Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yüz bir milyon defa abartma diye söyledim ama nafile, bastonmuş pehhh ...
Duaların kabul olmasıyla ilgili aklına gelen şeyi biliyorum ama söylemiycem, aramızda sır ossun...
Yavaş yavaş gittim çayımı yudumlayarak geri döndüm, demek ki Dünya'da iyi şeyler de oluyormuş...

Hah sen öyle san :wink:
Çikolatasız olmak ve ben :angel: öldüğümde ancak :wink:

Çocuğu gönderdim sen çayını yudumla yavaş yavaş boynun tutulmasın :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Boynum neden tutulacakmış anlamadım, yoksa yine iyi! temennilerde mi bulundun? ...
Çayımı yudumluyorum ama üzgünüm ki sonuna yaklaştım, çay serumu mu yaptırsam ki acaba? ...
Bende de dahiyane fikirler bulunuyor ama bir türlü icraata geçemiyorum ...
Sen gönderecek çocuğu nereden buldun ki gitmeye ikna edebilecek kadar uzun kaldı yanında. Yazık acıdım şimdi psikolojisi bozulmuştur, gelince ilgileneyim bari insanlık ölmedi yaa ...
Elbet bir gün çikolatasız kalacaksın, marketlerdeki stoklar senin tüketme hızına yetişemiyor, yakında üretim hızı da yetişmeyecek haberin olsun ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Boynum neden tutulacakmış anlamadım, yoksa yine iyi! temennilerde mi bulundun? ...
Çayımı yudumluyorum ama üzgünüm ki sonuna yaklaştım, çay serumu mu yaptırsam ki acaba? ...
Bende de dahiyane fikirler bulunuyor ama bir türlü icraata geçemiyorum ...
Sen gönderecek çocuğu nereden buldun ki gitmeye ikna edebilecek kadar uzun kaldı yanında. Yazık acıdım şimdi psikolojisi bozulmuştur, gelince ilgileneyim bari insanlık ölmedi yaa ...
Elbet bir gün çikolatasız kalacaksın, marketlerdeki stoklar senin tüketme hızına yetişemiyor, yakında üretim hızı da yetişmeyecek haberin olsun ...

Cepte her zaman herkes için harika temennilerim var evet :angel:
Hahaha :D bayıla bayıla gitti malum ben gönderiyorum :wink::wink:

Ya o değilde bu yazdığından şunu çıkarıyorum senin şimdi bir doktora mı ihtiyacın var yani :D

E niye söylemiyosun aaaa insanlık ölmedi :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Cepte her zaman herkes için harika temennilerim var evet :angel:
Hahaha :D bayıla bayıla gitti malum ben gönderiyorum :wink::wink:

Ya o değilde bu yazdığından şunu çıkarıyorum senin şimdi bir doktora mı ihtiyacın var yani :D

Herkes için harika temennilerin olduğundan şüphep yok. Rica ederim benim için temennide bulunma...
Hahahaay o da bir şey mi? Ben olsam koşa koşa giderim :D ...
Şu sıralar doktora değil ama bu gidişle imama ihtiyaç olabilir, biraz da pamuk tabii...
İnsanlık ölmedi söyledim işte. Hem yapılan bir araştırmaya göre sayende ramazan ayında çikolata satışlarında BÜYÜK azalma yaşanmış :D ...
Yemek yedim aklım başıma geldi "aç ayı oynamaz" diyesim geldi, la havle şu doktor işini tekrar düşünsem mi ki? ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkes için harika temennilerin olduğundan şüphep yok. Rica ederim benim için temennide bulunma...
Hahahaay o da bir şey mi? Ben olsam koşa koşa giderim :D ...
Şu sıralar doktora değil ama bu gidişle imama ihtiyaç olabilir, biraz da pamuk tabii...
İnsanlık ölmedi söyledim işte. Hem yapılan bir araştırmaya göre sayende ramazan ayında çikolata satışlarında BÜYÜK azalma yaşanmış :D ...
Yemek yedim aklım başıma geldi "aç ayı oynamaz" diyesim geldi, la havle şu doktor işini tekrar düşünsem mi ki? ...

İşe yarıyorsa şayet sık sık temennilerde bulunulmalı bence :D:D
Koşarken önüne bak çukur filan olur mazallah :D

hahaha :D aç ayı oynamaz demek :D hele bir de yaşlıysa :wink:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla işe yaradığı şüpheli ki çok iyi temenilerde bulundum ama değişen bir şey olmadı ...
Koşarken sevinçten gözümün önünü göremeyebilirim haklısın :D ...
Mesajı almana sevindim, daha öğrenecek çokkkkk şeyin vardır eminim :D ...
Aklım doktorda kaldı merak ettim büyüyünce doktor olmak istermisin ? ... :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla işe yaradığı şüpheli ki çok iyi temenilerde bulundum ama değişen bir şey olmadı ...
Koşarken sevinçten gözümün önünü göremeyebilirim haklısın :D ...
Mesajı almana sevindim, daha öğrenecek çokkkkk şeyin vardır eminim :D ...
Aklım doktorda kaldı merak ettim büyüyünce doktor olmak istermisin ? ... :D

