Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yazıyı çember şeklinde yazma??

grfk_esi

🌱Yeni Üye🌱
475px-Chelsea_FC_arma.svg.png
CorelDraw'da yazıyı yazıyorum normal oval seklınde yapmasını bılıyorum ama arma larda olur mesela altda da yazı var onu yukarıya dogru oval yapma yerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim mesela resimdeki gibi alttaki yazı yukarıya dogru oval bilen varsa bekliyorum teşekkürler

Son düzenleme:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazıyı yazacağınız yere uygun bir daire çizin.Daha sonra yazıyı yazıp üst menüden Text-Fit Text To Path tıklayıp imleci dairenin iç kısmına getirdiğinizde yazının iç kısma geldiğini göreceksiniz.Tabi bu durumda yazı ters görünecektir.Burada Mirror text özelliğinden yaralanarak yazıyı istediğiniz şekle getireceksiniz.
Kolay gelsin.

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım,yazıyı eğmek istediğin şekilde bir yarım çember çiz ve çembere yazı eklersen yukarıya duğru yazxmayı başarırsın,en basit yöntem bu bence ben çok kullanıyorum

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım,yazıyı eğmek istediğin şekilde bir yarım çember çiz ve çembere yazı eklersen yukarıya duğru yazxmayı başarırsın,en basit yöntem bu bence ben çok kullanıyorum

Haklısın :)
En kısa yolu bu teşekkürler.

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
nihat bey,yanlış anlaşılmasın konuya cevap yazarken sizin verdiğiniz cevap bende görünmüyordu,yoksa yazdığınızı tekzip etmek gibi bir düşüncem olamaz..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nihat bey,yanlış anlaşılmasın konuya cevap yazarken sizin verdiğiniz cevap bende görünmüyordu,yoksa yazdığınızı tekzip etmek gibi bir düşüncem olamaz..

Hayır ben öyle algılamadım zaten.
Evet benimkisi de doğru ama en kısa yol sizin tarif ettiğiniz yöntem.
Teşekkür amaçlı yazmıştım mesajı.

aspana

🌱Yeni Üye🌱
peki bu şekilde yazı yazarken paragraf atlayamıyorum bunu nasıl yapabiliriz