Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kolaj Çalışması

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bi arkadaşımın ödevi için yaptığım kolaj çalışması yorumlarınızı bekliyorum
(fermuar + pencere + resim) zorunlu olarak isteniyomuş

kolajjjls7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzel bir çalışma eline sağlık ama kızın yuzu neden kapalı :D hımm sanırım kim olduğu belli olmasın die bence o resmi sevimli bir kız çocuğu ile değiştirebilirsin kolay gelsin... kardeşim...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzel bir çalışma eline sağlık ama kızın yuzu neden kapalı :D hımm sanırım kim olduğu belli olmasın die bence o resmi sevimli bir kız çocuğu ile değiştirebilirsin kolay gelsin... kardeşim...

değiştirdim kardeşim umarım bu daha hoş duruyordur :D

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel yapmışsın eline sağlık

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

abicim ben koserime katılıyorum vee birde fermuarda bir tuhaflık var sanki çözemedim ama renkler filann güzel olmuşş uydurmuşsun ellerine sağlıkk :):D

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm cok güzel olmuşş fermuar bir resime en fazla bu kadar iyi yerleştirilirdi herhalde çok güzel olmuş...pencereye sıgabilecek büyüklükte bi kız çocuğu gercekten hoş durur ama bu halylede oldukça güzel...elinize ve düşünme gücünüze sağlık...;)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
abicim ben koserime katılıyorum vee birde fermuarda bir tuhaflık var sanki çözemedim ama renkler filann güzel olmuşş uydurmuşsun ellerine sağlıkk :):D

fermuardaki tuhaflık tamamen sıfırdan yapmamdan kaynaklanıyor heralde corelde yaptım photoshopda geliştirdim :D benim çok hoşuma gitti fermuar teşekkürler yorumun için

hımm cok güzel olmuşş fermuar bir resime en fazla bu kadar iyi yerleştirilirdi herhalde çok güzel olmuş...pencereye sıgabilecek büyüklükte bi kız çocuğu gercekten hoş durur ama bu halylede oldukça güzel...elinize ve düşünme gücünüze sağlık...;)

sanada ayrıyetten teşekkür ederim arkadaşım evet orda bi kız çocuğu vardı ama çıkarmak mecburiyetinde kaldım :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
fermuar çok hoş emeğine sağlık.
o kızın sağ gözü daha bütünleştirmez miydi çalışmayı acaba??
tekrardan emeğine sağlık
başarılar dilerim

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
fermuar çok hoş emeğine sağlık.
o kızın sağ gözü daha bütünleştirmez miydi çalışmayı acaba??
tekrardan emeğine sağlık
başarılar dilerim

o kızın sağ gözü zaten sol gözünü sildim :D teşekkürler yorum için