Kalbin temiz olması gerek :D
Bana kalırsa yürürken de gördüğün şüpheli :D
Öğretme yeteneğimin kuvvetli olduğunu söylerler :D
Baytar olabilirim bak :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Kalbim temiz sayılır, içeriden olmasa da üzerinden senede bir siliyorum...
Yürürken genelde gözümün önünü görmem aklım bir karış havada olur. Bu yüzden 3-4 defa araba çarpacaktı ama iyiyi Allah koruyor :D ...
Öğretme yeteğinin ne kadar kuvvetli olduğunu bilemiyorum ama öğretmen olmadığın için yeni neslin ne kadar şanslı olduğunu biliyorum...
Madem ileride baytar olacaksın çok çalış sütünü iç yat ki erken büyüyesin :D ...
Yaa düşündüm de biz bu halinle başa çıkmazken ... vazgeçtim sen hiç büyüme bence böyle iyi :D ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kalbim temiz sayılır, içeriden olmasa da üzerinden senede bir siliyorum...
Yürürken genelde gözümün önünü görmem aklım bir karış havada olur. Bu yüzden 3-4 defa araba çarpacaktı ama iyiyi Allah koruyor :D ...
Öğretme yeteğinin ne kadar kuvvetli olduğunu bilemiyorum ama öğretmen olmadığın için yeni neslin ne kadar şanslı olduğunu biliyorum...
Madem ileride baytar olacaksın çok çalış sütünü iç yat ki erken büyüyesin :D ...
Yaa düşündüm de biz bu halinle başa çıkmazken ... vazgeçtim sen hiç büyüme bence böyle iyi :D ...

Başıma ağrı girdi sonunda, al işte bedduan tuttu :emo1:
Yogaya gidiyorum kapıya yazı astım 5 dk ya geliyorum :D
5 dk ya gelmezsem kapıdaki yazıyı tekrar oku :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Başıma ağrı girdi sonunda, al işte bedduan tuttu

Ayağın kayıp yere düşsen benden bileceksin. Ayıpır beaa Allah herkesi Value'den korusun diye dua ettim seni de ayırmadım, bundan daha güzel dua olur mu? ...

gulizkdd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayat işte pamuk ipliğine bağlı.. Bugün böyle kim bilir yarın nasıl?
Sevdiklerini kaybetmek çok zor yaşlıysa da üzülüyorsun gençse de.. Yaşlı olana yine belki yaşı gelmişti falan filan (bence öyle de düşünmemek lazım) ama genç olana yakıştıramıyorsun ki.. Bugünün kıymetini bilelim diyoruz üzmeyelim birbirimizi, kaybedilince değer biliniyor diiyoruz.. diyoruz daa yine de uygulamıyoruz ki...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑

Söze hayat diye başlayınca sanki ölenlerin arkasından üzülmek gibi anlaşılıyor ama hayat o kadar dar kalıplara sığdırılabilecek bir olgu değil. Hayatın ne olduğunu tartışmaya başlarsak çok uzun sürer ki burası yeri değil ...

gulizkdd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben tartışalım demedim ki içimden böyle cümleler yazmak geldi yazdım.. İçim sıkıldı veya yaşadığım bir olaydan dolayı bu cümleleri yazdım

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Merak etme senin tartışmak isteyip istememen önemli değil, şimdi biri çıkar "ne kadar da karamsarsın off yaa" der sen de "ben karamsar değilim bunlar hayatın gerçeği dersin" O sana yine "off yaaa baydın beni neşeli şeylerden bahset biraz" der tartışma başlar...
NOT: Tecrübe ile sabittir :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ...

gulizkdd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Belki doğru diyorsun ama hiç öyle bir niyetim yok iyi çalışmalar :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ayağın kayıp yere düşsen benden bileceksin. Ayıpır beaa Allah herkesi Value'den korusun diye dua ettim seni de ayırmadım, bundan daha güzel dua olur mu? ...

Amin Amin Allah herkesi gazabımdan korusun sen hariç :D:D:D

Hayat işte pamuk ipliğine bağlı.. Bugün böyle kim bilir yarın nasıl?
Sevdiklerini kaybetmek çok zor yaşlıysa da üzülüyorsun gençse de.. Yaşlı olana yine belki yaşı gelmişti falan filan (bence öyle de düşünmemek lazım) ama genç olana yakıştıramıyorsun ki.. Bugünün kıymetini bilelim diyoruz üzmeyelim birbirimizi, kaybedilince değer biliniyor diiyoruz.. diyoruz daa yine de uygulamıyoruz ki...

Hayırdır, yakın bi tarihte birini mi kaybettiniz?

Merak etme senin tartışmak isteyip istememen önemli değil, şimdi biri çıkar "ne kadar da karamsarsın off yaa" der sen de "ben karamsar değilim bunlar hayatın gerçeği dersin" O sana yine "off yaaa baydın beni neşeli şeylerden bahset biraz" der tartışma başlar...
NOT: Tecrübe ile sabittir :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ...

İki dk arkamı döndüm resmen dedi kodumu yapmışsın :D:D
Ayıp ayıp :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne çabuk korktun yaa, daha hoşgeldin turlarındaydık :D ... Size de iyi çalışmalar ...

Amin Amin Allah herkesi gazabımdan korusun sen hariç :D:D:D
İki dk arkamı döndüm resmen dedi kodumu yapmışsın :D:D
Ayıp ayıp :D
Zaten bir defa da hakkımda iyi bir şey istesen dişimi kıracağım ...
Ben sözümü ortaya sözyledim hemen üzerine alınmış ne dedikodusu ben yapar mıyım hiç? :tongueout:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun ama hayat konusunda söylediklerim hala geçerlidir...