Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Şey Arkadaşlar Ben + REP veremiyorumda siz bi denesenize benim üstümde

Vermek istediğin kişiye önceden puan verdiysen ondan sonra 10 kişiye daha vermen lazım

hep aklımdasınız hemşerim ayıp ettin ya :D vizeler yaklasıyor soru cözxüyorum ondan :D nasılsınız bakamm :D

İyiyiz ya son bir kaç gündür bende yoğundum bayağı, ama şimdi de tam aksine boş boş takılıyorum :D:D
Sen nasılsın sorular netler doğrular yanlışlar nasıl? :D:D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Vermek istediğin kişiye önceden puan verdiysen ondan sonra 10 kişiye daha vermen lazım

İyiyiz ya son bir kaç gündür bende yoğundum bayağı, ama şimdi de tam aksine boş boş takılıyorum :D:D
Sen nasılsın sorular netler doğrular yanlışlar nasıl? :D:D

güzel güzel :D süper gidiyor dersler basit geliyo ama bir hoca sınıfa çok taktı yaz okulunu kazanmayı düşünüyorum o dersten :D

kolay gelsin buraq :D

fenerli değil wm ismim canan :D bu arada anladı tabi ama espri kötüydü kabul et :rofl:

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel güzel :D süper gidiyor dersler basit geliyo ama bir hoca sınıfa çok taktı yaz okulunu kazanmayı düşünüyorum o dersten :D

kolay gelsin buraq :D

fenerli değil wm ismim canan :D bu arada anladı tabi ama espri kötüydü kabul et :rofl:

idare ederdi yinede CANAN Benimde İsmim WM değil Furkan

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
misc.php

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
hehehhe hemserim yok ya insanlar insanları sevedebilir sevmeyede bilir bu görüşlerin düşüncelerin farklılığı. saygılar :D :D

Sen bence felsefeye yöel, hayat felsefesi psikoloji falan oku :rofl::rofl:
insanlar neden yaşar? yaşıyoruz ama biz biz miyiz? gibi garip guraba sorular sor :D:D:D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Sen bence felsefeye yöel, hayat felsefesi psikoloji falan oku :rofl::rofl:
insanlar neden yaşar? yaşıyoruz ama biz biz miyiz? gibi garip guraba sorular sor :D:D:D

edebiyatta okuyok ya yeter hemserim :D ondada felsefe ve piskoloji var neyse ben kaçar :D kolay gele:emo1::rofl: