Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Allah vergisi bizimkisi şimdi güzellik uykusuna yatıp aynları çatlatmak istemedim:D:D sen de senede 6 ay falan uyumalısın bence :D:D

bıraktım ben o işleri artık simit işine girdim ortam yaptım kendime Sultanahmette takılıyorum :D:D

Hahaha gelip geçici işler bunlar sabah güneşi sana vuruyor mu onu de hele sen. :D:D

Turistlere bi simidi döner parasına satan sensin demek :D vay kazıkçı voyvoda seni. :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahaha gelip geçici işler bunlar sabah güneşi sana vuruyor mu onu de hele sen. :D:D

Turistlere bi simidi döner parasına satan sensin demek :D vay kazıkçı voyvoda seni. :D

hahahha hiç gülceğim yoktu döner olsa gene iyi sultanahmet köftesi deyi ittiyorum alıyorlar :D:D unutma turizm bacasız sanayidir:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanayi bölgeleri hem çirkin olur hem de kimse işi düşmedikçe gitmez ama turizm bölgeri tam tersi, bu bir çelişki yaratmıyor mu :D:D:D ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanayi bölgeleri hem çirkin olur hem de kimse işi düşmedikçe gitmez ama turizm bölgeri tam tersi, bu bir çelişki yaratmıyor mu :D:D:D ...

orta okula gitmedin mi sen hiç öğretmenin istediği kompozisyona yazdın mı bunu :D:D hem bu turizm bakanın sorunu ben uydurmadım ya bunu :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahahha hiç gülceğim yoktu döner olsa gene iyi sultanahmet köftesi deyi ittiyorum alıyorlar :D:D unutma turizm bacasız sanayidir:D

Simit köfte :D turizm bacasız sanayidir belki ama sen de sahte para gibisin görünürde maşalah mor ışığa tutmaya gör :D kazıkçı. :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben ortaokulda sanayi görmemiştim ki :) ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Okuldan kaytarmak bizim işimiz ... :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kandırmış seni O aynı harfle başlıyor diye Peşembeleri Pazar zannediyordu :) ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır pazar gittiğinde günlerden perşembeydi...
Şimdi neden Ma®tin'le bu kadar iyi anlaştığınızı daha iyi anlıyorum :D:):D:):D:):D:):D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi sen okul günlerini hatırlayıp "ahhh ahh" da dersin, pişman mı oldun büyüdüğüne...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şimdi sen okul günlerini hatırlayıp "ahhh ahh" da dersin, pişman mı oldun büyüdüğüne...

inan hiç demiyorumm iyi ki bitti diyorum sadece yurt arkadaşlarımı özlüyorum :crying::crying::crying: kampüsü de özlüyorum o kaa :angel: neyse sohbet çok güzeldi iyi akşamlar

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine muhteşem bir bahar sabahı ve yine hep beraberiz üm grafikerler.net ailesine günaydın, kolay gelsin, hayırlı olsun, sağlıklı olsun vs vs. tüm iyi niyetlerim sizinle...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yine muhteşem bir bahar sabahı ve yine hep beraberiz üm grafikerler.net ailesine günaydın, kolay gelsin, hayırlı olsun, sağlıklı olsun vs vs. tüm iyi niyetlerim sizinle...

Bütün dileklerini aynı anda sıralama yarına da kalsın. :D

Tünaydın olsun hepçinize bugün salı dün pazartesiydi yarın çarşamba. :D