Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

benden

🌱Yeni Üye🌱
resmi ekleyemedim arkadaşlar türkiye logosunun cdr formatı lazım elinde olan var mı ???
TURKEY_LOGO.gif
buradaki logo
kendim çizeceğim ama altındaki beyazlıkları nasıl yapacağımı bilemedim dışa doğru yumuşama var nasıl yapılıyor ???
teşekkürler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Logonun kendisine resmin üzerine tıklayarak ulaşacaksınız.. Bahsettiğiniz beyazlaıklara gelince büyük bir ihtimalle Adobe Photoshop ile yapılmış. Logonun tümüne Outer Glow verilmiştir.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
onu sılmeden de cızzebılırsın aslında.

ama ılla onları yoketmek ıstıyorsan resmı photoshop ta gray (tek renk) yap
sonra CTRL + L ile rengını o ısık ıyıce kararıncaya kadar bıraz kıs.
sonra image/adjusment menusunde inver komutu ıle negatıf goruntu yap kayıt et ve sonra corel veya freehand ile ciz.

ıstersen cizmek ile ugrasamam diyorsan buyur sana 18 dilde hazır türkiye logosu.....

https://www.logomuz.com/vektorel-logo/turkiye-logosu-18-dilde

kolay gelsin....

dostdogru

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, bu logunun "kenarındaki beyazlıklar" Adobe ile değil, yine Corel ile yapılmış. Şekli çizdikten sonra, önce "drop shadow" komutu ile gölge vereceksiniz. Sonra da bu gölgenin rengini beyaz yapacaksınız, bu kadar.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar, bu logunun "kenarındaki beyazlıklar" Adobe ile değil, yine Corel ile yapılmış. Şekli çizdikten sonra, önce "drop shadow" komutu ile gölge vereceksiniz. Sonra da bu gölgenin rengini beyaz yapacaksınız, bu kadar.

arkadaşım burdaki sorun o gölegenin nasıl yapıldıgı değil. onun nasıl cizileceği idi. ve sanırım haftalar önce türkiye logosunu bu linklere yerleştirdik. eğer linkler calışmıyorsa lutfen belirtin yenileyelim....

yoncalili_44

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım sorunu hallettin halletmediyesen sana bi öneri şekli kople tutup arrange menüsünden ungroup yapıyosun daha sonra toolbox menüsünden yukardan aşağı 11 şekilen dördüncüyü tıkla ve daha sonra üst bölümde çıkan gölgelendirme şeklini yanın da kırmızı daireyi tıkla ve sorundan kurtul

DARK NİHT1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar
benim türkiye haritasına ihtiyacım var kontürleri net görünmeli nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar
benim türkiye haritasına ihtiyacım var kontürleri net görünmeli nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Forumda ararsanız, vektörel halde verilmiş birden fazla Türkiye haritası bulacaksınız.

alphaturk

🌱Yeni Üye🌱
logonun etrafındaki beyazlığı corel de drop shadow efekti ile kolaylık verebilirsiniz

haydarizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar; bu türkiye logosu eps değil de ai ya da cdr dosyası olarak var mıdır kmsede. Elinde olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

halehale

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelle yapılmıs işlem basit yukarda arkadas anlatmıs kolay gelsın:)

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
link ölü tekrar yenilermisiniz tşk..

haydarizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım burdaki sorun o gölegenin nasıl yapıldıgı değil. onun nasıl cizileceği idi. ve sanırım haftalar önce türkiye logosunu bu linklere yerleştirdik. eğer linkler calışmıyorsa lutfen belirtin yenileyelim....

linkler çalışmıyor, belirteyim dedim. Sürekli ihtiyaç olan logolar olduğundan yenilenirse iyi olur. Şimdiden teşekkürler...

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com

çok geç yorum ama dayanamadım. corelin drop shadowu bu kadar soft değil. bilmiyorsun göremiyorsun sus bari be adam