Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Quark xpresste gazete tasarlama ilkeleri

engin86

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Merhabalar arkadaşlar.Quarkta gazete tasarlamak için detaylı bilgileri nerden bulabilirim? Bir gazete nasıl tasarlanır haber,reklam vb.öğeler nasıl yerleştirilir? gerekli efektler nasıl kullanılır? haberlerde kullanılan arka fontlar vb. çizgiler,yazı fontları gibi konularda bilgilenmek istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Benim gibi bu programda kendince birşeyler yapmak isteyenlere çok yardımcı olursunuz.

Benzer konular

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Ben buna benzer bir paylasim yapmistim sabitte var konu:
https://www.grafikerler.net/gazete-icin-quarkxpress-ayarlari-t13151.html

Ama bunun disinda bence bol bol gazete incelemelisiniz internet sitelerinden detayli bilgiyi bulabilirsiniz, ayrica yaratici ve genis dusunmelisiniz. Bunun disindaki seyler zaten tecrubeyle ve zamanla gelisecek seyler... Kolay gelsin...

almigo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bütün bu bilgileri bir yerde tabiki bulamazsın biraz forumda araman gerekecek fark farklı yerlerde istediğin bilgiler mevcut eğer gene bulamazsan yardımcı oluruz.

mehmet1221

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bingoldijitaltasarim.com
bence yerel bir gazeteye gidip parasız çalışmak istediğini bu işi yapmak için qurarkı öğrenmek istediğini söyle ve ricada bulun tabi ilerde matbaa açıp gazete basacam deme :D parasız bir kaç ay takılsan yeterli artık sonrası kendini geliştirmeye kalıyo ve quark çok kolay fazla zor değil çabuk öğrenirsin.