Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Burada çok şiddetli gökgürlemesi başladı. bu gidişle eve gidene kadar sırılsıklam olacağım ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yağmur her yağdığında aklına Neşe Karaböcek'in "Yağmur" şarkısı gelir...
Zamanında çoook dinledim o şarkıyı, kafeye gittiğimde beni gösterip "bak yine Yağmuru çaldıracak diye konuşuyorlardı ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yağmur her yağdığında aklına Neşe Karaböcek'in "Yağmur" şarkısı gelir...
Zamanında çoook dinledim o şarkıyı, kafeye gittiğimde beni gösterip "bak yine Yağmuru çaldıracak diye konuşuyorlardı ...

bkıtırdım diyorsun yani:D:D gene geldi diye kalkıp gidiyorlar mıydı :D neyse ben eve gitsem iyi olcak:D sağlıcakla iyi akşamlar.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bugünlük bana müsaade, cephanem bitti. Yarın kılıçları kuşanıp top tüfek ne varsa alır gelirim, kendine iyi bak hayırlı akşamlar ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Günaydınlar herkese! yüzünde kocaman bir gülümsemeyle gelene de topu tüfenini kuşanıp gelene de selamlar olsun.Mutlu huzurlu bir gün olsun.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sana da günaydın. Topumuzla tüfeğimizle geldik ki barışı koruyabilelim güvenlik güçlerinin silahlı olması gibi ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir gün kendinden başkasına inanırsan söyle, gülmeye ihtiyacım var ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın arkadaşlar. (isteyen üzerine alınabilir :D)

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
---günaydın herkese.... işsiz olanlar buraya gelsinler tabi yaa... yoksa olmadık yorumlar yapıp adamları bu sıcakta iyice bunaltmayalım dimi yani :)

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gereksiz paylaşım savar gibisiniz :D:D

--asla değilim ben sizlerin mesleğinden zerre kadar anlamam kaldıki yapılan paylaşımlar ne kadar gerekli ne kadar gereksiz bilemem... bu siteye bir arkadaşım için vektörel indirmek için gelmiştim...zaman zaman dedikodu sayfalarına uğruyorum işte.... o işleri en iyi şekliyle yapanlar fazlasıyla var zaten ... :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vay artık selamlar havada kalıyor burda...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Alınırsınız sandım ama yanılgıya düştük demek ki, sağlık olsun dostu düşmanı tanıdık. :D

Kulağına küpe olsun bu da :D:D Ah deliler siz yok musunuz her taşa bulurum birini diye ortaya sallayı veriyorsunuz taşları :D:D bu gün pek akıllı yok buralarda kuyunun etrafı boş :D alan müsait:D