Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ruh halimin resmini istiyorum sevgili martin :D

NrmGA.jpg

Hım! doz aşımından gidersem şayet arkamdan ağlama sakın :wink:

Bugüne kadar gideni görmedim ama senin bünye de kuvvetli. :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamlar saygılar grafikerler ailesi. Pazartesi günleriniz inşallah para saymakla geçer :))

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar saygılar grafikerler ailesi. Pazartesi günleriniz inşallah para saymakla geçer :))

Sağolasın Hasan kardeşim sana da hayırlı haftalar olsun senin de bütün haftan paraları yemekle geçsin. :D

hemen uçuyorum Roma ya ama orası aşk çeşmesi değil miydi ya? ben aşkı buldum kumarda kazanmam lazım artık :D:D

Hahhaha o da bir kumar ya kılıç gelseydi bi de onu düşün o zaman sana ağlama duvarını tavsiye ediyorum bi kenarda bulunsun. :D:D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sağolasın Hasan kardeşim sana da hayırlı haftalar olsun senin de bütün haftan paraları yemekle geçsin. :D

Hahhaha o da bir kumar ya kılıç gelseydi bi de onu düşün o zaman sana ağlama duvarını tavsiye ediyorum bi kenarda bulunsun. :D:D

Sağol martin abim gelsin paralar o zaman iştahlıyken :rofl::rofl:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın bla bla'cılar. Maaşallah hepiniz ne kadar neşelisiniz en azından bana öyle göründünüz hafta sonu tatili hepiniz yi gelmiş anlaşılan. Allah neşemizi eksik ekmesin hepinize işleriz kolay gelsin ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydın bla bla'cılar. Maaşallah hepiniz ne kadar neşelisiniz en azından bana öyle göründünüz hafta sonu tatili hepiniz yi gelmiş anlaşılan. Allah neşemizi eksik ekmesin hepinize işleriz kolay gelsin ...

Hafta sonu kötü geçse bile bizim gülmemiz lazım yoksa öndeki hafta nasıl sonu olacak ki :)) Hoşgeldin bu arada :))

Hasan kardeşim artık şu paraları ye biraz sandık doldu taştı. :D:D

Ordan çok mu cimri gözüktüm :)) Allah etme yarabbi :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşbuldum tşk. ederim. Önümüzdeki hafta sonu da geçen hafta sonu gibi olacak :D ...