Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yo yooo! Oldukça isabetli bir konuya değindin.
Geçen gün bu sebeple neredeyse tüm asil kişiliğimden kayıp istemediğim bir kişiliğe bürünecektim..

O cips/mısır çatırtısına öyle hastayım ki tarifsiz.
Bi halt yiyosun madem ya sessiz ye, ya da dışarıda napıyosan yap öyle gir o sinemaya..
Bir de tam en heyecanlı yerinde kadın bişiy diyecek bekliyosun, arkadan bi tass tusss kolalar açılır.. Cinnetime sebep..

Görgüsüzlükten başka bir şey değil. Kıtlıktan çıkmış gibi davranmanın manası yok. Hele ki sessiz olması gereken bir ortamda lüzumsuz..

Senin uykun gelmiş gece beşik mi salladın :D

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
Günaydınn Yurdumun Güzel İnsanları Güneşiniz Bol Olsun Alev Alev Yanın sıcaktan emi :D

-ya sorma bende gittm eve projeksiyon aldım :D hahaha koku yok dert yok ses yok sessizlik çok :D gece gündüz ne yaptığım belli değil
şuan çatı katında inziva vaktindeyim...
istifamı verdim 2016 ya güzel başlamak istiyorum hadi bakalım görecez
bu arada bekarım yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum hahahha :D
Cont.Shah devrede.... to be cont.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İstifa mı :D :D :D
2016 ya harika girmişsin hakikaten :D
Arkanda bıraktıkların "Oh be nihayet" demiş olmasın sakın :D

Ne yani böyle mis gibi havada çatı katına mı tıktın kendini :D aferin :D Pencereyi aç bari :D

Yalnız medeni durumunu burada ifşa etmek yasak, kim ne yapsın senin medeni halini :D
Unutmayalım ki bilgi alışverişi için geliyoruz biz buraya ;)

eraybozkurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Forumun en popüler konusuna gelen son mesaj 2 hafta önce :) Forum ölü... Baba kaçar :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hı hımm..
Caddede bi mekanda kahve içerken dedikodu yapıyordum :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Hı hımm..
Caddede bi mekanda kahve içerken dedikodu yapıyordum :D

sende mii sende miii ne işin var senin cadde de :mad::mad:
ama kahve iyidir candır güzeldir dosttur.... bak kahve canım istedi şimdi dur bi kahve yapayım yada tembelim ben yaptırayım içmesi daha zevkli :D:D:D:D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sende mii sende miii ne işin var senin cadde de :mad::mad:
ama kahve iyidir candır güzeldir dosttur.... bak kahve canım istedi şimdi dur bi kahve yapayım yada tembelim ben yaptırayım içmesi daha zevkli :D:D:D:D

Buralardayım :) Yaşıyorum, herkesler iyi mi? :*

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ooo kimleri gördüm gözlerim yaşardı :D
bizler iyiyiz çok şükür seni sormalı bilgisayat kurdu :D:

:D: :D: Ay iyiyim ya nasıl olayım, koşturmasyon, çalışmasyon, hayat devam ediyormasyon :D: Siteyi unutmuşum o kadar zamandır girmemişim ki :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
:D: :D: Ay iyiyim ya nasıl olayım, koşturmasyon, çalışmasyon, hayat devam ediyormasyon :D: Siteyi unutmuşum o kadar zamandır girmemişim ki :D

fark ettim unuttuğunu dedim bi hatırlatayım :D
baktım burası çok sessiz kalmış biraz hareketlendirmek lazım diye düşündüm.. :D sence _?

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fark ettim unuttuğunu dedim bi hatırlatayım :D
baktım burası çok sessiz kalmış biraz hareketlendirmek lazım diye düşündüm.. :D sence _?

