Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Açık Hava Reklamcılığı Grafiker 3D Görselleştirme Uzmanı - Türkiye Geneli

Skyfall

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Açık Hava Reklamcılığı Grafiker 3D Görselleştirme Uzmanı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: DS Solidworks 3D Modeling
Photowiev 360 Render
Keyshot Render
Corel Draw
Photoshop
Adobe İllüstrator

Yukarıda adı geçen proğramlarda uzman grafiker olarak bilgi ve tecrübeye sahibim. Bunların yanı sıra DSLR Makinelerde mekan ve ürün çekimlerindede tecrübe sahibiyim.

İş deneyimi ve içeriği: 10 yılı aşkın bir süredir açık hava reklamcılığı üzerine çalışmaktayım.
Yurt içi ve yurt dışı bazı firmalarda 3d görselleştirme uzmanı olarak görev yaptım. Aslen Kayseriliyim fakat çalışma hayatımın büyük bir kısmı antalyada geçmiştir. Fuar stand firmalarında alüminyum cephe kaplama firmalarında sürekli imalat yapan firmalarda çalıştım. Yapılacak işin alanın yerinde ölçülerinin alınması imalat için gerekli malzemerin belirli bir plan ve proje dahilinde düşünülüp çıkarılması işe ilişkin modellemenin tamamlanmasının ardından müşteriye görsel sunumun yapılması. İmalat aşamasından işin montajına kadar ki bütün evrelerin bilgi ve tecrübesine sahibim. Folyo Kesim (Mutoh,Graptech,Rolland,Summa,Copam) Makinelerinde - Dijital Baskı (Rolland TX2,İnfinity,Maxima İnno,Challencer,Mimaki) Makinelerinde ve Cnc Makinelerinde bilgi ve tecrübe sahibiyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Grafikerler.nette çalışmalarım mevcuttur. Facebook Grafikerler sayfasındanda yapmış olduğum çalışmalar incelenebilir. Bunların dışında yine taleb edildiği takdirde tarafınıza yapmış olduğum çalışmalarla ilgili portfolyo gönderilebilir.

İşle ilgili açıklama: Bunların dışında çalışacağım firma kalacak yeri karşılamak durumundadır. Diğer geriye kalan detaylar konuşulup görüşülür.

E-posta: hhkacan@gmail.com

Telefon: +9 0542 545 30 40

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Skyfall

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Açık Hava Reklamcılığı Grafiker 3D Görselleştirme Uzmanı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: DS Solidworks 3D Modeling
Photowiev 360 Render
Keyshot Render
Corel Draw
Photoshop
Adobe İllüstrator

Yukarıda adı geçen proğramlarda uzman grafiker olarak bilgi ve tecrübeye sahibim. Bunların yanı sıra DSLR Makinelerde mekan ve ürün çekimlerindede tecrübe sahibiyim.

İş deneyimi ve içeriği: 10 yılı aşkın bir süredir açık hava reklamcılığı üzerine çalışmaktayım.
Yurt içi ve yurt dışı bazı firmalarda 3d görselleştirme uzmanı olarak görev yaptım. Aslen Kayseriliyim fakat çalışma hayatımın büyük bir kısmı antalyada geçmiştir. Fuar stand firmalarında alüminyum cephe kaplama firmalarında sürekli imalat yapan firmalarda çalıştım. Yapılacak işin alanın yerinde ölçülerinin alınması imalat için gerekli malzemerin belirli bir plan ve proje dahilinde düşünülüp çıkarılması işe ilişkin modellemenin tamamlanmasının ardından müşteriye görsel sunumun yapılması. İmalat aşamasından işin montajına kadar ki bütün evrelerin bilgi ve tecrübesine sahibim. Folyo Kesim (Mutoh,Graptech,Rolland,Summa,Copam) Makinelerinde - Dijital Baskı (Rolland TX2,İnfinity,Maxima İnno,Challencer,Mimaki) Makinelerinde ve Cnc Makinelerinde bilgi ve tecrübe sahibiyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Grafikerler.nette çalışmalarım mevcuttur. Facebook Grafikerler sayfasındanda yapmış olduğum çalışmalar incelenebilir. Bunların dışında yine taleb edildiği takdirde tarafınıza yapmış olduğum çalışmalarla ilgili portfolyo gönderilebilir.

İşle ilgili açıklama: Bunların dışında çalışacağım firma kalacak yeri karşılamak durumundadır. Diğer geriye kalan detaylar konuşulup görüşülür.

E-posta: hhkacan@gmail.com

Telefon: +9 0542 545 30 40

rekmaralper

🌱Yeni Üye🌱
Duyurudur;

Endüstriyel Reklam ve Ürün Standı konusunda üretim yapan firmamıza ;
* 3 boyutlu düşünebilen, çizebilen
* Çizdiğini üretim detaylarına dönüştürebilen veya öğrenmeye hevesli
* Hayal gücüne güvenen
* Tercihen imalat sektöründe tecrübesi olan
* İletişim becerisi olan, işini ve kendini yönetebilen
Takım arkadaşı arıyoruz.