Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet :) İlkbahar'dan direk sonbahar... Expres. Yaz'da durmaz....

Durdurun mevsimleri inecek vaaaaaaaar. :rofl:

Bi daha seçimde başkan "size denizi getirdim daha ne yapayım" der, oy almak için. :D

Bak twitter da neler olmuş: :D

melihgokcekistifa istifa etmez yormayın kendinizi... Ankaralılar onun yüzünden ölse, kalan bir kaç kişiyle köy kurup Muhtar olur,o derece.

Okuman yazman yoksa sen parmak bas, istifayı biz yazarız.

Denizi olmayan şehirde balık adam temini hemen saglandi diye takdir de bekler bu şimdi.

Ankara'nın en büyük felaketi Melih Gökçek boşuna yazmamış sitesinde "Ankaralı her şeye layıktır" diye..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok biz mütevaziyiz, deniz filan istemeyiz, makarna ve biraz kömür yetiyor, şen şakrak mutlu oluyoruz!!! :)

Bari yazları mangal kömürü verseler, ankaranın makarnası meşhur zaten, bizim marketlere de veriyorlar. :rofl::rofl::rofl:

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir sürpriz yaptı güneş çıktı, kaçırmadan biraz gidip fotosentez yapayım :)
Herkese iyi tatiller....

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
günaydın herkese mutlu huzurlu güzel bir hafta diliyorum.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydınlar Grafikerler ailesi.. Güzel bir pazartesi sendromu dileğiyle .. :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir an köşe yazarı olmak istedim birilerini çok pis eleştirmeyi ve günlük bilgi vermeyi :D
ne alaka bende anlamadım:D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne kadar iyisin eleştirici olarak görelim :emo1: Fırsat doğdu hadi :rofl:

ozamn lgs sorularından bahsedelim... Kişilerin kafalarını karıştırmaktanmı yapılmış yada bir kolaylık sunum medyadanmı sorulmuş soruları arasında karasız kaldım. Aslında bir andan soru kolay gibi ama neden medya içinden ünlü kişilerin rol aldıkları isimlerle ilgili reklamlar yapılıyor. Türk toplumu olarak bi tür sizilerin çokmu konusunda yada etkisinde kalıyoruz anlamış değilim. Hernekadar dizilerin başlarında yada sonlarında '' bu kişiler gerçeği yansıtmamıştır'' gibi yazılar geçsede türk toplumu neden hala etkisinde kalıyor merak edilen ve değiştirmeyede fırsat verilmeyen bir huyumuz diyelim.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
ozamn lgs sorularından bahsedelim... Kişilerin kafalarını karıştırmaktanmı yapılmış yada bir kolaylık sunum medyadanmı sorulmuş soruları arasında karasız kaldım. Aslında bir andan soru kolay gibi ama neden medya içinden ünlü kişilerin rol aldıkları isimlerle ilgili reklamlar yapılıyor. Türk toplumu olarak bi tür sizilerin çokmu konusunda yada etkisinde kalıyoruz anlamış değilim. Hernekadar dizilerin başlarında yada sonlarında '' bu kişiler gerçeği yansıtmamıştır'' gibi yazılar geçsede türk toplumu neden hala etkisinde kalıyor merak edilen ve değiştirmeyede fırsat verilmeyen bir huyumuz diyelim.

Onun adını genel kültür diye nitelendiriyorlar ünlü düşünürlerimiz!, Etki olayı ise çok güzel bir olay ve başaranlar da var, öyle olacak ki yakın bir tarihte tekerrür ettik :)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Onun adını genel kültür diye nitelendiriyorlar ünlü düşünürlerimiz!, Etki olayı ise çok güzel bir olay ve başaranlar da var, öyle olacak ki yakın bir tarihte tekerrür ettik :)

becerebildimmi sen onu söyle :D konu alakasızdı köşe yazarları gibi sorular sormaya cevaplarını açıklamaya çalıştım :D:D