Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zekeriya Köy Muhtarlığı logosu yorumlarınızı bekliyorum

burcu güven

🌱Yeni Üye🌱

Yapmış olduğum muhtarlık logosuna yön verici eleştirilerinizi bekliyorum(çınar ve kiraz kullanmam şart)

Moderatör tarafında düzenlendi:

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Burcu ben sarı yeşil olan çalışmayı beğendim. Sanırım 7. çalışma. Yalnız biraz daha geliştirebilirsin. Bir çerçeve ile o çalışmayı desteklemelisin diye düşünüyorum. Sarı yuvarlak güneşi andırmış mesela. Onun üzerinde bir kaç değişiklik yapılabilir zannımca. Eline sağlık güzel çalışmalar olmuş, başarılar...

burcu güven

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim birde senin dediğin gibi deneyim tekrar saol

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
6. ve sondaki logolar hoşuma gitti..ellerine sağlık güzel görünüyorlar..

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
benim merak ettiğim bişey var yüksek müsadenizle. asma yaprağı sanırım kullandığınız görsel. onun manası nedir? yani neden asma yaprağı? zekeriyaköyle bağlantısını merak ettim de:) onun dışında bir 7. olan ve 2. olan hoşuma gitti. fakat ikincide de koyduğun ağaç vektörel mi? değilse bile oraya daha sade bir ağaç koysan sanki daha hoş olur gibime geldi. çünkü çok ayrıntılı ve bunu mesela bir kartvizit gibi ufak bir alanda kullanıldığında kötü olabilir. sadece bir fikir sakın yanlış anlamayın.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
buradaki logoya dikkat edin ama...asma yaprağının ucunu yukarı doğru kullanırsanız çınar yaprağını andırıyor...bence ucu aşağıya baksın daha özgün kalır...

kckajans

🌱Yeni Üye🌱
bence o sarma değil çınar yaprağı yukarda da belirtmiş çınar ağacı meşhur diye arkadaşlar

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bence asma yada çınar olması fark etmez zaten de sadece meşhur mu filan die merak ettimdi eğer meşhursa tamam uygundur:)