Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
oh oh maşallah kimleri görüyorum buralarda yahu martinim dostum sen yoktun buralarda uzun zamandır yoksa benmi yoktum da sen yokmuşsun gibi geliyor :D:D

bla bla sohbet için varken neden başka konuların altında sohbet ediyosunuz ey yolcular :D

vay anam vat kimleri görüdüm yoksa serap mı gördüm gerçeği söyleyin bana doktor bey görebilecekmiyim bi daha :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende bakındım durdum dedim gelse gelse martin buralara gelir, günah çıkarmaya :rofl::rofl: sadece türbeleri mi gezdiniz sizin rehber iyi değilmiş herhal :D

bende cuma sabahı saat 4 te yola çıktım :rofl::rofl: pamukkale harikaymış ama yeşil bursayada neden yeşil dendiğini daha iyi anladım :D eğer gitmediysen mutlaka tavsiye ediyorum...

Vallaha yeşillik konusunda haklısın, yok rehber iyiydi arap şükrüye de misafir olduk. :D:D:D

bla bla sohbet için varken neden başka konuların altında sohbet ediyosunuz ey yolcular :D

Bu böbrek taşı mı yoksa gerçek taş mı? :D

oh oh maşallah kimleri görüyorum buralarda yahu martinim dostum sen yoktun buralarda uzun zamandır yoksa benmi yoktum da sen yokmuşsun gibi geliyor :D:D

vay anam vat kimleri görüdüm yoksa serap mı gördüm gerçeği söyleyin bana doktor bey görebilecekmiyim bi daha :D:D

Dostum hoşgeldin biz eskittik buraları ya sen nerelerdesin? :D:D:D

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vallaha yeşillik konusunda haklısın, yok rehber iyiydi arap şükrüye de misafir olduk. :D:D:D
Sen hem camileri gezip hem arap şükrüye mi gittin, iyi çarpılmadan eve dönmüşsün :rofl::rofl:

Sen burdaysan koşar gelirim hemencecik nurum :D

Hoşgeldiniz bayanlar baylar :smile:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑

:D:D:D
yok gözlerin kamaştı ama göreceksin

sadece nur, bana kısaca nur diyebilirsin, uzunca da nur diyebilirsin, amuda kalkıp söylense bile kabulüm :D o denli seviyorum beni, canım benim, kendime diyorum tabi :rofl:

nasılsın artçım?

Sen burdaysan koşar gelirim hemencecik nurum :D

Koşarak gel, kucumu açtım sana bak böööle :rofl:

en değerli daş, kendinden güdümlü gök daşı :D rotasını kendi çizer, hakkettiği yere düşer :rofl:

hoşbulduk sevgili bağyan :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

sadece nur, bana kısaca nur diyebilirsin, uzunca da nur diyebilirsin, amuda kalkıp söylense bile kabulüm :D o denli seviyorum beni, canım benim, kendime diyorum tabi :rofl:

nasılsın art?

Koşar gel, kucumu açtım sana bak böööle :rofl:

en değerli daş, kendinden güdümlü gök daşı :D rotasını kendi çizer, hakkettiği yere düşer :rofl:

hoşbulduk sevgili bağyan :D

Taş yerinde ağırdır, gün gelir atılan yeri yadırgarsa o zaman vahlar olsun o taşın sahibine... :D

Eskiden açılan kucaklar şimdi taşlık olmuş eskiden açtığımız kucaklara şimdilerde taşlar doluyor...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

dostum seni şiddetle kınıyorum o zaman sen geliyorsun buralara bide eskitiyorsun sonra bana eski eski off off daha fazla konuşarak kendimi batırlamk istemiyorum :D:D

hoşgördük eferinim nasılsınız iyimisiniz iyisinizdir inşallah hatta iyisiniz maşallahınız var tosun gibisiniz efenim :)

nasılsın artçım?

evet evet işte işte bu bu gerçekten o evet evet inanamıyorum ama inanmak geliyor içimde bu bu yoksa sen nur'umsu nur'umsu nurumuzsun sen :) sen çok yaşa nur nur nur
bu arada nur kendini bu kadar övmene gerek yok tamam biliyorsun bi insan bu kadarda kendini sevmezki yahu hatta sevmemeli :D:D aslında seni kendinle evlendirmeli yahu :D:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Koşarak gel, kucumu açtım sana bak böööle :rofl:

