Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler. Ehhh... İç güveyden hallice diyelim. :)

Hahahah :D Pişik yaptı en sonunda çıkarttım. :p
Biraz pudra da işe yarayabilirdi ama neyse.. :p

Cümleten hoşgeldin skyfox. Yolunu kaybettin galiba, hayırdır uzun zamandın uğramaz oldun buralara? :)

Hep buralardayım, sen de hep böyle söylüyorsun.. :D:D

..

E bla sakinleri ne yapıyorsunuz bakayım:D

Sakinler, sakin işte.. Adı üstünde.. :rofl:

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben öyle diyorsam demek ki var bi sebebi skyfox. :)

Senin gözlüklerini takıp baktığımda, veya oraya geçip; oradan baktığımda haklısın gibi görünüyor..

Ama sen akşamüstü paydos ediyorsun, biz sabaha kadar buralardayız.. Sadece saat uyuşmazlığı yani.. :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Senin gözlüklerini takıp baktığımda, veya oraya geçip; oradan baktığımda haklısın gibi görünüyor..

Ama sen akşamüstü paydos ediyorsun, biz sabaha kadar buralardayız.. Sadece saat uyuşmazlığı yani.. :D

Evet evet geceleri takılıyormuşunuz magazin programlarından takip ediyoruz sizi. :rofl::rofl::rofl:

Biz yatağımızda rahat rahat uyurken siz buralarda bizlerin rahat etmemizi sağlıyorsunuz iyi ki varsınız. Seni nöbetin hangi saatler arasında. :D

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet evet geceleri takılıyormuşunuz magazin programlarından takip ediyoruz sizi. :rofl::rofl::rofl:

Biz yatağımızda rahat rahat uyurken siz buralarda bizlerin rahat etmemizi sağlıyorsunuz iyi ki varsınız. Seni nöbetin hangi saatler arasında. :D

Bir "yeni üye" olarak, hangi saatler olursa olsun farketmiyor.. :D:D

Bkz. Çömezlik.. :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir "yeni üye" olarak, hangi saatler olursa olsun farketmiyor.. :D:D

Bkz. Çömezlik.. :rofl:

Bende yeni üye olmak isterdim valla, ara sıra yenilenmek gerekiyor eee ama tabi bir yeni üye kolay yetişmiyor. :D:D:D

Geçen gece görmüşler seni bla bla sokaklarında ava çıkmışsın ama benden söylemesi bu kuş türü genelde öğlenleri ortaya çıkıyor bir de yemi görünce atlıyor ortaya. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bkz. Sapanla kuş avlamak.. :rofl:

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende yeni üye olmak isterdim valla, ara sıra yenilenmek gerekiyor eee ama tabi bir yeni üye kolay yetişmiyor. :D:D:D

Geçen gece görmüşler seni bla bla sokaklarında ava çıkmışsın ama benden söylemesi bu kuş türü genelde öğlenleri ortaya çıkıyor bir de yemi görünce atlıyor ortaya. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bkz. Sapanla kuş avlamak.. :rofl:

:rofl::rofl:

Hafta sonunda İzmir'de idim.. Cumartesi gittim, Pazar döndüm..

Fakat bir sonraki gidişimi (aksilik olmazsa) Balıkesir üzerinden yapmak niyetindeyim.. :)

Kuş cennetinde (fotograf makinesi ile) kuş avlama fırsatımız olur belki.. :D:D