımı kaybetmek üzereyim.:D

Selamlar bu arada.:)
hoşgeldin özgül, baya gergin gördük seni :)
sonay dün senin için de cuma namazında dua ettim :) akşam da namaz kılarken edeceğim kardeşim umarım istediğin sonucu alırsın.

Gerekli gördüğüm her anda tp kullanırım. Hatta elimde olsa kendime bile.
Tp nin ne önemi var? Mühim olan insanın hatalarını anlaması değil midir?
Böyle fani şeylere değer vermeyiniz bence.. Bu tür kaygılar gerçek arkadaşlıklarınızı örseleyebilir.
İyi bir paylaşımda/sözde/bilgilendirme de bulundun da sana +tp vermedim mi? :)
Neyse karaböcek.. Hoş sohbetler diliyorum sana.

benım tp ile işim olmaz ki :D olsa ne olur olmasa ne olur olay o değildi sadece benım yaptıklarımda sürekli hata bulman :) neyse uzatmanın bi anlamı olmadığını düşünüyorum kardeşim. hoş sohbetler, saygılar sevgiler diliyorum :)

nasılsın nihat abi :)
tam da ne güzel çoklu alıntı yapmayı öğrendim dedim :D seninkini bulamamışım yaa :D

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
nar ekşili bi salata olsaydı ne güzel yenirdi yaa :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yookk vallaha bırakmayız.. İlla anlat :worried:

anlatırız zamanı var herşeyin canım aaaa :p:p

Size de...

Ama Sakarya'lıların "ketum" olduğu yönünde üzücü bir genel kanı var. Kime memleketimi söylesem "hımmm" tepkisini alıyorum. Halbuki çerkezlerin yoğun olarak yaşadığı bir ilimiz. Çerkezleri de anlatmaya gerek yoktur herhalde.:)

ben ilk defa senden duydum bunu hem ketum benzetmesini katılmıyorum çünkü hiç öyle değilizdir yani acaba nerden vardılar bu kanıya yada sana o tepkiyi verenler ketum olmasınlar :D:D
valla sakarya her ırktan insan var diyebiliriz gerçi ben buranın yerli olan halkındanım yani manav diyorlar (bilindik manav değil :D )

Neeeeeeyyy :surprised:

neyyyy derkene martin :D

Demek sakaryalılar ketum muş :D He ondaaaaaaaaaaan :D

Ben de kabartay çerkeziyim!

heee ondan derken neyi kast ettin nur bakalım :D :p

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

ben ilk defa senden duydum bunu hem ketum benzetmesini katılmıyorum çünkü hiç öyle değilizdir yani acaba nerden vardılar bu kanıya yada sana o tepkiyi verenler ketum olmasınlar :D:D
valla sakarya her ırktan insan var diyebiliriz gerçi ben buranın yerli olan halkındanım yani manav diyorlar (bilindik manav değil :D )

neyyyy derkene martin :D

Merakımdan neeyyyyy dedim artdevil. :)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Bundan çıkarılacak ders şudur: "Anlamını bilmediğin kelimeyi cümle içinde kullanma!":rofl:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Burdayım Nur. :)

Bu aralar her salataya (konuya)

olmak istemiyorum.....

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Sen maydanoz olma, o maydanoz olmasın, biz maydanoz olmayalım, Nasıl çıkar bu karanlıklar aydınlığı he???

:D:D:D

:) Kabartay ne kız:). İlk kez duyuyorum.:)

Tünaydın karaböcek.

Kabartay’lar Kafkasya’da Çerkes boyları içinde en kalabalık topluluğu oluşturuyorlar.. Çerkeslerin bir çok boyu vardır.. Kast sistemi gibi sıralanır bu boylar.. Şapsığlar, abzehler vs gibi..

Meali: Demek ondan böylelerrmişş :D