Bayıla bayıla atlarım o kollara fıstığım :D
Ama kıskananlar olabilir :emo1::emo1:
Bilahare hallederiz :wink:

:kiss1::kiss1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

value bişi sormak istiyorum sen sakaryaya ne zaman geldin kuzum hatta sen sakaryada ne yaptın kuzum hatta sen sakaryaya neden geldin kuzum buda yetmesi sen sakaryaya gelmek için kimden izin aldın kuzum :D:D
şaka şaka gel gel bizler çok misafirperverizdir :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dostum seni şiddetle kınıyorum o zaman sen geliyorsun buralara bide eskitiyorsun sonra bana eski eski off off daha fazla konuşarak kendimi batırlamk istemiyorum :D:D

Tamam dostum al bi kilo kına dağıtalım burada sevaptır. :D:D:D
Ben hep buradayım ama sen behçe kapısından içeri bile girmiyorsun. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam dostum al bi kilo kına dağıtalım burada sevaptır. :D:D:D
Ben hep buradayım ama sen behçe kapısından içeri bile girmiyorsun. :D

valla dostum bende geliyirom buralara bakınıyorum bakınıyorum içerilere kimserleri göremeyince dediğin o behçe kağısından geri dönüyorum beni içeri almıyorlar bea :sweating::sweating::emo1::emo1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
valla dostum bende geliyirom buralara bakınıyorum bakınıyorum içerilere kimserleri göremeyince dediğin o behçe kağısından geri dönüyorum beni içeri almıyorlar bea :sweating::sweating::emo1::emo1:

Kim o bea seni almayan çıksın karşıma hepimize yetecek kadar yer var dostum istersen bende çıkayım bahçe kapısına sensiz tadı mı olur baranın bea. :wink:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Taş yerinde ağırdır, gün gelir atılan yeri yadırgarsa o zaman vahlar olsun o taşın sahibine... :D

Eskiden açılan kucaklar şimdi taşlık olmuş eskiden açtığımız kucaklara şimdilerde taşlar doluyor...

Olayı dramatik hale sokmayalım, tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmeemmden bi girerim şimdi oyi oyi yoy oy oyi oyi yoy dan çıkarım (danza kuduro) sdjghkldfgh :D

evet evet işte işte bu bu gerçekten o evet evet inanamıyorum ama inanmak geliyor içimde bu bu yoksa sen nur'umsu nur'umsu nurumuzsun sen :) sen çok yaşa nur nur nur
bu arada nur kendini bu kadar övmene gerek yok tamam biliyorsun bi insan bu kadarda kendini sevmezki yahu hatta sevmemeli :D:D aslında seni kendinle evlendirmeli yahu :D:D

hahahaha :D bak şimdi kendi yanaamdan makas aldım öyle içim kaynadı kendime :D

yahu ben kiim? kendini kim sevmek ne? burası neresi? şu gökyüzünde süzülen uçak ta neyin nesi? aman tanrım kocaman bir kuş üzerimize geliyo!? kaç artt kaçç, çöm yanıma hemen :D

:D hahahadhdasf yok o kıskananlar kıskanılanları asla kıskanmazlar :rofl:
kıskanırlarsa da öff tamam uzatmicam :D
gel öfiyim güzel gözlerinden madem :kiss1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Kim o bea seni almayan çıksın karşıma hepimize yetecek kadar yer var dostum istersen bende çıkayım bahçe kapısına sensiz tadı mı olur baranın bea. :wink:

dostum kapıda araba maraba çarpar biz içeride oynamaya devam edelim bence ;)
ben girerim içeri merak etme kapıdan olmasa duvardan atlarım merak etme sen küçükken çok atladık duvarlardan avlalardan meyve çalacaz die :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

yahu ben kiim? kendini kim sevmek ne? burası neresi? şu gökyüzünde süzülen uçak ta neyin nesi? aman tanrım kocaman bir kuş üzerimize geliyo!? kaç artt kaçç, çöm yanıma hemen :D

kaçtım çömdüm geldim aman allahım ne oluyo nur'umsu yaa benide kendine şey pardon senide kendime benzettim galiba şey oldu dur maus fare kaçma gel buraya bak haylaza sen yaa :D kuşu görünce fare saklanmaya başladı hemen bak nurcum kaç defa didim kuşları almıyoruz içeri diye aaaaa getircem şimdi karakartalı buraya :D:D
ee olay neden fanatikleşmeye başladı anlamadım ama hmm şey ben sözü sizlere bırakayım bari :D
nur'umsu gene kendini fazla sevmeye başlamışsın yakalım o makas esnasının fotosu var yayınlarım bak ona göre ;)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Olayı dramatik hale sokmayalım, tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmeemmden bi girerim şimdi oyi oyi yoy oy oyi oyi yoy dan çıkarım (danza kuduro) sdjghkldfgh :D

