Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Hadi hayırlı olsun ben de çok isterdim bi reklam ajansında çalışmayı,
reklamcıda çalışıyorum ama...

Bikere bi ajansa girmiştim iki tabe belediye tanıtım kitabı hazırladım basamadan şirket iflas etti.
ama bisürü takvim ve kartvizit el ilanı gibi şeyler basmıştım :)

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
Ya Rabbi bu akşam çok güldüm başıma bir iş gelmesin...
Birde Kilo almıyım Ya Rabbi :D :D
Şimdilik Bunlar Ama Devamı gelir inş. :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence Sen kilo alcan benden dolayı "bir kahkaha 1 kg pirzolaya bedelmiş ya"

Ne !! ? "Hacım Ajans"'ta mı nasıl bi ajans o öyle be Serdar'ım ?

Bütün kilolarımız pirzola yüzünden olsun abim :rofl::rofl:

Bende toparlanıyorum :D :D ama nereye bilmiyorum :D
:)

Kafa nereye ben oraya yuvarlanıyorum :D Sende kafana göre takıl :D:D

Açken çekilmiyorum evet biliyorum, söylemeyin:rofl::rofl:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Günaydin. Araştırmalarım devam ediyo:) ama en basit yolu o bilgisayara kaspersky kurup oyunu engellemek. Kis e şifre de koyarsın o zaman sen istemeden aktif olmaz oyun.

Hallettim, o yaptığım ayarlar işe yaramış dünya yüzeyindeki süm URL leri listeye eklemiştim ya artık kafam rahat...

Sağol dostum.

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
Hallettim, o yaptığım ayarlar işe yaramış dünya yüzeyindeki süm URL leri listeye eklemiştim ya artık kafam rahat...

Sağol dostum.

kusura bakma biraz geç yazıyorum ama proje ödevlerimdi kurslardı vizelerdi derken anca fırsat buldum. Netlimiter diye bi program var onunla bir takım özel ayarlar yaparak da engelleyebilirsin.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
kusura bakma biraz geç yazıyorum ama proje ödevlerimdi kurslardı vizelerdi derken anca fırsat buldum. Netlimiter diye bi program var onunla bir takım özel ayarlar yaparak da engelleyebilirsin.

Teşekkür ederim, Allah zihin açıklığı versin başarılar...

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
çok şükür abi dün bi kaza atlattım trende ama Allah korudu :/

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yavrum nerelerdesin sen bea, gittin arkana bile bakmadan :angel::angel: İş güç edinip bol keseden keyiflenmene çok sevindim şekerim :D hep güzel haberlerle bekliyoruz seni yeliz'cim :D

Martini soracak olursan, bizde bilmiyoruz ne alemde, kimisi piyango vurmuş zengin olmuş bu muhitleri terketmiş dedi, başkası bi duelloda vurulduğunu söyledi, onun dışında kumarda varını yoğunu kaybedip kendini sokaklara attı diyenlerde oldu :D ne olduğu belli değil anlayacağın :D :D :D Netice olarak adı kaldı. Bizede bi fatiha okumak düşer artık :D :D :D :D

Hahaha bende milletin yalancısıyım şekerim.
Uğra arada ses ver, özletme :wink::wink:

Kız ben geçenlerde bla da sana yazdım, ama alıntı yapamıyordum normal yazmak zorunda kaldım.Görmedin değil mi :( Çok özledim bende beaa topraam benim :kiss1:

İyi akşamlar :)

Abla bir kuş, yakaladııııımmmmmm :rofl: Ne yapıyorsun şekerim gecen hayra kaçsın :D:D

Benim duyumlarıma göre de yan köye tayini çıkmış bizim Martinin, deli açığı varmış yan köyde :rofl::rofl::rofl:

vallaha ösledim sizi canlarım yhaaa... ağlayacağım şimci :rofl::rofl: nilgünüm senin okul nasıl gidiyor herşey yolundadır inş.. rabiacım senin nasıl gidioo buralar sana emanet yabancıları sokmuosun dimi:D bende arada yazıorum ama görmüosunuz nilgünüm senin yazını da göremedim canım... bu arada kesin ve kesin grafikerliği bıraktım canlarım kpss ye hazırlanıorum şuanda yoğun bi şekilde çalışıorum hayat işte... neyse martin de buralarda özelden msj atmış ama yazamadım tabi... neysee her kese selam olsun ben her akşam burdayım bu arada 8 den sonra buluşalım... :kiss1::kiss1::kiss1: