Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Atatürk Kimdir? Araştırmacı Yazar Prof. İlknur GÜNTÜRKÜN KALIPÇI Videosu

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayran kaldım konuşmasına İlknur Hanım'ın. Atatürk bu kadar güzel, bu kadar şevkle anlatılırdı ancak. Halden hale girdim... Diyecek bir şey bulamıyorum, hala etkisindeyim.

Çok teşekkürler, mükemmel bir paylaşım.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm arkadaşların sonuna kadar dinlemesini dilerim. (gerçi son video tam bitmeden sonlanıyor)
Tam bir Cumhuriyet kadını!
Teşekkürler...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkürler, harika bir paylaşımdı...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hala Atatürk'ümün toplumumuza anlatılmaya çalışılması en az anlaşılamaması kadar garip...
Dünya' ya saygı duymak, sevmek ve anlamak için adı bile yetiyorken; biz neden hala açıklama yapma gereği duyuyoruz?Bu nasıl bir nankörlüktür?
Ayrıca video da olduğu gibi askeriye de anlatılması neye yarar?Neden medyada göremiyoruz?Yada neden toplumun her kesiminde,okullarda, üniversitelerde göremiyoruz?Yada varda biz mi bilmiyoruz?
İlknur Hanım' ında dediği gibi; neden atamızı bilmiyoruz?
Bu ülkede din eğitimi zorunlu iken; Ata Eğitimi neden yok?
Arap asıllı arkadaşımın, burada doğan 6 yaşında oğlu bile, ölümüne "atam" diye için için ağlıyorken, biz neden kıymet bilmiyoruz?Neden anlamıyoruz?

Boğazım düğüm, tüylerim diken diken, yumruklarım ve dişlerimi sıka sıka izledim videoları...
Herkes mutlaka izlemeli ve artık anlamalı.

Teşekkürler Volkan
Saygılar

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
.
62hd.jpg

En çok etkilendiğim sözleri;

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!"

"Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. "

"Bunlar işte böyle yalnız demire, çeliğe, silah kuvvetine dayanırlar. Bildikleri şey yalnız madde. Bunlar hürriyet uğruna ölmeye karar verenlerin kuvvetini anlayamazlar. Biz, Anadolu'ya ne silah, ne cephane götürüyoruz; biz ideal ve iman götürüyoruz"

"Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimî düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. Aynı zamanda onların temiz yüreklerinde; yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber doğruya, iyiye ve güzel şeylere karşı sevgi ve ilgi uyandırmaya çalışılmalıdır."

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir (yeterlidir)."

Pozitif ve kararlı düşüncelerle hedefe ilerleyip,
mucize sayıla bilecek düşünceleri gerçeğe çevirebilme kabiliyetine sahip,
yüce insan;
Seni seviyorum.