Artık pek vakit yok ya, tasarım grafik desen yıllar yıllar öncesinde tatlı bir hatıra olarak kaldı :D İnsanlar da dağıldı gitti sanırsam

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Artık pek vakit yok ya, tasarım grafik desen yıllar yıllar öncesinde tatlı bir hatıra olarak kaldı :D İnsanlar da dağıldı gitti sanırsam

evet herkes dağıldı gitti geçen aklıma geldi öle yazdım aklıma gelenlere işte ulaşabildiğime diyelim...
yaa yıllar öncesi dio bide duyanda diyecek 50 yaşına girmiş kedilerle yaşıo bu teyze :D:D
maksat muhabbet zaten tasarım desen bende sadece kendi işime odaklandığım için tasarım yönüne pek bakamıyorum artık :S

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet herkes dağıldı gitti geçen aklıma geldi öle yazdım aklıma gelenlere işte ulaşabildiğime diyelim...
yaa yıllar öncesi dio bide duyanda diyecek 50 yaşına girmiş kedilerle yaşıo bu teyze :D:D
maksat muhabbet zaten tasarım desen bende sadece kendi işime odaklandığım için tasarım yönüne pek bakamıyorum artık :S

O zamanlar 23-24 lük bir çıtır idim, şimdi oldum 29 kabuklu fıstık :D :D :D Tabi ki yıllar yıllar öncesinde kaldı yani şimdi sorsan bana o zamanlar çocuktum gibi hissediyorum :D:
E-ticaret yapıyorum ben artık, depoda çalışıyorum, siparişleri al, siteyi takip et, hazırla kargola, baya alakasız yani :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
O zamanlar 23-24 lük bir çıtır idim, şimdi oldum 29 kabuklu fıstık :D :D :D Tabi ki yıllar yıllar öncesinde kaldı yani şimdi sorsan bana o zamanlar çocuktum gibi hissediyorum :D:
E-ticaret yapıyorum ben artık, depoda çalışıyorum, siparişleri al, siteyi takip et, hazırla kargola, baya alakasız yani :D

çok güldüm allahta seni güldürsün :D kabuklu fıstık ne yaaa :D:D
ama ben sana diyim kabuklu fıstığı da seven çok ;)
yeni işin hayırlı olsun bende kendi işimi yapıyorum uzun zamandır... vitray yap cam kes insanlarla özellikle kadınlarla uğraş (parası çok olanlar, çoğu çekilmio) onların evlerine göre tasarım yap onlara beğendir açıkla komşusunda olmadığına inandır hatta komşusuna aynısını yapma ve yapmayacağına söz ver :D:D:D bide beni düşün
sen yine iyisin benim durumu düşününce

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

yaa o kadar çok zaman oldumu cidden böle güzel sohbetlerin geçtiği zamanları hatırlıyorum sanki 1 yıl olmuş gibi gelio ama çıtırın kabuklu fıstık olma dönemleri baya uzunmuş yaa :D:D:D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güldüm allahta seni güldürsün :D kabuklu fıstık ne yaaa :D:D
ama ben sana diyim kabuklu fıstığı da seven çok ;)
yeni işin hayırlı olsun bende kendi işimi yapıyorum uzun zamandır... vitray yap cam kes insanlarla özellikle kadınlarla uğraş (parası çok olanlar, çoğu çekilmio) onların evlerine göre tasarım yap onlara beğendir açıkla komşusunda olmadığına inandır hatta komşusuna aynısını yapma ve yapmayacağına söz ver :D:D:D bide beni düşün
sen yine iyisin benim durumu düşününce

Yeni iş değil ayol 2 yıl oldu, hatta rekorumu kırdım yani bir işte bu kadar süre ayrılmadan kalmakla :D :D :D
Benim iş ortamım şahane, üzüldüm bak şimdi haline :( :D Napsın şimdi yani asalak ev kadınlarımız, evle uğraşacak, saçıyla uğraşacak, altın günüyle uğraşacak yani :D :D Evlilik bahane , koca parası şahane :D :D :D :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni iş değil ayol 2 yıl oldu, hatta rekorumu kırdım yani bir işte bu kadar süre ayrılmadan kalmakla :D :D :D
Benim iş ortamım şahane, üzüldüm bak şimdi haline :( :D Napsın şimdi yani asalak ev kadınlarımız, evle uğraşacak, saçıyla uğraşacak, altın günüyle uğraşacak yani :D :D

bazen imreniyorum hee böle sıkıldın işini değiştir ne şanslısın hee
benim öle bi şansım kalmadı artık :(