Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bakıyorum da erkenden araştırmalar yapılmış, belli ki kendi işimi kendim görürürm diyorsun. :D:D

Türkiye geneli bizimki, olmadı şöyle de bi seçenek var kocalara mesaj atarız "alo eşiniz aşeriyor" diye. :D:D:D

:D:D:D

:D:D ensem kalın benim:D:D Çocukda yaparım kariyer de aşeririm de gider alırımda :D
hahaha bence 118 80 gibi bir sistem geliştir Alo Karım Aşerdi diye arayıp söylesinler kapıya teslim edilsin :D kocalar da kıçlarını büyütsünler:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahahah kek ZxxxE'li olsun :D:D
Senin kafan için bir ölçü birimi var mı ya:D:D
Biz hepimiz kardeşiz senin toprağında benimde hakkım var :D:D Mısır'lı bir vatandaş derki '' Eğer hepimiz kardeşsek beni arabana almak zorundasın o arabada benim de hakkım var diğer insanlarında'' :rofl::rofl::rofl::rofl:

Tamam keklendi bile :D yani kek hazır demek istedim :D:D
Hahhaa tam net ölçü vermese de idare eder dumanın ağırlığını ölçemedi bir tek. :D

Hahha getir o mısırlıyı sen bindireyim arabama gerçi herkes kardeş diye doldurduk arabayı oturacak yer yok ama artık o kucak senin kardeşin bu kucak benim kardeşin yer buluruz. :D:D

:D:D ensem kalın benim:D:D Çocukda yaparım kariyer de aşeririm de gider alırımda :D
hahaha bence 118 80 gibi bir sistem geliştir Alo Karım Aşerdi diye arayıp söylesinler kapıya teslim edilsin :D kocalar da kıçlarını büyütsünler:D

Hahhaa maşallah insanın şaplak atası geliyor enseye :D

Koca arıyor kardeşim sipariş yalnış gelmiş ben karpuz istedim ama yanında hıyar da var :D olsun efenim karpuz alan kocaya hıyar bizden hediye mutlu mesut afiyet olsun... :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamam keklendi bile :D yani kek hazır demek istedim :D:D
Hahhaa tam net ölçü vermese de idare eder dumanın ağırlığını ölçemedi bir tek. :D

Hahha getir o mısırlıyı sen bindireyim arabama gerçi herkes kardeş diye doldurduk arabayı oturacak yer yok ama artık o kucak senin kardeşin bu kucak benim kardeşin yer buluruz. :D:D

Hahhaa maşallah insanın şaplak atası geliyor enseye :D

Koca arıyor kardeşim sipariş yalnış gelmiş ben karpuz istedim ama yanında hıyar da var :D olsun efenim karpuz alan kocaya hıyar bizden hediye mutlu mesut afiyet olsun... :D:D

Hahaha ilk dilim benim :D:D güzel koktu:D
Dumanlı dumanlı oy bizim eller :D:D
Haahaha arabanda yer yoksa kardeşim kucağında da giderim der mi bilmem :D:D sonra madem çok kardeşiz kalabalığız sırayla demesin bir sen bir ben :D:D

Aaa yeter ama koca kız oldum ben köprüyü de geçti olmuyor ama :D:D kabullen artık :D
Mantıklı kocaya hıyar gönderilmesi:D:D sonuç kadın almış zaten bir hıyar:D:D hadi karı koca afiyet olsn :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha ilk dilim benim :D:D güzel koktu:D
Dumanlı dumanlı oy bizim eller :D:D
Haahaha arabanda yer yoksa kardeşim kucağında da giderim der mi bilmem :D:D sonra madem çok kardeşiz kalabalığız sırayla demesin bir sen bir ben :D:D

Aaa yeter ama koca kız oldum ben köprüyü de geçti olmuyor ama :D:D kabullen artık :D
Mantıklı kocaya hıyar gönderilmesi:D:D sonuç kadın almış zaten bir hıyar:D:D hadi karı koca afiyet olsn :D

Hepsi senin olsun ben kek sevmem :D
Duman başıma oy duman başıma :D:D
E bi zahmet hepimiz kardeşiz gidiversin :D sen en küçüksün yol büyüğun yer küçüğün deriz :D:D

Ne kadar büyüdün görmek lazım ondan sonra kabullenirim belkim :D

Hahha koca: karıcığım bu hıyarda kendimi görüyorum aynı ben çok sevdim yemeye kıyamam :D:D:D:D:D:D:D kadın: ye la ye özlersen de ara sıra ayna bak.... :D:D:D:D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
İki dakika işimiz çıktı hemen arkamdan atmaya başlamışlar hayırsızlarrrrrrrrrr siziiiiiii....
Az işim var halledip geleceğim arkamdan atıp tutmayın geri geleceğim ona göre...
Şimdilik sizi birbirinize emanet etmek isterdim ama kavunu karpuzu keki bırakıp birbirinizi yersiniz
o yüzden herkes başının çaresine baksın ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hepsi senin olsun ben kek sevmem :D
Duman başıma oy duman başıma :D:D
E bi zahmet hepimiz kardeşiz gidiversin :D sen en küçüksün yol büyüğun yer küçüğün deriz :D:D

