Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Elinde "Room Font family" olan varmı ?

poemlove

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DIN Next Slab fontunu arıyorum. DIN Next türevi diğer fontlar var, ancak tırnaklı Slab versiyonuna ulaşamadım.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

poemlove

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sabon
Leitura News
Electra fontlarını arıyorum.

Electra paylaşılmıştı sayın agit77 tarafından ancak bulamadım ne yazık ki.

siLencieux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar merhaba TheSans isimli bir font arıyorum LucasFonts firmasına aitmiş ama Türkçe ailesi olan varmı? teşekkürler

siLencieux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafi5907 Hocam çok teşekkür ederim son olarak peki TheSans Aile Türkçe ailesi olarak var mı elinizde

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
türkçe olarak yok ama corel kullanıyorsanız tex > insert karakterlerden harf türkçe işaretler ekleyebilir s yi ş g yi ğ yapabilirsiniz gerekirse vedeoyla anlatabilirim
ya da ben emekliyim vakit geçirme/ faydalı olma amaçlı bu gibi konularda arkadaşlara yardımcı oluyorum yazınızı türkçe olarak yazabilirim ai, psd ya da cdr yollayabilirim

Son düzenleme:

siLencieux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
türkçe olarak yok ama corel kullanıyorsanız tex > insert karakterlerden harf türkçe işaretler ekleyebilir s yi ş g yi ğ yapabilirsi,niz gerekirse vedeoyla anlatabilirim
ya da ben emekliyim vakit geçirme/ faydalı olma amsaçlı bu gibi konularda arkadaşlara yardımcı oluyorum yazınızı türkçe olarak yazabilirim ai, psd ya da cdr yollayabilirim

Allah razı olsun abi düşüncen için teşekkür ederim ama kurumsal bir kimlik hazırlamak için böyle bir font seçmişler onuda bana gönderdiler bir sürü işleri var hem sen hem ben yoruluruz öyle :)) tekrar sağol.