Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

MVR

🌱Yeni Üye🌱
Günaydın MVR, ötsün yaa boşver, pantolonun kemeri takılı olsun yeter, emniyet kemeri de neymiş pehhh :D ne o öyle sünnet çocuğu gibi. Emniyet kemerlerinin üstüne MAAŞALLAH yazacaksın bakalım takacak mı herkes :D

konuyu döndün sünnete getirdin kötü bi anımı var yoksa :D
bende sabah sabah megana uyus oldum ne yapayım 4 kişi bipliye bipliye gidiyolardı :D

MVR

🌱Yeni Üye🌱
ben kahvaltı arası veriyim arkamdan dedi kodumu yapmayın hee :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
konuyu döndün sünnete getirdin kötü bi anımı var yoksa :D
bende sabah sabah megana uyus oldum ne yapayım 4 kişi bipliye bipliye gidiyolardı :D

Evet gerçekten çok kötü bir anı'm var, umarım merak etmemişsindir :D

Megane'dakiler birbirlerine soruyorlardır abi bu seste ne diye ;)

günaydın arkadaşlar hoş muhabbetler diliyorum...

merhaba karadumanyeliz...

ben kahvaltı arası veriyim arkamdan dedi kodumu yapmayın hee :D

dedi yaparlar mı bilmem ama kesin kodlama yapacaklardır ;)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
O kadar erken geldik, dedim bugün blayı ben açayım emme yine yetişemedim :emo1:

Benim öyle bi şarkı dilime dolanır akşama kadar "aman mekeleyle balık kavururum artık" :rofl: canım balık mı istedi anlamadım bende :D

sabah sabah canın başka bişey çekemedii... Şimdi bak benim canım wafflee çekti :D off ne güzel giderdi valla :D

Dün mesaiye kaldım bugünde burdayım sabaha kadar bu işler bitmez ama lisya biter :sweating:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
sabah sabah canın başka bişey çekemedii... Şimdi bak benim canım wafflee çekti :D off ne güzel giderdi valla :D

Dün mesaiye kaldım bugünde burdayım sabaha kadar bu işler bitmez ama lisya biter :sweating:

wafflee dedin beni mahvettin, :sweating: şimdi benim buralarda bunu bulmam çok zor, öyle olunca akşama kadar sabredeceğim. Böyle bir özlemle benim waffle ile buluştuğum anı gözünde canlandırabiliyor musun? :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
wafflee dedin beni mahvettin, :sweating: şimdi benim buralarda bunu bulmam çok zor, öyle olunca akşama kadar sabredeceğim. Böyle bir özlemle benim waffle ile buluştuğum anı gözünde canlandırabiliyor musun? :D

evet sinema flimi gibi BÜYÜK BULUŞMA sinemalarda :D yada bi program olsun DENİZ'İN CANI NE ÇEKER :d

uff benimde canım çok çekti şimdi yada krep te olabilirdi :D içine koyuyorsun çikolatanı sürüyorsun sonrada şeytalini koyuyorsun içine yazın için geçerli tabi buda :D:D

kışında sürme peynirini koyuyorsun ohh mis gibi:D

MVR

🌱Yeni Üye🌱
a.s denizcem :)
Lisii puding diyorum birde pramit pasta :D gerisini at çöpe :)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet sinema flimi gibi BÜYÜK BULUŞMA sinemalarda :D yada bi program olsun DENİZ'İN CANI NE ÇEKER :d

uff benimde canım çok çekti şimdi yada krep te olabilirdi :D içine koyuyorsun çikolatanı sürüyorsun sonrada şeytalini koyuyorsun içine yazın için geçerli tabi buda :D:D

kışında sürme peynirini koyuyorsun ohh mis gibi:D

Wafflee akşama yiyeceğim söylenemez, saldırı ve tecavüz kaçınılmaz :D

amma ballandıra ballandıra anlattın yaaa, gözümün önünden dans ederek geçiyorlar, sabredin wafflee'lar akşama hepinizi yicaaaaaaaaaammmmmmm :rofl:

"Aman melekem kavur wafflee'larııııııııı" :rofl: :dance1:

Günaydınlar cümleten .. Bol kazançlı günler :)

merhaba Hasan ÇELİK...

arkadaşlar bana müsaade, az önce müdürümle bir göz teması yaşadık :D inatla bana gözünü temas ettiriyordu, hiç iç açıcı değildi :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
a.s denizcem :)
Lisii puding diyorum birde pramit pasta :D gerisini at çöpe :)

Pramitte olabilir ama pudıng için aynı şeyi söleyemem :D sanki açıktım gibi...

[QUOTEdenizcem;990366]Wafflee akşama yiyeceğim söylenemez, saldırı ve tecavüz kaçınılmaz

amma ballandıra ballandıra anlattın yaaa, gözümün önünden dans ederek geçiyorlar, sabredin wafflee'lar akşama hepinizi yicaaaaaaaaaammmmmmm

"Aman melekem kavur wafflee'larııııııııı"

[/QUOTE]

ne o waffle kafanamı vurdu :D şimdi waffleden sonra baklavaya geçmek vardı ama neyse krize girme:D

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
hepcinize Tünaydın daaaaAAAA

Yeter leeeEEENN ! YETEEEER !!

kurt kopee gibi açım zati başlarım uleeiin wafle nızdan pramid pastanızdan !

Ben mutfağa inyom 5 dk mola verin ekmeğin kıyısını ısırıp gelcem filme sora devam edersiniz,
çişi neyin gelen varsa yapsın, sigara fala içmek isteyende içsin ....

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepcinize Tünaydın daaaaAAAA Yeter leeeEEENN ! YETEEEER !! kurt kopee gibi açım zati başlarım uleeiin wafle nızdan pramid pastanızdan ! Ben mutfağa inyom 5 dk mola verin ekmeğin kıyısını ısırıp gelcem filme sora devam edersiniz, çişi neyin gelen varsa yapsın, sigara fala içmek isteyende içsin ....

bende çok açıktım çok :D burdayız valla sen ye bitir bakalım :D

kahvaltı yaptım hiç işe yaramadı ya öğle yemeği hemen hemn hemen :D:D