Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tekstil Etiket Çalışmalarım

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça başarılı çalışmalar tebrikler..

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence güzel görünüyorlar
fakat sunumda kullanmış olduğunuz fon etiketlerin belirginliğini kaybettiriyor. tam iyi seçilmiyor.
emeğinize sağlık

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mesajlarınız için teşekkür ederim.
greenblue yorumunu dikkate alacağım bundan sonra.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Güzel çalışmalar elinize sağlık.
Basımdan sonra fotoğraflarını çekip gönderebilrmisiniz. Nasıl görüneceğini merak ediyorum

kungi888

🌱Yeni Üye🌱
tam iyi seçilmiyor.
hardware.gif

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her biri çok başarılı olmuş, sırf etiketten dolayı ürünü alırım :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben hepsini beğendim, "seçilmiyor" demek bence çok abartılı bir tabir el-insaf denir bu söze ancak ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteri her zaman haklıdır ne yazık ki... Doğru söylemiş ...

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Müşteri her zaman haklıdır ne yazık ki... Doğru söylemiş ...

Müşterinin her zaman haklıysa benim alacağım arabanın farlarını ben tasarlayayım.
Yada müşteri her zaman haklıysa bilgisayar klavyesi alırken ben kendi tasarımımı götüreyim onu yapsınlar.müşteri her zaman haklı değil bence kaprislidir. Tasarım eğitimi almış vede bir müşteri portföyü oluşturmuş insanlar sözüm meclisten dışarı.Müşteri her zaman haplıdır bence :)))) (Kafası güzeldir yanii)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Verdiğin örneğe cevaben: Yeteri kadar paran varsa otomobil için bu mümkün Ferrari'de bu sistem var sen kendi isteğine göre sipariş veriyorsun araç bir ay sonra geliyor. Müşteri parayı veren taraf olduğu için haklıdır, yoksa O'nun beğendiği daha güzel anlamında değil ...
Sanırım başka konulara pek göz atmıyorsunuz ki başka konularda bahsettiklerimden biri siyah zemin üzerine lacivert yazıyla tabela yaptım, burada nasıl olmuş diye paylaşsam benimle dalga geçmeleri fenomen olur ünü ülke sınırlarını aşardı ama müşteri beğendi yaptım, bir diğeri bilinen bir markanın logosunun çakmasını yaptım, sonuç: mahkemelik oldular müşterim kaybetti, ben uyarmıştım ama sonuç müşteri istedi yaptım ...
Hala müşteri haklıdır vs. söylemlerinde bulunmak istersen sabaha kadar vaktim var çekinme :D ...

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğin örneğe cevaben: Yeteri kadar paran varsa otomobil için bu mümkün Ferrari'de bu sistem var sen kendi isteğine göre sipariş veriyorsun araç bir ay sonra geliyor. Müşteri parayı veren taraf olduğu için haklıdır, yoksa O'nun beğendiği daha güzel anlamında değil ...
Sanırım başka konulara pek göz atmıyorsunuz ki başka konularda bahsettiklerimden biri siyah zemin üzerine lacivert yazıyla tabela yaptım, burada nasıl olmuş diye paylaşsam benimle dalga geçmeleri fenomen olur ünü ülke sınırlarını aşardı ama müşteri beğendi yaptım, bir diğeri bilinen bir markanın logosunun çakmasını yaptım, sonuç: mahkemelik oldular müşterim kaybetti, ben uyarmıştım ama sonuç müşteri istedi yaptım ...
Hala müşteri haklıdır vs. söylemlerinde bulunmak istersen sabaha kadar vaktim var çekinme :D ...

Aynı yolda koşmak yeterli, kulvarların farklı olması bişey değiştirmez bence.
Çok paran varsa ibaresi altı çizilecek kelime. Alın teriyle çok para kazanmış kişilerin çoğu zeki kişilerdir ve zeki kişiler işinde ehil kimselerin işine karışacak kadar kapristen uzak kimselerdir. Bizim uğraştıklarımız çoğu zaman tabiri caizse kaprisli ve az paralı kişiler. Tartışmayı severim ama sabaha kadar vaktim yok maalesef. Bence bi gn yüz yüze görüşelim ZxxxE. :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Senin de dikkatini çekmiş "çok paran varsa" benim gördüklerimin %75 hırsız (eminim) kalanların bir çoğu miras diğerlerinden emin değilim, hakkıyla kazananlar parmakla sayılamayacak kadar az, hakkıyla kazananlar elbette zekidir kendi düşüncelerinin yanında söylediklerinize de kulak verirler ama müşteri "kıroyum ama para bende" havalarındaysa yok ben bugün çalışmayacağım sizin istediğiniz gibi olmaz mı diyorsunuz? ...

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Senin de dikkatini çekmiş "çok paran varsa" benim gördüklerimin %75 hırsız (eminim) kalanların bir çoğu miras diğerlerinden emin değilim, hakkıyla kazananlar parmakla sayılamayacak kadar az, hakkıyla kazananlar elbette zekidir kendi düşüncelerinin yanında söylediklerinize de kulak verirler ama müşteri "kıroyum ama para bende" havalarındaysa yok ben bugün çalışmayacağım sizin istediğiniz gibi olmaz mı diyorsunuz? ...

Çalışan olduğum için seçme hakkım yok. Muhabbet edeceğim kişileri seçebilirim ama :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de aynı dertten muzdaribim. Bunları tartışma çıkarmak için anlatmadım sonuna ne yazık ki diye eklemiştim ki bizim meslekte ne yaparsan yap müşteri beğenmezse olmuyor ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de aynı dertten muzdaribim. Bunları tartışma çıkarmak için anlatmadım sonuna ne yazık ki diye eklemiştim ki bizim meslekte ne yaparsan yap müşteri beğenmezse olmuyor ...

Bana kalırsa müşteri beğenmiyorsa, işi yapan kişi tarafından ikna edilmeli dolayısıyla işin olması gerektiği gibi (yani kurallar dahilinde) hazırlanması söz konusu..
Müşteriye kalsa her şeyin doğrusunu o bilir sen sadece işi yap..
Sonuç olarak aldığımız eğitimin de önemi kalmıyor..

Sevmiyorum böyle müşteriyi, iki şaplak atıp rahatlama isteğimi tetikliyor :emo1: