Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır

yelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yeni açılacak fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır. Bunun takibinde ise bütün kurumsalları yapılması istenecektir. İlginen arkadaşların detaylı bilgi p.m atmaları rica olunur.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evimde İnternet üzerinden çalışabilecegim iş arıyorum.6 yıllık tecrübem var.çok iyi derecede Photoshop,CorelDraw kullanıyorum.Dergi,Broşür,logo,tabela.... masaüstü yayıncılıkla ilgili tecrübelerim var ayrıca 2 yerel dergi çıkarttım 1 yıl kadar ve şu anda acil freelance işe ihtyacım var. İlgilenenlerin özel mesaj ile ulaşmalarını rica ediyorum.

İşi siz neden yapmıyorsunuz?

yelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de sizler gibi bunu ücretlendirip öle önlerine sundum ama 2 ortaklı oldukları için 1 tanesi (yani fatura firması açcak olan ) bunu fazla buldu ve diğer firmayla aynı olsun diye düşündüğüm için benzer logolar yaptım malesef benimkini beyenmedi .... başka birine yaptırmayı düşünüyormuş Reklam firması sahibi patronumda başka birinden bu konuda görüşceklerini söleyince bende burda konu açarak en azından ortak bi karara varabileceklerini düşündü .. Ben burda konu açmasaydım dışardan yine biri bulunup ücret karşılığında bu işi yaptıracakları. Ben grafikerler netteki ücretlendirmeden yola gittim.

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben pm attım size görüşelim bu konuyu...;)

silgilicetvel

🌱Yeni Üye🌱
Ben pm atmıyorum işin içinde iş var huylandım doğrusu:)))
6 yıllık bu işin içinde olan bir grafiker bir logoyu yapamamış olsun hayret beğendirinceye kadar yapmalı bir iki logo sunduktan sonra tamam sen yapamıyosun dışardan ücret karşılığı birine yaptıralım diyecek patron'da tanımıyorum bence arkadaşımız sizlerden aldığı örnekleri gösterecek ve çalışmayı beğenirlerse ona benzer bir çalışma yapacak sonrada yok yaptığını beğenmedik kusura bakma diyecek ücret felan olmayacak ben bu kanıdayım bilemiyorum yinede kişisel fikrimdir.

noob83

🌱Yeni Üye🌱
bu çok saçma

Ben pm atmıyorum işin içinde iş var huylandım doğrusu:)))
6 yıllık bu işin içinde olan bir grafiker bir logoyu yapamamış olsun hayret beğendirinceye kadar yapmalı bir iki logo sunduktan sonra tamam sen yapamıyosun dışardan ücret karşılığı birine yaptıralım diyecek patron'da tanımıyorum bence arkadaşımız sizlerden aldığı örnekleri gösterecek ve çalışmayı beğenirlerse ona benzer bir çalışma yapacak sonrada yok yaptığını beğenmedik kusura bakma diyecek ücret felan olmayacak ben bu kanıdayım bilemiyorum yinede kişisel fikrimdir.

çok haklısın arkadaşım bende huylandım cevap tatmin etmedi benide doğrusu.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısınız; bu doğrultuda lütfen dikkatli olalım, konuyu açan şahşın verecegi bilgi ve güvenirlik doğrultusunda haraket edelim.
"Emeğe saygı"​

Kolay gelsin.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben de sizler gibi bunu ücretlendirip öle önlerine sundum ama 2 ortaklı oldukları için 1 tanesi (yani fatura firması açcak olan ) bunu fazla buldu ve diğer firmayla aynı olsun diye düşündüğüm için benzer logolar yaptım malesef benimkini beyenmedi .... başka birine yaptırmayı düşünüyormuş Reklam firması sahibi patronumda başka birinden bu konuda görüşceklerini söleyince bende burda konu açarak en azından ortak bi karara varabileceklerini düşündü .. Ben burda konu açmasaydım dışardan yine biri bulunup ücret karşılığında bu işi yaptıracakları. Ben grafikerler netteki ücretlendirmeden yola gittim.

Grafikersiniz, sizin yaptıklarınız beğenilmiyor. dışarıdan yaptıracaksınız..İlginç bir yaklaşım..Bol şans..

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de sizlere katılıyorum.
emeğe saygı denen birşey var.
çalışmalarımız, bize aittir. dikkatli olalım...

aycaozden54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nlgtasarim.com
arkadaşlar önce referans işlerinizi gösterir sonra ön ödeme alırsınız. olayı bu kadar büyütmeye gerek varmı?

silgilicetvel

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar önce referans işlerinizi gösterir sonra ön ödeme alırsınız. olayı bu kadar büyütmeye gerek varmı?

Burda insanlara karşı kandırmaca bir iş yapıldığı sezgisindeyim olay ap açık ortada bunu bizim için ucuza yada ücretsiz yap, bir dahakinde telafi edelim! maksadı var olayda arkadaş logoyu beleş yapında kurumsalda var arkada demeye getirmiş yazısında:) Ama kurumsal sadece size logoyu yaptırmak için bir yalandan ibaret:) Bir tesisat ustasına "Bu seferlik lavaboyu bedava ver ve yerine monte et, bir dahaki lavabo ihtiyacımızda telafi ederiz!" dediğinizi hayal edebiliyoırmusunuz ?
Bu tip müşteriler muhtemel bir sonraki işte zaten sizi aramayacaklardır.
Burdada aynı mantığı sezdim aycacım olay referans göndermekte değil bazı kendini akıllı sanan arkadaşları burda hadlerini bildirecezki bidaha aynı çüretkarlığı göstermesinler verdiğimiz emek uğraş ve zaman veriyoruz yazık olmasın kimsenin uğraşı ve emeği değilmi?

Son düzenleme: