Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arımızın ismini seçiyoruz...

Arımızın ismi ne olsun?

• Hezarfen

Oy: 88 32.2%
  • Başarı

Oy: 26 9.5%
  • Grafi

Oy: 111 40.7%
  • Kâşif

Oy: 48 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu Haşarı bakışlı çalışkan arıya Grafi ismi yakışıyo bence
grafi ve arı kelimelerindeki ses uyumu da bunda önemli tabi...
Hezarfen de çok orjinal ve içeriği geniş bir isim ama hazırlanan arı çizimi ile çok uyumlu değil diye düşünüyorum...

Son düzenleme:

piti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.parasal.net
Hezarfen' e bir oy da benden
msgplusimg1212lp1.png

absolud

🌱Yeni Üye🌱
ben ozcanerr olsun derim

ben absolut olsun derım ama maalesef secenekler arasında yok :rofl:

grafi olmalı "grafiker" ılk harflerı bız grafıkerler olduğumuz ıcın nasılsa bır domatese bıber dıyemıyorsak Grafi olmasıda yararlı olacağını dusunuyorum

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence grafi olsun

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Elbette eğlenceli olan isimler içinde bir çağrışımı barından isimler daha yakın bizlere çünkü işimiz bu.. ancak unutmayılımki forumumuzun en büyük özelliği ciddiyetin hiç kaybolmaması, bu düşünceyle yola çıkarak hazerfen dedim.. illa eğlenceli bir isim şart değil.. biz onu eğlenceli hale getiririz nasıl olsa.. =)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu Konuda bende çok düşündüm acaba ne olabilir diye ?
sonuc olarak bizlerin maskotu, sahiplenmek en doğal hakkımız oldugu gibi sorumlulugu üslenmekte en tabi bizlere kalıyor forumun ve maskotun sahipleri bizlerle paylaşarak göstermiş oldukları bu paylaşımcı - cömertliği karşısında bizlerinde buna en doğru bicimde ( isim (!) ne olursa olsun ) samimi ve ciddi duruşumuzla destek olmalıyız.Herzaman dediğim gibi Görseller taşıdıkları kimlikle tanınır nasıl göründüğü ve ne isme sahip oldukları ile değil. Taşıyan kim ise onun karateriylede ismi özdeşir zaten.Mesele bizde , isimde değil :) Bir kısım yönetici arkadaşlarım biraz dudak bükeceklerdir ama samimi olduğumu bildiklerinden sanırım her zamanki gibi Anlayışlarının gölgesine sığındığımı fark ediyorlardır :angel:
kendi adıma " grafi " dedim ancak sonuc ne cıkarsa cıksın o bizim maskotumuz saygılar :):angel:

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hezarfen ismi çok güzel grafi'de güzel ikisi eşit şuan ama içimden bi ses birden evliya celebi hesabı hezarfen grafi olsun dedi :D:D bakalım nolcak ;):angel:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...