Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Desenler -Çizim teknik temelleri

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar çok uzun çalışmalarla bir arkadaşımın darmadağın olmuş bir kitabından ve başka kaynaklardan scanner ile tarayıp temizlediğim yüzlerce desen resim çizim motif figur dosyasını sizlerlede paylaşmak istedim umarım birilerine daha yararlı olur. Pek çok kişi bu dosyadan ekmek yemiştir.mermerciler şömineciler mezarcılar,:D tabelacılar.Grafikerle uğraşan herkesin kesinlikle elinde olması lazım diye düşünüyorum. Özellikle grafik işini öğreneceğim diyenler çok iyi incelemeli. Umarım işinize yarar.

img034gb9.jpg
img011gp1.jpg

https://rapidshare.com/files/102528910/DESENLER_TASARIMLAR_GIF_FORMAT.rar.html

Benzer konular

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya buna benzer bir dökümanda bende vardı. pdf olarak yanlış hatırlanıyorsam. Ancak bize ait olmayan bir kültürün çizimleri olduğu için pek dikkate almadım. eğer yeterince talipli çıkarsa ve bir yere upload etmeyi öğrenirsem koyarım.

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
medeniyetlerin beşiği Anadolu

ya buna benzer bir dökümanda bende vardı. pdf olarak yanlış hatırlanıyorsam. Ancak bize ait olmayan bir kültürün çizimleri olduğu için pek dikkate almadım. eğer yeterince talipli çıkarsa ve bir yere upload etmeyi öğrenirsem koyarım.
Tüm medeniyetlerin beşiği Anadolu'dur. Aslında Medeniyet kültür sanatın çıkış noktası üzerinde yaşama şansına sahip olduğumuz bu topraklardır.Burada yaşayan çağdaş anlamıyla buraya aittir.Çoğu bir şekilde (!) başka ülkelere götürülmüş olabilir fakat dünya üzerinde bu kadar medeniyete yurtluk yapmış bir başka coğrafya daha yoktur. Biz 1071 de filan gelmedik buraya ,onbinlerce yıldırda buradayız.
Onun için siz elinizdeki belgeleri lütfen paylaşın. Başta talip olan benim. Öyleki bunların çoğu photoshopta brush haline getirilmiş dün gördüm ve çok şaşırdım.Siz paylaşın en iyisi.

sexen6

🌱Yeni Üye🌱
eyvallah üstat saolasın. emeğine sağlık inş.

ceycey22

🌱Yeni Üye🌱
Bunlar cok hoş cizimler ellerine saglık bir şey sorucam selcuklu osmanlı motiflerini nerde bulabilirim acaba yardımcı olursanız cok sevinirim

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok faydalı olacak, paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

alonewolf33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
usta eline sağlık gerçekten güzelmiş..:))

çölllü

🌱Yeni Üye🌱
selam hocam cengiz ben bizde acizane kendi bünyemizde sanatla ugraşıyoruz eski osmanlı selçuklu tarzı gümüş üzerine işleme takı vs yapmaktayım çizimleri elle yapıyordum bazan simetrikleştirmek kesmek kopyalamak ve bu desenlere form vermek(kare yuvarlakvs)bu konuda bilğim olmadıgı için sizden yardım istemek durumunda kaldım sizin siteye koydugunuz desenler benim çizimler gibi oldugu için size yazmak istedim sizden ricam bu desenlerı hangi proğramla düzenleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim bizim çalışmalarda kültür agırlıklı inş bende resimleri yüklersem görme imkanınız olur şimdiden tşkler

berrecan

🌱Yeni Üye🌱
Linki bi kontrol etseniz halil bey bunlar bana çok lazım

bilgink

🌱Yeni Üye🌱
Hocam rica etsem tekrar yüklermisiniz. Linkler çalışmıyorda

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana da acil bu desenlerdenlazım linki gözden geçirirseniz çok sevinirim

s_tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sitede ottoman floral çizimleri vardı galiba