Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:rofl::rofl:

Hafta sonunda İzmir'de idim.. Cumartesi gittim, Pazar döndüm..

Fakat bir sonraki gidişimi (aksilik olmazsa) Balıkesir üzerinden yapmak niyetindeyim.. :)

Kuş cennetinde (fotograf makinesi ile) kuş avlama fırsatımız olur belki.. :D:D

Teşekkür ederim yeni haber verdiğin için, bu senin yaptığını çinliler bile yapmaz skyfox. :emo1:

Olma mı yaaaa ben hatta haber vereyim kuşlara süslensinler püslensinler resim çektirmek için yeni bir tür de varmış aralarında onu da görürüz inşallah türü de kuzeyden gelen karasa imiş. :D:D

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim yeni haber verdiğin için, bu senin yaptığını çinliler bile yapmaz skyfox. :emo1:

Olma mı yaaaa ben hatta haber vereyim kuşlara süslensinler püslensinler resim çektirmek için yeni bir tür de varmış aralarında onu da görürüz inşallah türü de kuzeyden gelen karasa imiş. :D:D

Yoktun ki.. Tatile diye bir gittin, uğramadın..

"kuzeyden gelen karasa"yı merak ettim.. Haber verirsen çıkar gelirim, kesin.. :D:D:D

Rolex'ten daha mı iyi imiş? :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Hemen hemen pardon dalmışım unuttum. :rofl::rofl::rofl:

Yoktun ki.. Tatile diye bir gittin, uğramadın..

"kuzeyden gelen karasa"yı merak ettim.. Haber verirsen çıkar gelirim, kesin.. :D:D:D

Rolex'ten daha mı iyi imiş? :rofl::rofl:

Cumartesi buradaydım ben özelden mesaj atabilirdin di mi ama, senin niyetin yokmuş belli? :D:D

Rolex'ten iyi tabi karasa adını kökeninin karadeniz dolaylarından olduğun için "kara" bir de "sa" (onu da başka kuşa benzerliğinden almış ismi bende saklı :D) olmuş sana karasa (sanki sabancı holding kuşu gibi) :D:D:D:D

karasa dan randevu aldım bile ne zaman istersen izmir'e buyur gel (sakın benim olmadığım günleri özellikle seçme) :D:D:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Mehmet abii, ben sabahtan beri bekliyorum ama :D:D İran dediğin bu kadar uzak mı yaa, şurdan iki vesait, gelmedi mi halaa :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mehmet abii, ben sabahtan beri bekliyorum ama :D:D İran dediğin bu kadar uzak mı yaa, şurdan iki vesait, gelmedi mi halaa :D:D:D

Sen bu kahveyi içmeye hala hazır değilsin Affan, ben sana Yemen'den diyorum sen İran diyorsun. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu halinle sana bu kahveyi içiremem kusura bakma, çocuğu yok sarhoş ettin yok aklını aldın diye şikayet etmesinler. :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Sen bu kahveyi içmeye hala hazır değilsin Affan, ben sana Yemen'den diyorum sen İran diyorsun. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu halinle sana bu kahveyi içiremem kusura bakma, çocuğu yok sarhoş ettin yok aklını aldın diye şikayet etmesinler. :D

:D:D:D ben Yemen'i kasdetmiştim aslında :D:D Yemende çok uzak sayılmaz yani abi :D:D
Arı olursam içirirsin artık ama? :D:D

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
İran'ın da uçan halısı mı meşhurdu? :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
O daha yeni.. Tam meşhur sayılmaz.. :D:D:D:D

Kedisi meşhurdu galiba bir de.. :D

Bir deeeeee. Kara çarşafı mı, 70'lerdeki İran mı, yoksa Çizgi karakteri Sam amcaya benzeyen Cumhurbaşkanı mı? merak ettim şimdi.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir deeeeee. Kara çarşafı mı, 70'lerdeki İran mı, yoksa Çizgi karakteri Sam amcaya benzeyen Cumhurbaşkanı mı? merak ettim şimdi.

Evet 70'lerdeki İran müthiş idi.. Bizden daha modern idi.

Farah Pehlevi vardı, kraliçe.. Meşhurdu..:D:D