Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
işte bu link şimdi düzeltebilir misin?

işte bu link önceki mesajı umursama

Flood yapan üye:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar arkadaşlar
ben işyerinde mac kullanıyorum ama bu mac buraya ben işe başlamadan çok kısa bi süre önce alınmış hiç farklı yazı karakteri yok
sizlerin bildiği mac uyumlu yazı fontları indirebileceğim siteler yada elinizde olan linkler varsa yardımcı olursanız sevinirim

Herkeze iyi çalışmalar :)

xxeroxx

🌱Yeni Üye🌱
"Vivaldi" adlı yazı tipinin türkçe karakter içeren sürümüne acilen ihtiyacım var. Sitede bu yazı tipi birkaç yerde istenmiş fakat hepsinin linki kırık. Başka bir yerde de bulamadım. Son çare buraya yazıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar "Charifa sans thin" arıyorum yardımcı olur musunuz?

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar league gothic fontunun türkçe karakterlisini nereden bulabilirim?

sanalyasin

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok çok çok çok acil bir şekilde arial rusça font lazım yada ona yakını teşekkür ediyorum

unlusoycan

🌱Yeni Üye🌱
innovation_environmental.jpg

bu aralar çok kullanılan görseldeki yazı tipini yükleyebileceğim bir link verebilir misiniz, ya da ismini?