Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Hay allah o zaman kedinin durumu kötü, aşılımıydın bari? :sadsmile:

Olur topraaam hatta iyice köreltelim testereyi. :D

Evet topram iyice köreltip birde kızgın ateşle ısıttık mı tamamdır :devil::devil:

fazla acımasız oldu sanki :rofl:

işte sorun orda niye profillere çekiliyorsunuz yahu :rofl:

Gün içinde sana seslenmekten yoruluyoruz burada biz, hak mı reva mı bu bize tabii çekileceğiz :headbang::headbang: :rofl:

anladım hımm

uykusuzluk için:

'Uykusuzluk çekiyorsanız 1 bardak kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı kaşığı karabaş otu koyarak 5 dakika kısık ateşte demlendirin. Ilımasını beklemeden sıcakken süzün.
Akşamları yatmadan yarım saat önce için.21 gün uygulayabilirsiniz.
Uyarı: 5 dakikadan fazla demlemek sakıncalıdır. Verilen kaynama sürelerine dikkat edin.'

denemedim ama zehirlenmezseniz ben de deneyebilirim :rofl: :rofl:

Ahh topraam, vah topraam kanma bu tariflere bi kişi bi kişi götüreyim diye bakıyor vallahide billahide :rofl::rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet topram iyice köreltip birde kızgın ateşle ısıttık mı tamamdır :devil::devil::

bak sizi gidi sizilere duymayacağımı sanıyordunuz değil mi :rofl: :rofl:

Gün içinde sana seslenmekten yoruluyoruz burada biz, hak mı reva mı bu bize tabii çekileceğiz :headbang::headbang: :rofl::

ama geç ulaşıyor işte akşam ulaşıyor bana bende bla blaya giriyorum kimsecikler yok benimle oyun oynuyorlar sanıyorum bakıyorum ki haberciler geç kalmış ben de geç kalmış oluyorum :sadsmile:

Ahh topraam, vah topraam kanma bu tariflere bi kişi bi kişi götüreyim diye bakıyor vallahide billahide :rofl::rofl:

bu tarifler zaten martin bey içindi :rofl: :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bacaklarını kıralım gidemesin bi daha buralardan. :D

Aynen topraam en iyisi sıkalım topuklarına bak birdaha çıkabiliyor mu bla bladan dışarı :rofl:

bak sizi gidi sizilere duymayacağımı sanıyordunuz değil mi :rofl: :rofl:

ama geç ulaşıyor işte akşam ulaşıyor bana bende bla blaya giriyorum kimsecikler yok benimle oyun oynuyorlar sanıyorum bakıyorum ki haberciler geç kalmış ben de geç kalmış oluyorum :sadsmile:

bu tarifler zaten martin bey içindi :rofl: :rofl:

Duysaan ne olacak he heeeyy birazdan başına gelecekler onlar haberin yok :devil::devil: :rofl:

O zaman habercilerinde topuklarına sıkalım yoksa hezarfen mi geç iletiyor sana mesajları haaa söyle bakalım :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aynen topraam en iyisi sıkalım topuklarına bak birdaha çıkabiliyor mu bla bladan dışarı :rofl:

Duysaan ne olacak he heeeyy birazdan başına gelecekler onlar haberin yok :devil::devil: :rofl:

O zaman habercilerinde topuklarına sıkalım yoksa hezarfen mi geç iletiyor sana mesajları haaa söyle bakalım :rofl:

Hahahaha bundan sonra sana topukçu Nilgün diyeceğim. :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Tilkinin dönüp geleceği yer yine kürkçü tükkanı diyosun yani. :D

Bence Yeliz'in ocakta yemeği ona bakmaya gitti. :D:D:D

Tükana dönecek sonunda,evet ama bakalım bizi bulabilecek mi :crying: :rofl:

Dur dur günahını almayalım belki "öğlen arası sonrası" tatlısı yapıyordur söyleyelimde Su'yun helvasını da aradan çıkarıversin :rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ay hıçkırıp duruyorum anmayın artık beniiii :D
Müşterim geldi beaa kala kaldım :D yarın son hala işteyim :)
nasılsınız topraklarım gelin size sarılayım:D
suyu niye kaçırdınız elinizden beaa daha ben ceza verecedim.... :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tükana dönecek sonunda,evet ama bakalım bizi bulabilecek mi :crying: :rofl:

Dur dur günahını almayalım belki "öğlen arası sonrası" tatlısı yapıyordur söyleyelimde Su'yun helvasını da aradan çıkarıversin :rofl::rofl:

Tatllı mı ilk günden bu kadar bonkör olacağını sanmam, bence nette yemek tarifleri inceliyordur. :D:D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

Ah bende tatlı hayalleriyle ayakta durabiliyordum bugün :rofl:
Sarıl bize, bu Su'dan hayır yok :angel:
Yaa yine kaçtı aslında kötü birşey de söylememiştik canıımm kızgın, küflü paslı bir testereyle işi bitirelim diyorduk ben en son topuklarına sıkalım bitsin dedim bir dahada Su'yu gören olmadı :rofl::rofl::rofl:

Tatllı mı ilk günden bu kadar bonkör olacağını sanmam, bence nette yemek tarifleri inceliyordur. :D:D:D

Olsun baştan incelesin de bilinçli şeyler yapsın bize ama geldi bak gitmemiş gene bir yere :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Hoşgeldin topraaam bizde heveslendik Yeliz evde bize tatlı filan yapıyor diye tüh. :D

Yaa yine kaçtı aslında kötü birşey de söylememiştik canıımm kızgın, küflü paslı bir testereyle işi bitirelim diyorduk ben en son topuklarına sıkalım bitsin dedim bir dahada Su'yu gören olmadı :rofl::rofl::rofl:

Olsun baştan incelesin de bilinçli şeyler yapsın bize ama geldi bak gitmemiş gene bir yere :rofl:

Evet bırakamaz bizi o bağımlılık yaparız topraaam. :D

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

topukçu nilgün korkulur kız senden :D valla bugün hiç tatlı havasında deilim yoksa biliosun çok bonkörümdür :D artık pazartesi falan şöle güsel bişiler yaparım :D

Hoşgeldin topraaam bizde heveslendik Yeliz evde bize tatlı filan yapıyor diye tüh. :D

Evet bırakamaz bizi o bağımlılık yaparız topraaam. :D

hoşbulduk topraam istek kabul edilir ama pazartesi yapılır :D