Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet arkadaşlar bir dernek için hazırladıgım 2 adet masa üstü 2009 yılı atatürk konulu takvimimi ekte sunmaktayım fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum

NOT: Tarihler 2008 e aittir .. :) taslak olarak hazırlandı okey gelirse 2009 takvimi ile tarihler yer değişecektir...

KAPAK VE İLK AY
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

asia minor

🌱Yeni Üye🌱
Elinize sağlık.
İzninizle birkaç şey söylemek isterim.
Öncelikle zemindeki Atatürk fotosunu biraz daha flu yapabilirsiniz.
Üst üste o kadar çok şey var ki, yoruldum. :)
2009 yazısı bile 3 tane, 1 tane olması yeter oysa ki.
Bir de Türk Bayrağı'nı (yuvarlak) koymaya gerek var mı bilemedim.
Ağustos'tan sonrakilerin baş harfleri büyük, öncekiler tümden küçük olmuş, ayrıntı gibi duruyor ama gözüme çarptı. Bu konuda bir de şu tavsiyem var ki, İngilizce ve Türkçe ay isimleri aynı olsun. Kapital harfse ikisi de , küçükse ikisi de. Ama renk tonunda oynama yapabilirsiniz ki ayrım farkedilsin.

Son olarak bir kural vardır onu da söyleyeyim, dayanamadım. :)
Bayrak, Atatürk gibi imajlarda kesinlikle fotonun, imajın bir bölümü dahi olsa başka bir resimle kapatılmaz. Atatürk'ün yüzünün yarısı kaybolmuş. Bu işte sorun çıkmasa da bu kuralı unutmamak ileride büyük yarar sağlar.:tongueout:

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şubat ayındaki resimi değişirseniz daha iyi olur. Onun dışında mükkemmeller. Emeğine sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinize sağlık.
İzninizle birkaç şey söylemek isterim.
Öncelikle zemindeki Atatürk fotosunu biraz daha flu yapabilirsiniz.
Üst üste o kadar çok şey var ki, yoruldum. :)
2009 yazısı bile 3 tane, 1 tane olması yeter oysa ki.
Bir de Türk Bayrağı'nı (yuvarlak) koymaya gerek var mı bilemedim.
Ağustos'tan sonrakilerin baş harfleri büyük, öncekiler tümden küçük olmuş, ayrıntı gibi duruyor ama gözüme çarptı. Bu konuda bir de şu tavsiyem var ki, İngilizce ve Türkçe ay isimleri aynı olsun. Kapital harfse ikisi de , küçükse ikisi de. Ama renk tonunda oynama yapabilirsiniz ki ayrım farkedilsin.

Son olarak bir kural vardır onu da söyleyeyim, dayanamadım. :)
Bayrak, Atatürk gibi imajlarda kesinlikle fotonun, imajın bir bölümü dahi olsa başka bir resimle kapatılmaz. Atatürk'ün yüzünün yarısı kaybolmuş. Bu işte sorun çıkmasa da bu kuralı unutmamak ileride büyük yarar sağlar.:tongueout:

Şimdi bu bir taslak 1 saatte yada 2 saatte yapılmış bir şey bir kaç düzenleme yapılacak sayılar gibi yada ayların isimleri ben bitmeden paylaşmak istedim ..
atatürk arkada fon olarak kullanılmış başta kapakta dikkat ederseniz bir söz var o sözü yazarken bir msj var içinde.. ve kendi sözüdür..
tramlı hallerinide aldım reismler ön plana çıkıyor çıktı oalrak müşteriye sundum bakalım kabul olursa 16,000 adet baskı olacak

bir çalışmam dahavar onuda sonra yukleyeceğim

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline saglık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emegine saglık arkadaşım masaüstü takvimi yapmak biraz ugraştırıcı oluyor biliyorum.Arkdaşların dediklerini katılıyorum fondaki atatürk resmi birazdaha fulu olursa daha hoş olabilecegini düşünüyorum birda takvimler çok yaygın yanlardan tutulmuş böle çekilmiş sagdan ve soldan gibi biraz daha toplu olursa daha hoş gözüke bilir emegine saglık tekrar.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben de genel olarak beğendim. Ancak Atatürk'ün sol tarafındaki siyah alanı geniştip, Atatürk'ü sağa kaydırmayı bir deneyin derim. Aylar ve tarihte o aylarda yaşanan olayların bir arada olması çok güzel özellikle. Ellerinize sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ederim güzel düşünceleriniz için..

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı bi çalışma eline sağlık

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ederim, güzel düşünceleriniz için...!