Ne kadar büyüdün görmek lazım ondan sonra kabullenirim belkim :D

Hahha koca: karıcığım bu hıyarda kendimi görüyorum aynı ben çok sevdim yemeye kıyamam :D:D:D:D:D:D:D kadın: ye la ye özlersen de ara sıra ayna bak.... :D:D:D:D:D:D

hahaha hepsi benim hepsi benim :D:D gözüm döndü:D
Omuzlarına yetiştim dayı:D:D

hahaha Koca: hayatım hala dün gece ki hıyarla duruyorum.
Kadın: Niye duruyorsun yeseydin ya.
Koca: Arkadaş oldum kıyamam :D:D

b2eh2.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İki dakika işimiz çıktı hemen arkamdan atmaya başlamışlar hayırsızlarrrrrrrrrr siziiiiiii....
Az işim var halledip geleceğim arkamdan atıp tutmayın geri geleceğim ona göre...
Şimdilik sizi birbirinize emanet etmek isterdim ama kavunu karpuzu keki bırakıp birbirinizi yersiniz

Gidersen arkandan konuşuruz seçim senin ya kal beraber sohbet olsun ya da git arkandan tutarsızca atalım. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

hahaha hepsi benim hepsi benim :D:D gözüm döndü:D
Omuzlarına yetiştim dayı:D:D

hahaha Koca: hayatım hala dün gece ki hıyarla duruyorum.
Kadın: Niye duruyorsun yeseydin ya.
Koca: Arkadaş oldum kıyamam :D:D

b2eh2.jpg

Tüüü doyumsuz seniiiii al len al yi bitir da kurtulalım :D:D
Az kalmış ha gayret. :D:D

Bu devirde sebzeye değer veren koca var mı ya? :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Daha karpuz kesecektik :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha batmaz da fırtına vız gelir:D

hakkında birşey diyor muyuz diye meraktan öldü:D:D

Sana birşey söylim mi? ZxxxE var ya ( gerisini mesaj atarım )

Acıktı mı kabuğu kemirsin :D dur la yok yok sonra batar di mi? :D

Bence şu an uyuz olmuş kaşınan adam gibi içi içine sığmıyor aceba orada ne oluyor. :D:D

Hiiii Burcu bak bunu demeyecektin sakııın duuuur, suuus nolursun suuus dinlemiycem sen sus gözlerin konuşsun yapmaaaaa. :rofl::rofl::rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Acıktı mı kabuğu kemirsin :D dur la yok yok sonra batar di mi? :D

Bence şu an uyuz olmuş kaşınan adam gibi içi içine sığmıyor aceba orada ne oluyor. :D:D

Hiiii Burcu bak bunu demeyecektin sakııın duuuur, suuus nolursun suuus dinlemiycem sen sus gözlerin konuşsun yapmaaaaa. :rofl::rofl::rofl:

hahaha yalasın olmadı açlıktan telef olmasın:D:D

hahaha ilham meleği biziz onun:D:D

hahaha susmuycam herkes biliyor zaten bunu Herkes ZxxxE arksından kulis yapıyor :D:D ay ne bencil adamsın bir ben bileyim bu sırrı herkes çatlasın istiyorsun :D:D Bencil olma sencil ol:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha yalasın olmadı açlıktan telef olmasın:D:D

hahaha ilham meleği biziz onun:D:D

hahaha susmuycam herkes biliyor zaten bunu Herkes ZxxxE arksından kulis yapıyor :D:D ay ne bencil adamsın bir ben bileyim bu sırrı herkes çatlasın istiyorsun :D:D Bencil olma sencil ol:D

Yazık iyice kazımasaydın bari kabukları :D:D

Bence de bizsiz yapamaz o. :D:D

Önce bahçıvan hizmetçiye, sonra şoför bahçıvana, sonra aşçı yardımcısına sonra hepsi patrona.... :D:D:D

Anlatmışlar herkes biliyor yani. :rofl::rofl::rofl::rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazık iyice kazımasaydın bari kabukları :D:D

Bence de bizsiz yapamaz o. :D:D

Önce bahçıvan hizmetçiye, sonra şoför bahçıvana, sonra aşçı yardımcısına sonra hepsi patrona.... :D:D:D
Anlatmışlar herkes biliyor yani. :rofl::rofl::rofl::rofl:

hahaha birşey olmaz ona :D:D

hahaha müptelamız oldu artık:D

hahaha sen ne diyorsun tren olmuş sonunda desene:D:D ZxxxE 'nin marjinal hayatından hiç haberim yoktu :D:D Yalçın Abi duymasa bari Bahçıvanı arar şimdi o:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha birşey olmaz ona :D:D

hahaha müptelamız oldu artık:D

hahaha sen ne diyorsun tren olmuş sonunda desene:D:D ZxxxE 'nin marjinal hayatından hiç haberim yoktu :D:D Yalçın Abi duymasa bari Bahçıvanı arar şimdi o:D

Maşallah daş gibi delüğanlı. :D

Bağımlılık yaparız dedik. :D:D

Öhüm öhüm şey eeee ben bilmem. :D

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne biçim adalettir bu siz burda fiskos yaparken dışarda 55 derece sıcaklıkta :( otobüs kaplanır mı olummmmmmmmm yazık günah değil mi bana da

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahah yok sana buz almaya gitmiştim. :D:D