O zaman sana iyi seyirler biraz drama izle de kim kimdir nereden geldi nereye gidiyor, bu vazonun yeri burası mı yoksa eski yerinde mi kalsın hay, kırılan vazonun yerine yenisi gelir mi gelse de eskinin yerini tutar mı tüm bunları izlemeye hazır mısın? :emo1::emo1:

dostum kapıda araba maraba çarpar biz içeride oynamaya devam edelim bence ;)
ben girerim içeri merak etme kapıdan olmasa duvardan atlarım merak etme sen küçükken çok atladık duvarlardan avlalardan meyve çalacaz die :D:D

Hadi o zaman bahçeden meyve çalalım dostum. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
value bişi sormak istiyorum sen sakaryaya ne zaman geldin kuzum hatta sen sakaryada ne yaptın kuzum hatta sen sakaryaya neden geldin kuzum buda yetmesi sen sakaryaya gelmek için kimden izin aldın kuzum :D:D
şaka şaka gel gel bizler çok misafirperverizdir :D:D

turneye çıkmışken sakaryadaki hayranlarımıda göz önünde bulunduraraktan ziyaret edip şereflendireyim dedim :D :D
"Ooooo büyük zaat gelmiş AVM ye götürelim alışveriş yapsın" didiler :D :D
Gerisi geldi zati :D

Yok yok fikrimi değiştirdim kocaman sarıl sen bana :D :D
Esirgeme sevgini benden şekerim :D :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
kaçtım çömdüm geldim aman allahım ne oluyo nur'umsu yaa benide kendine şey pardon senide kendime benzettim galiba şey oldu dur maus fare kaçma gel buraya bak haylaza sen yaa :D kuşu görünce fare saklanmaya başladı hemen bak nurcum kaç defa didim kuşları almıyoruz içeri diye aaaaa getircem şimdi karakartalı buraya :D:D
ee olay neden fanatikleşmeye başladı anlamadım ama hmm şey ben sözü sizlere bırakayım bari :D
nur'umsu gene kendini fazla sevmeye başlamışsın yakalım o makas esnasının fotosu var yayınlarım bak ona göre ;)

allaaam bi cevap yazdırmadılar bana ya, tel üstüne tel
hehehalerhaerh art benim seni ne denli korduğumu kolladığımı, arkandan laf söyletmediğimi aynı zamanda da ne biçim dövebilitem olduğunu biliyorsundur sanırım :D

O zaman sana iyi seyirler biraz drama izle de kim kimdir nereden geldi nereye gidiyor, bu vazonun yeri burası mı yoksa eski yerinde mi kalsın hay, kırılan vazonun yerine yenisi gelir mi gelse de eskinin yerini tutar mı tüm bunları izlemeye hazır mısın? :emo1::emo1:

Hadi o zaman bahçeden meyve çalalım dostum. :D

o zaman sana şu ünlü sahneyi canlandırayım!
Memo elinde vazo ile Nur'un karşısında vakur bir şekilde dikilmektedir.
Bir hışımla vazoyu yere atar ve dönüp Nur'a sorar, "Nişte kalbim nöyle kırıldı, neski haline getirebilir misin? yapıştırsan da izleri silinir mi?" Nur utanır ve kısık bir sesle der ki: "yenisi alırık" :D

turneye çıkmışken sakaryadaki hayranlarımıda göz önünde bulunduraraktan ziyaret edip şereflendireyim dedim :D :D
"Ooooo büyük zaat gelmiş AVM ye götürelim alışveriş yapsın" didiler :D :D
Gerisi geldi zati :D

Yok yok fikrimi değiştirdim kocaman sarıl sen bana :D :D
Esirgeme sevgini benden şekerim :D :D

Seni pammuklara sarmalar sararımm ne bedel isterimm ne hesap sorarımm tırınım tırınım :kiss1:
Ah Reyhanımda geleydi ne şenkardeşler reklam inşaat anonim şirketi olurduk var ya :D